Results for Rollot 2023
Below are all results from the competition shown by session.
Perjantaiaamu
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Uinti Turku - Åbo Simining (ÅTUS) |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
09.06.2023 - 11.06.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, P12 100m SU - Final |
|
|
Sponsori: |
Uittamon Kuntosali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Eelis Lahtinen |
2011 |
Kouvolan Uimarit |
+0.66 |
|
1:14.51 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.00 |
(-5.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Paavo Elliot Eronen |
2011 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
+0.76 |
|
1:16.15 |
+1.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.62 |
(-1.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Eino Rantala |
2011 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
+0.75 |
|
1:18.13 |
+3.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.75 |
(-0.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sisu Mikke Laitinen |
2011 |
Lahden Uimaseura |
+0.66 |
|
1:18.82 |
+4.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.13 |
(-0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Niilo Lappalainen |
2011 |
TaTu Tampere |
+0.66 |
|
1:19.46 |
+4.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.50 |
(-1.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Antti Laurila |
2011 |
Rajamäen Kehitys |
+0.66 |
|
1:19.70 |
+5.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.32 |
(-0.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Aaron Helander |
2011 |
Simmis Wanda ry |
+0.62 |
|
1:19.96 |
+5.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.74 |
(-1.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Emil Ilo |
2011 |
Lahden Uimaseura |
+0.81 |
|
1:20.83 |
+6.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.59 |
(-1.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Elias Salmela |
2011 |
Kempeleen Pyrintö |
+0.61 |
|
1:21.13 |
+6.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.45 |
(-0.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Leevi Salo |
2011 |
Lahden Uimaseura |
+0.63 |
|
1:22.21 |
+7.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.50 |
(-1.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Leo-Daniel Varvas |
2011 |
Uimaseura Helsinki |
+0.71 |
|
1:22.48 |
+7.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.72 |
(-0.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ilari Ellonen |
2011 |
Vanders |
+0.74 |
|
1:23.25 |
+8.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.21 |
(-3.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Anton Boman |
2011 |
Ålands Simförening |
+0.76 |
|
1:23.52 |
+9.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.15 |
(-6.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Gabriel Kannisto |
2011 |
Porin Uimaseura |
+0.62 |
|
1:23.82 |
+9.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.80 |
(-0.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Pontus Pyykkö |
2011 |
Uinti Tampere |
+0.64 |
|
1:24.59 |
+10.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.94 |
(-0.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Frans Friman |
2011 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
+0.76 |
|
1:25.83 |
+11.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.91 |
(-5.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Oskari Sukanen |
2011 |
Vanders |
+0.74 |
|
1:26.36 |
+11.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.24 |
(-0.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Akseli Englund |
2011 |
Raision Urheilijat |
+0.66 |
|
1:26.66 |
+12.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.33 |
(-1.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lenni Pessa |
2011 |
Oulun Lohet |
+0.88 |
|
1:27.22 |
+12.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.46 |
(-5.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Rasmus Auranen |
2011 |
Simmis Wanda ry |
+0.72 |
|
1:27.36 |
+12.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.56 |
(-0.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Eeli-Pekka Eemeli Kitinoja |
2011 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.74 |
|
1:27.48 |
+12.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.80 |
(-6.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Akseli Tauluvuori |
2011 |
Rauman Uimaseura |
+0.77 |
|
1:28.17 |
+13.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.28 |
(+0.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Peetu Jussila |
2011 |
Porin Uimaseura |
+0.65 |
|
1:28.44 |
+13.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.44 |
(-3.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Patric Laukkanen |
2011 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
+0.64 |
|
1:28.73 |
+14.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.89 |
(-4.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Julius Sydänmaa |
2011 |
ORCA Helsinki |
+0.76 |
|
1:29.31 |
+14.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.73 |
(-1.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Otto Kyntömaa |
2011 |
Oulun Uinti 1906 |
+0.70 |
|
1:29.32 |
+14.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.31 |
(+0.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Joonas Malo |
2011 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
+0.71 |
|
1:29.38 |
+14.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.07 |
(-1.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Matias Holma |
2011 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
+0.72 |
|
1:29.64 |
+15.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.57 |
(-2.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Artem Sazonov |
2011 |
Uimaseura Aquila |
+0.83 |
|
1:30.06 |
+15.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.67 |
(+0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Jasper Vihavainen |
2011 |
Varkauden Uimarit |
+0.73 |
|
1:30.07 |
+15.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.56 |
(-3.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Nikita Ulasevich |
2011 |
Lahden Uimaseura |
+0.69 |
|
1:30.24 |
+15.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.58 |
(-1.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Alfons Luomala |
2011 |
Kokkolan Uimaseura |
+0.62 |
|
1:30.37 |
+15.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.28 |
(-1.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Peetu Salmenkangas |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
+0.84 |
|
1:30.55 |
+16.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.66 |
(-1.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Vertti Kaipio |
2011 |
Uinti Tampere |
+0.84 |
|
1:30.63 |
+16.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.41 |
(-3.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Anton Raunio |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
|
1:31.05 |
+16.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.66 |
(-2.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Leo Linjala |
2011 |
Oulun Lohet |
+0.90 |
|
1:31.18 |
+16.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.74 |
(-1.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Julius Keralampi |
2011 |
Jyväskylän Aalto |
+0.72 |
|
1:31.27 |
+16.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.59 |
(-1.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Lauri Saastamoinen |
2011 |
Uinti Tampere |
+0.71 |
|
1:31.31 |
+16.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.21 |
(-1.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Jimi Saukko |
2011 |
Oulun Lohet |
+0.91 |
|
1:31.49 |
+16.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.65 |
(+0.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Leevi Pirttimäki |
2011 |
Jyväskylän Aalto |
+0.61 |
|
1:31.59 |
+17.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.42 |
(-2.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Mika Metsänoja |
2011 |
Uinti Tampere |
+0.86 |
|
1:31.84 |
+17.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.23 |
(-2.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Aleksi Jormanainen |
2011 |
Joensuun Uimaseura ry |
+0.93 |
|
1:32.11 |
+17.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.76 |
(-0.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Johannes Salo |
2011 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
+0.80 |
|
1:32.40 |
+17.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.91 |
(+0.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Matias Halmu |
2011 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
+0.67 |
|
1:32.51 |
+18.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.11 |
(+1.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Samuel Jokinen |
2011 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
+0.80 |
|
1:32.96 |
+18.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.92 |
(-0.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Theodor Selmer |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.86 |
|
1:33.70 |
+19.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.11 |
(+0.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Matti Leinonen |
2011 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
+0.65 |
|
1:33.74 |
+19.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.88 |
(-0.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Tiitus Sirola |
2011 |
Rauman Uimaseura |
+0.73 |
|
1:33.88 |
+19.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.34 |
(+4.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Platon Voutilainen |
2011 |
Nurmijärven Uinti |
+0.76 |
|
1:34.16 |
+19.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.40 |
(+2.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Emil Kontio |
2011 |
Riihimäen Uimaseura |
+0.68 |
|
1:35.14 |
+20.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.47 |
(+0.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Eljas Lahtinen |
2011 |
Uinti Tampere |
+0.75 |
|
1:35.37 |
+20.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.48 |
(+1.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Massinissa Toutah |
2011 |
Simmis Grani |
+0.63 |
|
1:35.98 |
+21.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.44 |
(+3.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Tobias Signus |
2011 |
Tuusulan Uimaseura ry |
+0.90 |
|
1:38.55 |
+24.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.61 |
(+4.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Akseli Eteläperä |
2011 |
Oulun Lohet |
+0.72 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 9.6.2023 11.25.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
09.06.2023 11.25.14 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Åbo Simklubb |
|
|
|
|
|
|