Resultater for Hvidovre Medley Cup 4 2023
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Frihedens Idrætscenter |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
22. apr 2023 to 22. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 17, 100m Medley Damer 8 og yngre - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ella Victoria Damkjæ Nielsen |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
2:08.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Madeline Lund Hansen |
2015 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
2:22.83 |
+14.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Maggie Lind Ommen |
2015 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
2:23.54 |
+15.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 22-04-2023 13:35:56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 17, 100m Medley Damer 9 år - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Rie Nielsen |
2014 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
1:51.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sigrid Hardahl |
2014 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
2:23.61 |
+32.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 22-04-2023 13:35:56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 17, 100m Medley Damer 10 år - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Stacie Jensen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
1:36.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ida Skovborg |
2013 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
1:49.36 |
+12.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mia Birkebæk |
2013 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
1:50.43 |
+13.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anna Vinsentz |
2013 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
2:09.35 |
+32.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 22-04-2023 13:35:56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 17, 100m Medley Damer 11 år - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Laura Marie Riis |
2012 |
Albertslund IF |
|
|
1:42.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emma Andersson |
2012 |
Albertslund IF |
|
|
1:49.03 |
+6.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Maja Jönsson |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
1:49.19 |
+6.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Laura Wenzzel |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
1:50.92 |
+8.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alma Velasco Hopp Kristiansen |
2012 |
Albertslund IF |
|
|
1:57.87 |
+15.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 22-04-2023 13:35:56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22-04-2023 13:36.04 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|