2024-06-21   03:53:56
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso 1

Document
Tulokset
Pitkäperjantain uinnit
Paikka: Impivaaran uimahalli Järjestäjä: Uinti Turku - Åbo Simning ry
Allas: 50m Päivämäärä: 07.04.2023 - 07.04.2023
Laji 20, 50m su N, T10, T9 T9 - Final
Sponsori: DFDS
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Fiia Laiho 2016 Seinäjoen Uimarit -58 ry +0.81 72 1:04.71
2 Lilja Korpi 2016 Uinti Turku - Åbo Simning +0.63 68 1:05.91 +1.20
3 Amanda Nieminen 2014 Uinti Turku - Åbo Simning +0.97 49 1:13.61 +8.90
Laji virallinen: 7.4.2023 15.00.43
Laji 20, 50m su N, T10, T9 T10 - Final
Sponsori: DFDS
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Mikaela Barakova 2013 Loimaan Uimaseura +0.57 186 47.21
2 Vilja Akkola 2013 Uinti Turku - Åbo Simning +0.99 155 50.15 +2.94
3 Chenmi Zhang 2013 Uinti Turku - Åbo Simning +0.99 146 51.13 +3.92
4 Stella Räikkönen 2013 Uinti Turku - Åbo Simning +0.76 110 56.16 +8.95
5 Emma Laaksonen 2013 Uinti Turku - Åbo Simning +0.72 108 56.51 +9.30
6 Monica Zolgo 2013 Loimaan Uimaseura +0.63 80 1:02.41 +15.20
Laji virallinen: 7.4.2023 15.00.43
Laji 20, 50m su N, T10, T9 N - Final
Sponsori: DFDS
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Helmi Heinonen 2002 Uinti Turku - Åbo Simning +0.73 598 32.01
2 Kerttu Rantanen 2007 Uinti Turku - Åbo Simning +0.68 550 32.92 +0.91
3 Heidi Huppunen 2008 Porin Uimaseura +0.66 480 34.44 +2.43
4 Aino Suomalainen 2007 Uinti Turku - Åbo Simning +0.77 409 36.32 +4.31
5 Emma Nygård 2008 Uinti Turku - Åbo Simning +0.75 400 36.60 +4.59
6 Roosa Junnila 2007 Uinti Turku - Åbo Simning +0.71 369 37.61 +5.60
7 Minttu Mäkihannu 2008 TaTu Tampere +0.64 312 39.74 +7.73
8 Josefiina Kinos 2009 Raision Urheilijat +0.80 299 40.34 +8.33
9 Edith Syrjänen 2011 Uinti Turku - Åbo Simning +0.78 297 40.40 +8.39
10 Sofia Wigelius 2009 Uinti Turku - Åbo Simning +0.92 277 41.37 +9.36
11 Kaisa Turta 2012 Loimaan Uimaseura +0.86 242 43.27 +11.26
12 Sanni Tyrni 2010 Uinti Turku - Åbo Simning +0.90 229 44.07 +12.06
13 Eva Riquelme Mac Donald 2010 Uinti Turku - Åbo Simning +0.69 215 44.98 +12.97
14 Adele Rekunen 2010 Uinti Turku - Åbo Simning +0.65 205 45.70 +13.69
15 Hildegard Brozinski 2012 Uinti Turku - Åbo Simning +0.60 187 47.11 +15.10
16 Edith Helmi Anette Falck 2008 Uinti Turku - Åbo Simning +0.85 170 48.67 +16.66
17 Ilona Carpelan 2010 Uinti Turku - Åbo Simning +0.98 167 48.99 +16.98
18 Oona Kiiski 2010 Loimaan Uimaseura +0.67 162 49.47 +17.46
19 Aada Lehtinen 2010 Uinti Turku - Åbo Simning +0.77 150 50.72 +18.71
20 Loviisa Sandberg 2011 Uinti Turku - Åbo Simning +0.79 142 51.60 +19.59
21 Tessa Elomaa 2010 Uinti Turku - Åbo Simning +0.93 139 52.03 +20.02
22 Sara Karppanen 2011 Uinti Turku - Åbo Simning +0.74 118 54.87 +22.86
23 Elsa Malmberg 2012 Uinti Turku - Åbo Simning +0.78 113 55.69 +23.68
24 Ellinoora Kiviniemi 2012 Uinti Turku - Åbo Simning +0.88 111 56.00 +23.99
25 Hannah Ashforth 2011 Uinti Turku - Åbo Simning +0.76 54 1:11.03 +39.02
26 Oona Lehtinen 2012 Uinti Turku - Åbo Simning +0.83 44 1:16.09 +44.08
Laji virallinen: 7.4.2023 15.00.43
07.04.2023 15.00.45 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Åbo Simklubb

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner