2024-07-20   08:15:56
Izberi tekmovanje:

Izberi jezik:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for Pitkäperjantain uinnit

Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.

Jakso 1

Document
Tulokset
Pitkäperjantain uinnit
Paikka: Impivaaran uimahalli Järjestäjä: Uinti Turku - Åbo Simning ry
Allas: 50m Päivämäärä: 07.04.2023 - 07.04.2023
Laji 11, 50m ru N, T10 T10 - Final
Sponsori: TOK
50m ru N, T10
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Stella Räikkönen 2013 Uinti Turku - Åbo Simning 134 57.14
2 Vilja Akkola 2013 Uinti Turku - Åbo Simning +0.58 121 59.20 +2.06
3 Chenmi Zhang 2013 Uinti Turku - Åbo Simning 119 59.45 +2.31
4 Olivia Hurme 2014 Raision Urheilijat +0.59 112 1:00.71 +3.57
5 Jemina Jälkö 2013 Raision Urheilijat 110 1:01.02 +3.88
6 Frida Visa 2013 Raision Urheilijat 87 1:05.88 +8.74
7 Emma Laaksonen 2013 Uinti Turku - Åbo Simning +0.91 81 1:07.58 +10.44
8 Aino Pajula 2015 Raision Urheilijat 78 1:08.34 +11.20
9 Miona Ylitalo 2014 Raision Urheilijat 37 1:27.17 +30.03
- Ellinoora Juliana Katariina Kor 2014 Raision Urheilijat +0.66 DSQ
SW 7.2 Väärä uintisykli (=1 käsiveto, 1 potku), paitsi käännökseen / maaliin tullessa
Laji virallinen: 7.4.2023 14.02.50
Laji 11, 50m ru N, T10 N - Final
Sponsori: TOK
50m ru N, T10
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Rebekka Luoto 2003 Raision Urheilijat +0.74 634 34.09
2 Miisa Järvinen 2007 Uinti Turku - Åbo Simning +0.69 496 37.00 +2.91
3 Aino Suomalainen 2007 Uinti Turku - Åbo Simning +0.79 413 39.34 +5.25
4 Ida Maliranta 2004 Raision Urheilijat +0.75 408 39.49 +5.40
5 Rianna Hoda 2006 Loimaan Uimaseura +0.72 404 39.63 +5.54
6 Aliisa Kunttu 2008 Uinti Turku - Åbo Simning 394 39.96 +5.87
7 Minttu Mäkihannu 2008 TaTu Tampere +0.75 351 41.53 +7.44
8 Veera Vilhelma Kiukkonen 2008 Uinti Turku - Åbo Simning +0.86 334 42.19 +8.10
9 Olivia Vanne 2010 Uinti Turku - Åbo Simning +0.82 290 44.25 +10.16
=10 Aada Kanervo 2009 Uinti Turku - Åbo Simning +0.76 245 46.79 +12.70
=10 Anna Liljeberg 2010 Uinti Turku - Åbo Simning +0.64 245 46.79 +12.70
12 Maija Salokorpi 2007 Uinti Turku - Åbo Simning +0.82 239 47.16 +13.07
13 Edith Helmi Anette Falck 2008 Uinti Turku - Åbo Simning +0.75 233 47.55 +13.46
14 Elsa Jokela 2010 Loimaan Uimaseura 198 50.21 +16.12
15 Vilma Kivi 2010 Uinti Turku - Åbo Simning +0.74 192 50.71 +16.62
16 Aada Lehtinen 2010 Uinti Turku - Åbo Simning +0.82 190 50.96 +16.87
17 Elisa Turta 2010 Loimaan Uimaseura +0.83 182 51.67 +17.58
18 Fanni Blom 2009 Uinti Turku - Åbo Simning +0.69 181 51.71 +17.62
19 Merette Tikka 2011 Uinti Turku - Åbo Simning +0.88 172 52.68 +18.59
20 Ines Kauppinen 2010 Uinti Turku - Åbo Simning 165 53.35 +19.26
21 Tessa Elomaa 2010 Uinti Turku - Åbo Simning +0.95 161 53.77 +19.68
22 Siyuan Vivian Lu 2012 Uinti Turku - Åbo Simning 155 54.48 +20.39
23 Eva Riquelme Mac Donald 2010 Uinti Turku - Åbo Simning 108 1:01.36 +27.27
24 Veera Jokela 2012 Loimaan Uimaseura 99 1:03.26 +29.17
25 Adoliina Laaksonen 2012 Uinti Turku - Åbo Simning +0.59 80 1:07.73 +33.64
- Hilla Ahola 2012 Uinti Turku - Åbo Simning +0.85 DSQ
SW 7.2 Väärä uintisykli (=1 käsiveto, 1 potku), paitsi käännökseen / maaliin tullessa
Laji virallinen: 7.4.2023 14.02.50
07.04.2023 14.02.54 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Åbo Simklubb

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner