2024-06-19   16:46:05
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for SuSvim Open Mai 2023

Below are all results from the competition shown by session.

Sunnudagur

Document
Úrslit
SuSvim Open Mai 2023
Stað: Páls Høll Fyrireikari SuSvim
Hylur: 50m Stevnudagur: mai 20, 2023 til mai 21, 2023
Kapping 29, 200m Frí Kvinnur - Final
FAR 2:05.66 Sára R. Nysted 2001 Suðuroyar Svimjifelag (FR Hodmezovasarhely (HUN) 08.07.2016
FAR.JR 2:05.66 Sára R. Nysted 2001 Suðuroyar Svimjifelag (FR Hodmezovasarhely (HUN) 08.07.2016
Raðf Navn Føðiá Felag R.T WA Tíð Munur
1 Vár Erlingsdóttir Eidesgaard 2001 Havnar Svimjifelag 724 2:05.81
Entry time: 2:05.22 (+0.59)
50m: 29.96
100m: 1:01.75
(31.79)
150m: 1:33.77
(32.02)
200m: 2:05.81
(32.04)
2 Eyðrið Mortensen 2003 Havnar Svimjifelag 647 2:10.62 +4.81
Entry time: 2:10.47 (+0.15)
50m: 30.63
100m: 1:03.67
(33.04)
150m: 1:37.11
(33.44)
200m: 2:10.62
(33.51)
3 Alisa Vestergård 2003 Suðuroyar Svimjifelag 622 2:12.35 +6.54
Entry time: 2:11.29 (+1.06)
50m: 30.51
100m: 1:04.47
(33.96)
150m: 1:38.49
(34.02)
200m: 2:12.35
(33.86)
4 Róa Trygvadóttir 2008 Svimjifelagið Ægir 619 2:12.53 +6.72
Entry time: 2:15.63 (-3.10)
50m: 31.38
100m: 1:04.91
(33.53)
150m: 1:39.13
(34.22)
200m: 2:12.53
(33.40)
5 Durita M. Askham 2008 Svimjifelagið Ægir 488 2:23.50 +17.69
Entry time: 2:25.69 (-2.19)
50m: 32.58
100m: 1:09.28
(36.70)
150m: 1:46.57
(37.29)
200m: 2:23.50
(36.93)
6 Lea Petersen 2009 Svimjifelagið Ægir 485 2:23.78 +17.97
Entry time: 2:23.41 (+0.37)
50m: 32.40
100m: 1:09.02
(36.62)
150m: 1:46.59
(37.57)
200m: 2:23.78
(37.19)
7 Jonna Joensen 2005 Svimjifelagið Ægir 473 2:24.99 +19.18
Entry time: 2:22.89 (+2.10)
50m: 31.79
100m: 1:08.46
(36.67)
150m: 1:47.20
(38.74)
200m: 2:24.99
(37.79)
8 Margit Højbro 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 440 2:28.45 +22.64
Entry time: 2:20.23 (+8.22)
50m: 34.06
100m: 1:12.13
(38.07)
150m: 1:50.93
(38.80)
200m: 2:28.45
(37.52)
9 Jórun Winther 2011 Suðuroyar Svimjifelag 436 2:28.93 +23.12
Entry time: 2:34.97 (-6.04)
50m: 33.83
100m: 1:12.22
(38.39)
150m: 1:51.70
(39.48)
200m: 2:28.93
(37.23)
10 Jóhanna Katrina Jacobsen 2007 Havnar Svimjifelag 434 2:29.22 +23.41
Entry time: 2:27.63 (+1.59)
50m: 34.35
100m: 1:13.38
(39.03)
150m: 1:52.01
(38.63)
200m: 2:29.22
(37.21)
11 Oddvá Sedea D. Nattestad 2006 Havnar Svimjifelag 401 2:33.18 +27.37
Entry time: 2:44.20 (-11.02)
50m: 34.32
100m: 1:13.88
(39.56)
150m: 1:54.71
(40.83)
200m: 2:33.18
(38.47)
12 Silja Bech 2008 Suðuroyar Svimjifelag 377 2:36.26 +30.45
Entry time: 2:40.15 (-3.89)
50m: 35.26
100m: 1:14.65
(39.39)
150m: 1:55.51
(40.86)
200m: 2:36.26
(40.75)
13 Bjørk L Sørensen 2004 Suðuroyar Svimjifelag 361 2:38.58 +32.77
Entry time: 2:33.22 (+5.36)
50m: 35.10
100m: 1:14.87
(39.77)
150m: 1:56.43
(41.56)
200m: 2:38.58
(42.15)
14 Ninna í Hjøllum 2009 Suðuroyar Svimjifelag 292 2:50.26 +44.45
Entry time: 2:49.54 (+0.72)
50m: 38.85
100m: 1:22.77
(43.92)
150m: 2:07.76
(44.99)
200m: 2:50.26
(42.50)
15 Bára Hansen 2009 Suðuroyar Svimjifelag 248 2:59.65 +53.84
Entry time: 2:55.26 (+4.39)
50m: 39.51
100m: 1:24.74
(45.23)
150m: 2:13.58
(48.84)
200m: 2:59.65
(46.07)
16 Naomi Friang 2010 Fuglafjarðar Svimjifelag 225 3:05.75 +59.94
Entry time: 3:10.01 (-4.26)
50m: 44.05
100m: 1:31.48
(47.43)
150m: 2:21.43
(49.95)
200m: 3:05.75
(44.32)
17 Diana Bech 2010 Suðuroyar Svimjifelag 223 3:06.19 +1:00.38
Entry time: 3:05.54 (+0.65)
50m: 40.66
100m: 1:29.12
(48.46)
150m: 2:20.25
(51.13)
200m: 3:06.19
(45.94)
18 Lea Bendix á Krákusteini 2011 Havnar Svimjifelag 208 3:10.44 +1:04.63
Entry time: 3:12.44 (-2.00)
50m: 43.05
100m: 1:33.31
(50.26)
150m: 2:23.68
(50.37)
200m: 3:10.44
(46.76)
19 Lilja Strøm Winther 2009 Suðuroyar Svimjifelag 194 3:14.96 +1:09.15
Entry time: 3:18.34 (-3.38)
50m: 43.48
100m: 1:34.31
(50.83)
150m: 2:26.34
(52.03)
200m: 3:14.96
(48.62)
20 Lilja Sørensen 2011 Havnar Svimjifelag 171 3:23.53 +1:17.72
Entry time: 3:25.40 (-1.87)
50m: 45.65
100m: 1:38.76
(53.11)
150m: 2:32.50
(53.74)
200m: 3:23.53
(51.03)
21 Lea Í Trøðini 2011 Suðuroyar Svimjifelag 167 3:24.91 +1:19.10
Entry time: 3:32.60 (-7.69)
50m: 44.11
100m: 1:35.17
(51.06)
150m: 2:31.59
(56.42)
200m: 3:24.91
(53.32)
- Sirið Vesturtún 2011 Fuglafjarðar Svimjifelag DSQ
Tjóvstartur (startari og yvirdómari skulu vera samdir)
Kapping almenn: 21.05.2023 13:35:42
21-05-2023 13:35.44 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner