2024-07-15   09:54:52
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for Venskabsstævne 2 - Fredagssvøm

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Fredag 3. november 2023 - Kl. 18:00

Document
Uofficielt resultat
Efter 2 af 2 heat
Venskabsstævne #2
Placering: Solrød Svømmehal Arrangør Solrød Svømmeklub
Svømmeh 25m Stævne dato: 3. nov  2023 to 3. nov  2023
Løb 12, 100m fri + 75 m fri + 50 m fri + 25m fri Mix Årgang 2013 og yngre - Final
Fri Meny Mix
Plac Navn Alder Klub AQU Tid Diff
1 GSK's matadormix 11 Glostrup Svømmeklub 3:10.12
Alfred Stærke 2013 36.39
Stacie Jensen 2013
Gia Dick-Nielsen 2013
Anker Bøving Svendsen 2013
2 Martins army 11 Vest-Brøndby 3:21.71 +11.59
Daniel Kleis 2014 36.98
Julie Leiberg 2013
Thea Østrup 2013
Kamma Skov Henriksen 2013
3 Martins soldiers 11 Vest-Brøndby 3:31.01 +20.89
Owen William Parli Vedel 2013 39.11
Mille Danefeld Sønderby 2013
Sofia Zastrow Larsen 2013
Olivia Hurup Dalsaa 2013
4 Solrød 2 11 Solrød Svømmeklub 3:32.14 +22.02
Isabel Tovgaard Jakobsen 2013 36.38
Mads Bøtcher 2013
Sejer Vognbjerg 2013
Freya Marcinek Vinther 2013
5 GSK's stjernemix 11 Glostrup Svømmeklub 3:40.79 +30.67
Meïssa Kiil-Nielsen 2013 40.42
Celine Bødiker 2015
Neel Blichfeldt Kirkeby 2013
William Leang 2015
6 Solrød 4 11 Solrød Svømmeklub 4:10.18 +1:00.0
Christian Ifrim 2013 45.77
Anton Kristiansen 2015
Alina Ahmadi 2014
Emily Hansen 2014
7 Solrød 5 11 Solrød Svømmeklub 4:22.73 +1:12.6
Selma Kristensen 2014 52.36
Karolina Reitz Christiansen 2013
Elias Norrmann Rasmussen 2013
Cornelius Troulsen 2014
Løb officielt kl.: 01-01-0001 00:00:00
Løb 12, 100m fri + 75 m fri + 50 m fri + 25m fri Mix Årgang 2011-2012 - Final
Fri Meny Mix
Plac Navn Alder Klub AQU Tid Diff
1 Solrød 1 13 Solrød Svømmeklub 2:59.43
Laura  Mahs 2011 33.87
Magnus Thøsing Skourup 2012
Caroline Bøtcher 2011
Linus Vilhelmsen 2012
2 Solrød 3 13 Solrød Svømmeklub 3:18.99 +19.56
Victor Nielsen 2011 36.51
William Petersen 2011
Esther Daugaard 2011
Ronja Villadsen 2012
3 Triton Titans 13 Svømmeklubben Triton Ballerup 3:27.34 +27.91
Klara Rokkedal Jønsson 2012 37.05
Alexander Duckert 2011
Agnes Mogensen 2011
Frederik Holm Nielsen 2011
- Triton Tigerhajer 12 Svømmeklubben Triton Ballerup DNS
Laura Wenzzel 2012
Karla Laursen 2012
Thelma Halldórsdóttir 2012
Sara Nechevska 2012
Løb officielt kl.: 01-01-0001 00:00:00
03-11-2023 21:51.28 Datahandling: WinGrodan 2.10 Licens til: Solrød Svømmeklub

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner