2024-04-16   09:07:38
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for Suðuroyar Sparikassa Stevna mars 2024

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Document
Úrslit
Suðuroyar Sparikassa stevna mars 2024
Stað: Páls Høll Fyrireikari SuSvim
Hylur: 16m Stevnudagur: mar 9, 2024 til mar 9, 2024
Kapping 2, 33m Frí Gentir 8 og yngri - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Mia Winther 2017 Suðuroyar Svimjifelag 34.12
2 Fípa Henriksdóttir Rahbek 2016 Suðuroyar Svimjifelag 37.48 +3.36
3 Simona K. Á Høvdanum 2016 Svimjifelagið Reysti 40.13 +6.01
4 Sára Ludvig 2016 Suðuroyar Svimjifelag 41.42 +7.30
5 Emily Christiansen 2016 Svimjifelagið Reysti 42.27 +8.15
6 Lea Kiana Gudmundsen 2016 Suðuroyar Svimjifelag 45.89 +11.77
7 Ingrid M. Midjord 2016 Svimjifelagið Hellufossur 50.87 +16.75
8 Eyð Bjarnadóttir Hansen 2016 Suðuroyar Svimjifelag 57.37 +23.25
9 Hansa Arvidsdóttir 2016 Svimjifelagið Reysti 57.57 +23.45
Kapping almenn: 09.03.2024 11:02:00
Kapping 2, 33m Frí Gentir 9-10 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Tóta Sofía Gudmundsen 2014 Suðuroyar Svimjifelag 32.08
2 Ingeborg Vinther 2015 Suðuroyar Svimjifelag 33.58 +1.50
3 Lisa Emilsdóttir Hofgaard 2015 Havnar Svimjifelag 34.04 +1.96
4 Jórun Mols Solmunde 2014 Suðuroyar Svimjifelag 34.84 +2.76
5 Elisa Jacobsen 2015 Suðuroyar Svimjifelag 40.40 +8.32
6 Ronja Hofgaard Schrøder 2014 Suðuroyar Svimjifelag 43.97 +11.89
7 Marta Reinert petersen 2014 Svimjifelagið Flot 47.90 +15.82
- Elisabeth Leivdóttir 2014 Havnar Svimjifelag DNS
Kapping almenn: 09.03.2024 11:02:00
09-03-2024 11:47.52 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.10 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
Suðuroyar Sparikassa stevna mars 2024
Stað: Páls Høll Fyrireikari SuSvim
Hylur: 16m Stevnudagur: mar 9, 2024 til mar 9, 2024
Kapping 3, 33m Frí Dreingir 8 og yngri - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Lukas Finsson Ellingsgaard 2016 Havnar Svimjifelag 34.84
2 Brandur Rógvason 2017 Suðuroyar Svimjifelag 42.62 +7.78
3 Kári P. Debess 2016 Svimjifelagið Hellufossur 1.04 45.39 +10.55
4 Erling Christiansen 2018 Svimjifelagið Reysti 56.58 +21.74
Kapping almenn: 09.03.2024 11:32:49
Kapping 3, 33m Frí Dreingir 9-10 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Elias Í Lágabø 2014 Suðuroyar Svimjifelag 23.98
2 Ábraham Finsson Ellingsgaard 2014 Havnar Svimjifelag 25.55 +1.57
3 Petur Eli K. á Høvdanum 2015 Svimjifelagið Reysti 26.65 +2.67
4 Jonnhard Winther 2015 Suðuroyar Svimjifelag 28.32 +4.34
5 William Holm Kilgour 2014 Suðuroyar Svimjifelag 29.06 +5.08
6 Petur Óli Midjord 2014 Svimjifelagið Hellufossur 29.25 +5.27
7 Ian Strøm 2015 Suðuroyar Svimjifelag 29.55 +5.57
8 Niels Jacob Thomsen 2014 Suðuroyar Svimjifelag 29.56 +5.58
9 Lennon Eystan á 2014 Svimjifelagið Flot 35.10 +11.12
10 Aron Jacobsen 2014 Svimjifelagið Reysti 35.42 +11.44
11 Liam Johannessen 2014 Suðuroyar Svimjifelag 36.93 +12.95
12 Valter Andreasen 2014 Svimjifelagið Hellufossur 39.50 +15.52
13 Alexander L. Eidesgaard 2014 Svimjifelagið Hellufossur 42.10 +18.12
14 Havgrímur Hammer 2014 Suðuroyar Svimjifelag 45.31 +21.33
- Karl úr Fugloy 2014 Svimjifelagið Ægir DNS
Kapping almenn: 09.03.2024 11:32:49
09-03-2024 11:47.58 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.10 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
Suðuroyar Sparikassa stevna mars 2024
Stað: Páls Høll Fyrireikari SuSvim
Hylur: 16m Stevnudagur: mar 9, 2024 til mar 9, 2024
Kapping 4, 16m Rygg Gentir 8 og yngri - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Mia Winther 2017 Suðuroyar Svimjifelag 18.12
2 Fípa Henriksdóttir Rahbek 2016 Suðuroyar Svimjifelag 19.63 +1.51
3 Eyð Bjarnadóttir Hansen 2016 Suðuroyar Svimjifelag 0.24 21.34 +3.22
4 Lea Kiana Gudmundsen 2016 Suðuroyar Svimjifelag 21.84 +3.72
5 Emily Christiansen 2016 Svimjifelagið Reysti 21.98 +3.86
6 Sára Ludvig 2016 Suðuroyar Svimjifelag 22.12 +4.00
7 Ingrid M. Midjord 2016 Svimjifelagið Hellufossur 22.76 +4.64
8 Bára Brandsdóttir 2016 Svimjifelagið Hellufossur 25.69 +7.57
Kapping almenn: 09.03.2024 11:33:36
Kapping 4, 16m Rygg Gentir 9-10 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Ingeborg Vinther 2015 Suðuroyar Svimjifelag 17.88
2 Eileen Maria Debess 2015 Svimjifelagið Hellufossur 18.51 +0.63
3 Emilia G. Madsen 2015 Svimjifelagið Hellufossur 18.72 +0.84
4 Brynja Brandsdóttir 2015 Svimjifelagið Hellufossur 18.74 +0.86
5 Marta Reinert petersen 2014 Svimjifelagið Flot 0.11 18.78 +0.90
6 Lisa Emilsdóttir Hofgaard 2015 Havnar Svimjifelag 19.01 +1.13
7 Jórun Mols Solmunde 2014 Suðuroyar Svimjifelag 22.14 +4.26
8 Ronja Hofgaard Schrøder 2014 Suðuroyar Svimjifelag 22.24 +4.36
9 Elisa Jacobsen 2015 Suðuroyar Svimjifelag 24.72 +6.84
10 Laura Marquardt 2015 Svimjifelagið Hellufossur 26.59 +8.71
Kapping almenn: 09.03.2024 11:33:36
09-03-2024 11:48.01 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.10 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
Suðuroyar Sparikassa stevna mars 2024
Stað: Páls Høll Fyrireikari SuSvim
Hylur: 16m Stevnudagur: mar 9, 2024 til mar 9, 2024
Kapping 5, 16m Rygg Dreingir 8 og yngri - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Lukas Finsson Ellingsgaard 2016 Havnar Svimjifelag 21.01
2 Aron í Trøðini 2016 Suðuroyar Svimjifelag 22.95 +1.94
3 Kári P. Debess 2016 Svimjifelagið Hellufossur 23.60 +2.59
4 Geir Strøm 2018 Suðuroyar Svimjifelag 24.95 +3.94
5 Brandur Rógvason 2017 Suðuroyar Svimjifelag 31.34 +10.33
6 Palli Mols Solmunde 2017 Suðuroyar Svimjifelag 31.71 +10.70
7 Jónas Bech 2017 Suðuroyar Svimjifelag 37.89 +16.88
Kapping almenn: 09.03.2024 11:34:39
Kapping 5, 16m Rygg Dreingir 9-10 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Jonnhard Winther 2015 Suðuroyar Svimjifelag 14.16
2 Ábraham Finsson Ellingsgaard 2014 Havnar Svimjifelag 15.49 +1.33
3 Petur Eli K. á Høvdanum 2015 Svimjifelagið Reysti 15.73 +1.57
4 Petur Óli Midjord 2014 Svimjifelagið Hellufossur 15.95 +1.79
5 Ian Strøm 2015 Suðuroyar Svimjifelag 16.08 +1.92
6 Liam Johannessen 2014 Suðuroyar Svimjifelag 17.13 +2.97
7 William Holm Kilgour 2014 Suðuroyar Svimjifelag 17.83 +3.67
8 Valter Andreasen 2014 Svimjifelagið Hellufossur 18.37 +4.21
9 Niels Jacob Thomsen 2014 Suðuroyar Svimjifelag 18.70 +4.54
10 Aron Jacobsen 2014 Svimjifelagið Reysti 20.41 +6.25
11 Havgrímur Hammer 2014 Suðuroyar Svimjifelag 21.49 +7.33
12 Lennon Eystan á 2014 Svimjifelagið Flot 23.37 +9.21
13 Alexander L. Eidesgaard 2014 Svimjifelagið Hellufossur 25.56 +11.40
- Karl úr Fugloy 2014 Svimjifelagið Ægir DNS
Kapping almenn: 09.03.2024 11:34:39
09-03-2024 11:48.03 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.10 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
Suðuroyar Sparikassa stevna mars 2024
Stað: Páls Høll Fyrireikari SuSvim
Hylur: 16m Stevnudagur: mar 9, 2024 til mar 9, 2024
Kapping 6, 16m Firvald Gentir 9-10 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Tóta Sofía Gudmundsen 2014 Suðuroyar Svimjifelag 15.20
2 Lisa Emilsdóttir Hofgaard 2015 Havnar Svimjifelag 20.22 +5.02
- Elisabeth Leivdóttir 2014 Havnar Svimjifelag DNS
Kapping almenn: 09.03.2024 11:35:15
09-03-2024 11:48.06 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.10 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
Suðuroyar Sparikassa stevna mars 2024
Stað: Páls Høll Fyrireikari SuSvim
Hylur: 16m Stevnudagur: mar 9, 2024 til mar 9, 2024
Kapping 7, 16m Firvald Dreingir 8 og yngri - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Lukas Finsson Ellingsgaard 2016 Havnar Svimjifelag 26.86
Kapping almenn: 09.03.2024 11:36:07
Kapping 7, 16m Firvald Dreingir 9-10 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Elias Í Lágabø 2014 Suðuroyar Svimjifelag 12.51
2 Sævar Strøm 2014 Suðuroyar Svimjifelag 13.59 +1.08
3 Ian Strøm 2015 Suðuroyar Svimjifelag 14.72 +2.21
4 Ábraham Finsson Ellingsgaard 2014 Havnar Svimjifelag 15.72 +3.21
Kapping almenn: 09.03.2024 11:36:07
09-03-2024 11:48.08 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.10 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
Suðuroyar Sparikassa stevna mars 2024
Stað: Páls Høll Fyrireikari SuSvim
Hylur: 16m Stevnudagur: mar 9, 2024 til mar 9, 2024
Kapping 8, 66m Blandað Gentir 9-10 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Tóta Sofía Gudmundsen 2014 Suðuroyar Svimjifelag 1:22.37
32m: 1:22.37
Kapping almenn: 09.03.2024 11:49:22
09-03-2024 11:49.26 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.10 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
Suðuroyar Sparikassa stevna mars 2024
Stað: Páls Høll Fyrireikari SuSvim
Hylur: 16m Stevnudagur: mar 9, 2024 til mar 9, 2024
Kapping 9, 66m Blandað Dreingir 9-10 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Elias Í Lágabø 2014 Suðuroyar Svimjifelag 1:00.68
32m: 1:00.68
2 Sævar Strøm 2014 Suðuroyar Svimjifelag 1:05.57 +4.89
32m: 1:05.57
3 Ábraham Finsson Ellingsgaard 2014 Havnar Svimjifelag 1:11.45 +10.77
32m: 1:11.45
4 Jonnhard Winther 2015 Suðuroyar Svimjifelag 1:12.58 +11.90
32m: 1:12.58
Kapping almenn: 09.03.2024 11:50:08
09-03-2024 11:50.09 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.10 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
Suðuroyar Sparikassa stevna mars 2024
Stað: Páls Høll Fyrireikari SuSvim
Hylur: 16m Stevnudagur: mar 9, 2024 til mar 9, 2024
Kapping 10, 33m Rygg Gentir 8 og yngri - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Fípa Henriksdóttir Rahbek 2016 Suðuroyar Svimjifelag 45.31
2 Mia Winther 2017 Suðuroyar Svimjifelag 46.30 +0.99
3 Lea Kiana Gudmundsen 2016 Suðuroyar Svimjifelag 47.71 +2.40
4 Sára Ludvig 2016 Suðuroyar Svimjifelag 47.77 +2.46
5 Ingrid M. Midjord 2016 Svimjifelagið Hellufossur 49.39 +4.08
6 Emily Christiansen 2016 Svimjifelagið Reysti 51.33 +6.02
7 Eyð Bjarnadóttir Hansen 2016 Suðuroyar Svimjifelag 54.41 +9.10
Kapping almenn: 09.03.2024 11:55:25
Kapping 10, 33m Rygg Gentir 9-10 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Tóta Sofía Gudmundsen 2014 Suðuroyar Svimjifelag 37.85
2 Ingeborg Vinther 2015 Suðuroyar Svimjifelag 43.41 +5.56
3 Elisa Jacobsen 2015 Suðuroyar Svimjifelag 54.26 +16.41
Kapping almenn: 09.03.2024 11:55:25
09-03-2024 11:55.28 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.10 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
Suðuroyar Sparikassa stevna mars 2024
Stað: Páls Høll Fyrireikari SuSvim
Hylur: 16m Stevnudagur: mar 9, 2024 til mar 9, 2024
Kapping 11, 33m Rygg Dreingir 8 og yngri - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Geir Strøm 2018 Suðuroyar Svimjifelag 1:03.72
2 Brandur Rógvason 2017 Suðuroyar Svimjifelag 0.33 1:11.05 +7.33
- Kári P. Debess 2016 Svimjifelagið Hellufossur DNS
Kapping almenn: 09.03.2024 12:00:24
Kapping 11, 33m Rygg Dreingir 9-10 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Elias Í Lágabø 2014 Suðuroyar Svimjifelag 0.30 29.67
2 Jonnhard Winther 2015 Suðuroyar Svimjifelag 31.25 +1.58
3 Petur Óli Midjord 2014 Svimjifelagið Hellufossur 0.36 31.58 +1.91
4 Petur Eli K. á Høvdanum 2015 Svimjifelagið Reysti 31.78 +2.11
5 Sævar Strøm 2014 Suðuroyar Svimjifelag 32.01 +2.34
6 Liam Johannessen 2014 Suðuroyar Svimjifelag 38.86 +9.19
7 Niels Jacob Thomsen 2014 Suðuroyar Svimjifelag 42.96 +13.29
8 Havgrímur Hammer 2014 Suðuroyar Svimjifelag 46.25 +16.58
9 Lennon Eystan á 2014 Svimjifelagið Flot 46.69 +17.02
10 Aron Jacobsen 2014 Svimjifelagið Reysti 48.95 +19.28
Kapping almenn: 09.03.2024 12:00:24
09-03-2024 12:00.26 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.10 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
Suðuroyar Sparikassa stevna mars 2024
Stað: Páls Høll Fyrireikari SuSvim
Hylur: 16m Stevnudagur: mar 9, 2024 til mar 9, 2024
Kapping 12, 33m Bringu Gentir 8 og yngri - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Mia Winther 2017 Suðuroyar Svimjifelag 49.90
2 Lea Kiana Gudmundsen 2016 Suðuroyar Svimjifelag 50.17 +0.27
Kapping almenn: 09.03.2024 12:03:41
Kapping 12, 33m Bringu Gentir 9-10 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Ingeborg Vinther 2015 Suðuroyar Svimjifelag 44.92
2 Jórun Mols Solmunde 2014 Suðuroyar Svimjifelag 47.95 +3.03
3 Lisa Emilsdóttir Hofgaard 2015 Havnar Svimjifelag 52.06 +7.14
- Elisabeth Leivdóttir 2014 Havnar Svimjifelag DNS
Kapping almenn: 09.03.2024 12:03:41
09-03-2024 12:03.43 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.10 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
Suðuroyar Sparikassa stevna mars 2024
Stað: Páls Høll Fyrireikari SuSvim
Hylur: 16m Stevnudagur: mar 9, 2024 til mar 9, 2024
Kapping 13, 33m Bringu Dreingir 8 og yngri - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Kári P. Debess 2016 Svimjifelagið Hellufossur 49.19
2 Lukas Finsson Ellingsgaard 2016 Havnar Svimjifelag 1:05.86 +16.67
Kapping almenn: 09.03.2024 12:16:10
Kapping 13, 33m Bringu Dreingir 9-10 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 William Holm Kilgour 2014 Suðuroyar Svimjifelag 37.13
2 Sævar Strøm 2014 Suðuroyar Svimjifelag 38.19 +1.06
3 Liam Johannessen 2014 Suðuroyar Svimjifelag 42.76 +5.63
4 Petur Eli K. á Høvdanum 2015 Svimjifelagið Reysti 47.08 +9.95
5 Petur Óli Midjord 2014 Svimjifelagið Hellufossur 48.91 +11.78
6 Valter Andreasen 2014 Svimjifelagið Hellufossur 49.05 +11.92
7 Aron Jacobsen 2014 Svimjifelagið Reysti 1:02.98 +25.85
8 Alexander L. Eidesgaard 2014 Svimjifelagið Hellufossur 1:31.92 +54.79
- Karl úr Fugloy 2014 Svimjifelagið Ægir DNS
Kapping almenn: 09.03.2024 12:16:10
09-03-2024 12:17.14 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.10 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
Suðuroyar Sparikassa stevna mars 2024
Stað: Páls Høll Fyrireikari SuSvim
Hylur: 16m Stevnudagur: mar 9, 2024 til mar 9, 2024
Kapping 14, 50m Frí Gentir 8 og yngri - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Fípa Henriksdóttir Rahbek 2016 Suðuroyar Svimjifelag 1:10.86
32m: 1:10.86
2 Sára Ludvig 2016 Suðuroyar Svimjifelag 1:13.81 +2.95
32m: 1:13.81
Kapping almenn: 09.03.2024 12:16:33
Kapping 14, 50m Frí Gentir 9-10 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Tóta Sofía Gudmundsen 2014 Suðuroyar Svimjifelag 54.77
32m: 54.77
2 Jórun Mols Solmunde 2014 Suðuroyar Svimjifelag 1:08.25 +13.48
32m: 1:08.25
- Elisabeth Leivdóttir 2014 Havnar Svimjifelag DNS
Kapping almenn: 09.03.2024 12:16:33
09-03-2024 12:17.18 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.10 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
Suðuroyar Sparikassa stevna mars 2024
Stað: Páls Høll Fyrireikari SuSvim
Hylur: 16m Stevnudagur: mar 9, 2024 til mar 9, 2024
Kapping 15, 50m Frí Dreingir 9-10 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Elias Í Lágabø 2014 Suðuroyar Svimjifelag 38.43
32m: 38.43
2 Ábraham Finsson Ellingsgaard 2014 Havnar Svimjifelag 42.21 +3.78
32m: 42.21
3 Jonnhard Winther 2015 Suðuroyar Svimjifelag 43.62 +5.19
32m: 43.62
4 William Holm Kilgour 2014 Suðuroyar Svimjifelag 46.08 +7.65
32m: 46.08
5 Ian Strøm 2015 Suðuroyar Svimjifelag 47.66 +9.23
32m: 47.66
6 Niels Jacob Thomsen 2014 Suðuroyar Svimjifelag 54.38 +15.95
32m: 54.38
Kapping almenn: 09.03.2024 12:16:58
09-03-2024 12:17.22 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.10 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
Suðuroyar Sparikassa stevna mars 2024
Stað: Páls Høll Fyrireikari SuSvim
Hylur: 16m Stevnudagur: mar 9, 2024 til mar 9, 2024
Kapping 17, 33m Frí Gentir 11-12 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Julia Amona Ludvig 2013 Suðuroyar Svimjifelag 26.48
2 Viktoria Klettskarð 2013 Svimjifelagið Ægir 27.41 +0.93
3 Elisabeth Pearce 2013 Suðuroyar Svimjifelag 27.76 +1.28
4 Simona B. Jacobsen 2012 Svimjifelagið Flot 28.38 +1.90
5 Tabita Vón Ebbadóttir 2013 Svimjifelagið Ægir 29.01 +2.53
6 Olivia Johnsdóttir 2013 Svimjifelagið Ægir 29.62 +3.14
7 Malan Brattalíð 2013 Suðuroyar Svimjifelag 30.91 +4.43
8 Karita Tórðardóttir 2013 Suðuroyar Svimjifelag 33.17 +6.69
9 Eiðvør Bjarnadóttir Hansen 2013 Suðuroyar Svimjifelag 33.94 +7.46
10 Andrea Marquardt 2013 Svimjifelagið Hellufossur 35.24 +8.76
11 Anna K. Lydersen 2013 Svimjifelagið Ægir 36.09 +9.61
12 Ró Ryggshamar Simonsen 2013 Suðuroyar Svimjifelag 42.40 +15.92
13 Guðrun Fornagarð 2013 Suðuroyar Svimjifelag 50.50 +24.02
Kapping almenn: 09.03.2024 14:23:06
Kapping 17, 33m Frí Gentir 13-14 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Jonni B. Danielsen 2011 Svimjifelagið Flot 25.08
Kapping almenn: 09.03.2024 14:23:06
09-03-2024 14:23.08 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.10 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
Suðuroyar Sparikassa stevna mars 2024
Stað: Páls Høll Fyrireikari SuSvim
Hylur: 16m Stevnudagur: mar 9, 2024 til mar 9, 2024
Kapping 18, 33m Frí Dreingir 11-12 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Terji Kjærbo 2012 Suðuroyar Svimjifelag 21.82
2 Boas Jacobsen 2013 Svimjifelagið Reysti 26.20 +4.38
3 Fríði Sørenarson 2013 Havnar Svimjifelag 26.78 +4.96
4 Fróði Bárðarson Dahl 2013 Havnar Svimjifelag 26.98 +5.16
5 Benjamin Clementsen 2012 Suðuroyar Svimjifelag 27.70 +5.88
6 Bjarni Pálsson 2013 Svimjifelagið Flot 28.56 +6.74
7 Mattias Kjeld Olsen 2012 Havnar Svimjifelag 28.64 +6.82
8 Bárður Rógvason 2013 Suðuroyar Svimjifelag 29.34 +7.52
9 Dávur í Skorini 2013 Svimjifelagið Reysti 31.82 +10.00
- Andras R. Isaksen 2013 Svimjifelagið Hellufossur DNS
Kapping almenn: 09.03.2024 14:26:57
Kapping 18, 33m Frí Dreingir 13-14 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Benjamin Havn 2011 Svimjifelagið Ægir 18.77
Kapping almenn: 09.03.2024 14:26:57
09-03-2024 14:26.59 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.10 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
Suðuroyar Sparikassa stevna mars 2024
Stað: Páls Høll Fyrireikari SuSvim
Hylur: 16m Stevnudagur: mar 9, 2024 til mar 9, 2024
Kapping 19, 66m Rygg Gentir 11-12 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Lydia S. Bjartalíð 2012 Svimjifelagið Ægir 1:07.95
32m: 1:07.95
2 Sólfríð H. Johannessen 2013 Svimjifelagið Ægir 1:09.76 +1.81
32m: 1:09.76
3 Randi Brim Hvidbro 2012 Svimjifelagið Ægir 1:14.62 +6.67
32m: 1:14.62
4 Lea S. Steinkross 2013 Svimjifelagið Flot 1:14.78 +6.83
32m: 1:14.78
5 Olivia Johnsdóttir 2013 Svimjifelagið Ægir 1:17.67 +9.72
32m: 1:17.67
6 Armgarð Mortensen 2013 Svimjifelagið Ægir 1:17.91 +9.96
32m: 1:17.91
7 Jytta Kirke Davidsen 2013 Havnar Svimjifelag 1:20.48 +12.53
32m: 1:20.48
8 Elisabeth Pearce 2013 Suðuroyar Svimjifelag 1:22.88 +14.93
32m: 1:22.88
9 Ró Ryggshamar Simonsen 2013 Suðuroyar Svimjifelag 1:39.10 +31.15
32m: 1:39.10
- Malan Brattalíð 2013 Suðuroyar Svimjifelag DSQ
Ikki varandi rørsla á búkinum í  vend
- Rósa Hanusardóttir Jacobsen 2012 Svimjifelagið Flot DNS
Kapping almenn: 09.03.2024 14:34:43
Kapping 19, 66m Rygg Gentir 13-14 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Jórun Winther 2011 Suðuroyar Svimjifelag 45.19
32m: 45.19
Kapping almenn: 09.03.2024 14:34:43
09-03-2024 14:34.45 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.10 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
Suðuroyar Sparikassa stevna mars 2024
Stað: Páls Høll Fyrireikari SuSvim
Hylur: 16m Stevnudagur: mar 9, 2024 til mar 9, 2024
Kapping 20, 66m Rygg Dreingir 11-12 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Terji Kjærbo 2012 Suðuroyar Svimjifelag 54.63
32m: 54.63
2 Bárður Rógvason 2013 Suðuroyar Svimjifelag 1:08.01 +13.38
32m: 1:08.01
3 Tóki Niklasson Poulsen 2013 Svimjifelagið Flot 1:12.44 +17.81
32m: 1:12.44
- Jógvan Vesturtún 2013 Fuglafjarðar Svimjifelag DSQ
SW 6.4 Ikki varandi rørsla á búkinum í  vend
Kapping almenn: 09.03.2024 14:37:06
Kapping 20, 66m Rygg Dreingir 13-14 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
- Benjamin Havn 2011 Svimjifelagið Ægir DSQ
SW 6.4 Ikki varandi rørsla á búkinum í  vend
Kapping almenn: 09.03.2024 14:37:06
09-03-2024 14:37.43 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.10 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
Suðuroyar Sparikassa stevna mars 2024
Stað: Páls Høll Fyrireikari SuSvim
Hylur: 16m Stevnudagur: mar 9, 2024 til mar 9, 2024
Kapping 21, 66m Bringu Gentir 11-12 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Lydia S. Bjartalíð 2012 Svimjifelagið Ægir 1:17.97
32m: 1:17.97
2 Sólfríð H. Johannessen 2013 Svimjifelagið Ægir 1:18.72 +0.75
32m: 1:18.72
3 Julia Amona Ludvig 2013 Suðuroyar Svimjifelag 1:19.66 +1.69
32m: 1:19.66
4 Eiðvør Bjarnadóttir Hansen 2013 Suðuroyar Svimjifelag 1:21.82 +3.85
32m: 1:21.82
5 Viktoria Klettskarð 2013 Svimjifelagið Ægir 1:26.76 +8.79
32m: 1:26.76
6 Karita Tórðardóttir 2013 Suðuroyar Svimjifelag 1:30.38 +12.41
32m: 1:30.38
7 Tabita Vón Ebbadóttir 2013 Svimjifelagið Ægir 1:30.61 +12.64
32m: 1:30.61
- Rósa Hanusardóttir Jacobsen 2012 Svimjifelagið Flot DNS
Kapping almenn: 09.03.2024 14:43:08
Kapping 21, 66m Bringu Gentir 13-14 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Sirið Vesturtún 2011 Fuglafjarðar Svimjifelag 54.04
32m: 54.04
Kapping almenn: 09.03.2024 14:43:08
09-03-2024 14:43.10 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.10 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
Suðuroyar Sparikassa stevna mars 2024
Stað: Páls Høll Fyrireikari SuSvim
Hylur: 16m Stevnudagur: mar 9, 2024 til mar 9, 2024
Kapping 22, 66m Bringu Dreingir 11-12 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Terji Kjærbo 2012 Suðuroyar Svimjifelag 1:15.48
32m: 1:15.48
2 Benjamin Clementsen 2012 Suðuroyar Svimjifelag 1:21.32 +5.84
32m: 1:21.32
Kapping almenn: 09.03.2024 14:44:33
Kapping 22, 66m Bringu Dreingir 13-14 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Tórir Olsen 2011 Svimjifelagið Ægir 56.91
32m: 56.91
Kapping almenn: 09.03.2024 14:44:33
09-03-2024 14:44.35 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.10 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
Suðuroyar Sparikassa stevna mars 2024
Stað: Páls Høll Fyrireikari SuSvim
Hylur: 16m Stevnudagur: mar 9, 2024 til mar 9, 2024
Kapping 23, 66m Blandað Gentir 11-12 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Lydia S. Bjartalíð 2012 Svimjifelagið Ægir 1:11.71
32m: 1:11.71
2 Sólfríð H. Johannessen 2013 Svimjifelagið Ægir 1:12.66 +0.95
32m: 1:12.66
3 Viktoria Klettskarð 2013 Svimjifelagið Ægir 1:15.97 +4.26
32m: 1:15.97
4 Randi Brim Hvidbro 2012 Svimjifelagið Ægir 1:18.95 +7.24
32m: 1:18.95
5 Olivia Johnsdóttir 2013 Svimjifelagið Ægir 1:20.26 +8.55
32m: 1:20.26
6 Armgarð Mortensen 2013 Svimjifelagið Ægir 1:23.72 +12.01
32m: 1:23.72
7 Tabita Vón Ebbadóttir 2013 Svimjifelagið Ægir 1:23.99 +12.28
32m: 1:23.99
8 Anna K. Lydersen 2013 Svimjifelagið Ægir 1:33.68 +21.97
32m: 1:33.68
- Karita Tórðardóttir 2013 Suðuroyar Svimjifelag DNS
Kapping almenn: 09.03.2024 14:52:44
Kapping 23, 66m Blandað Gentir 13-14 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Jórun Winther 2011 Suðuroyar Svimjifelag 48.97
32m: 48.97
- Sirið Vesturtún 2011 Fuglafjarðar Svimjifelag DSQ
SW 5.1 Svam somu svimjigrein sum áður er svomin í blandað
Kapping almenn: 09.03.2024 14:52:44
09-03-2024 14:52.46 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.10 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
Suðuroyar Sparikassa stevna mars 2024
Stað: Páls Høll Fyrireikari SuSvim
Hylur: 16m Stevnudagur: mar 9, 2024 til mar 9, 2024
Kapping 24, 66m Blandað Dreingir 11-12 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Terji Kjærbo 2012 Suðuroyar Svimjifelag 54.54
32m: 54.54
2 Dávur Eið 2012 Suðuroyar Svimjifelag 55.64 +1.10
32m: 55.64
3 Jógvan Vesturtún 2013 Fuglafjarðar Svimjifelag 1:02.56 +8.02
32m: 1:02.56
4 Bárður Rógvason 2013 Suðuroyar Svimjifelag 1:16.58 +22.04
32m: 1:16.58
5 Benjamin Clementsen 2012 Suðuroyar Svimjifelag 1:18.09 +23.55
32m: 1:18.09
6 Mattias Kjeld Olsen 2012 Havnar Svimjifelag 1:20.92 +26.38
32m: 1:20.92
Kapping almenn: 09.03.2024 14:56:03
Kapping 24, 66m Blandað Dreingir 13-14 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Tórir Olsen 2011 Svimjifelagið Ægir 48.38
32m: 48.38
2 Benjamin Havn 2011 Svimjifelagið Ægir 57.10 +8.72
32m: 57.10
Kapping almenn: 09.03.2024 14:56:03
09-03-2024 14:56.05 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.10 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
Suðuroyar Sparikassa stevna mars 2024
Stað: Páls Høll Fyrireikari SuSvim
Hylur: 16m Stevnudagur: mar 9, 2024 til mar 9, 2024
Kapping 25, 33m Firvald Gentir 11-12 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Sólfríð H. Johannessen 2013 Svimjifelagið Ægir 36.62
2 Lydia S. Bjartalíð 2012 Svimjifelagið Ægir 37.71 +1.09
3 Viktoria Klettskarð 2013 Svimjifelagið Ægir 38.13 +1.51
4 Olivia Johnsdóttir 2013 Svimjifelagið Ægir 40.01 +3.39
5 Tabita Vón Ebbadóttir 2013 Svimjifelagið Ægir 44.88 +8.26
- Karita Tórðardóttir 2013 Suðuroyar Svimjifelag DNS
Kapping almenn: 09.03.2024 14:59:08
Kapping 25, 33m Firvald Gentir 13-14 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Sirið Vesturtún 2011 Fuglafjarðar Svimjifelag 20.87
2 Jórun Winther 2011 Suðuroyar Svimjifelag 22.63 +1.76
Kapping almenn: 09.03.2024 14:59:08
09-03-2024 14:59.11 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.10 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
Suðuroyar Sparikassa stevna mars 2024
Stað: Páls Høll Fyrireikari SuSvim
Hylur: 16m Stevnudagur: mar 9, 2024 til mar 9, 2024
Kapping 26, 33m Firvald Dreingir 11-12 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Terji Kjærbo 2012 Suðuroyar Svimjifelag 24.99
2 Dávur Eið 2012 Suðuroyar Svimjifelag 28.10 +3.11
3 Jógvan Vesturtún 2013 Fuglafjarðar Svimjifelag 33.51 +8.52
4 Bárður Rógvason 2013 Suðuroyar Svimjifelag 36.29 +11.30
5 Benjamin Clementsen 2012 Suðuroyar Svimjifelag 39.79 +14.80
6 Mattias Kjeld Olsen 2012 Havnar Svimjifelag 43.94 +18.95
Kapping almenn: 09.03.2024 15:01:11
Kapping 26, 33m Firvald Dreingir 13-14 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Tórir Olsen 2011 Svimjifelagið Ægir 21.26
2 Benjamin Havn 2011 Svimjifelagið Ægir 25.73 +4.47
Kapping almenn: 09.03.2024 15:01:11
09-03-2024 15:01.13 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.10 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
Suðuroyar Sparikassa stevna mars 2024
Stað: Páls Høll Fyrireikari SuSvim
Hylur: 16m Stevnudagur: mar 9, 2024 til mar 9, 2024
Kapping 27, 33m Rygg Gentir 11-12 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Julia Amona Ludvig 2013 Suðuroyar Svimjifelag 31.70
2 Simona B. Jacobsen 2012 Svimjifelagið Flot 31.75 +0.05
3 Malan Brattalíð 2013 Suðuroyar Svimjifelag 33.38 +1.68
4 Ebba Kirke Davidsen 2013 Havnar Svimjifelag 34.31 +2.61
5 Elisabeth Pearce 2013 Suðuroyar Svimjifelag 35.19 +3.49
6 Andrea Marquardt 2013 Svimjifelagið Hellufossur 40.57 +8.87
7 Eiðvør Bjarnadóttir Hansen 2013 Suðuroyar Svimjifelag 40.74 +9.04
8 Tabita Vón Ebbadóttir 2013 Svimjifelagið Ægir 41.72 +10.02
9 Ró Ryggshamar Simonsen 2013 Suðuroyar Svimjifelag 43.78 +12.08
10 Anna K. Lydersen 2013 Svimjifelagið Ægir 44.92 +13.22
11 Guðrun Fornagarð 2013 Suðuroyar Svimjifelag 51.44 +19.74
- Viktoria Klettskarð 2013 Svimjifelagið Ægir DSQ
Ikki varandi rørsla á búkinum í  vend
Kapping almenn: 09.03.2024 15:07:24
Kapping 27, 33m Rygg Gentir 13-14 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Sirið Vesturtún 2011 Fuglafjarðar Svimjifelag 23.12
Kapping almenn: 09.03.2024 15:07:24
09-03-2024 15:07.26 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.10 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
Suðuroyar Sparikassa stevna mars 2024
Stað: Páls Høll Fyrireikari SuSvim
Hylur: 16m Stevnudagur: mar 9, 2024 til mar 9, 2024
Kapping 28, 33m Rygg Dreingir 11-12 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Dávur Eið 2012 Suðuroyar Svimjifelag 26.69
2 Benjamin Clementsen 2012 Suðuroyar Svimjifelag 31.32 +4.63
3 Fróði Bárðarson Dahl 2013 Havnar Svimjifelag 32.23 +5.54
4 Fríði Sørenarson 2013 Havnar Svimjifelag 33.78 +7.09
5 Boas Jacobsen 2013 Svimjifelagið Reysti 33.92 +7.23
6 Bjarni Pálsson 2013 Svimjifelagið Flot 37.40 +10.71
7 Mattias Kjeld Olsen 2012 Havnar Svimjifelag 37.41 +10.72
8 Dávur í Skorini 2013 Svimjifelagið Reysti 38.94 +12.25
- Andras R. Isaksen 2013 Svimjifelagið Hellufossur DNS
Kapping almenn: 09.03.2024 15:10:33
Kapping 28, 33m Rygg Dreingir 13-14 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Tórir Olsen 2011 Svimjifelagið Ægir 22.29
Kapping almenn: 09.03.2024 15:10:33
09-03-2024 16:06.38 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.10 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
Suðuroyar Sparikassa stevna mars 2024
Stað: Páls Høll Fyrireikari SuSvim
Hylur: 16m Stevnudagur: mar 9, 2024 til mar 9, 2024
Kapping 29, 33m Bringu Gentir 11-12 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Julia Amona Ludvig 2013 Suðuroyar Svimjifelag 37.33
2 Lea S. Steinkross 2013 Svimjifelagið Flot 38.08 +0.75
3 Eiðvør Bjarnadóttir Hansen 2013 Suðuroyar Svimjifelag 38.17 +0.84
4 Simona B. Jacobsen 2012 Svimjifelagið Flot 41.41 +4.08
5 Olivia Johnsdóttir 2013 Svimjifelagið Ægir 41.46 +4.13
6 Randi Brim Hvidbro 2012 Svimjifelagið Ægir 43.45 +6.12
7 Ebba Kirke Davidsen 2013 Havnar Svimjifelag 44.22 +6.89
8 Jytta Kirke Davidsen 2013 Havnar Svimjifelag 44.53 +7.20
9 Armgarð Mortensen 2013 Svimjifelagið Ægir 47.78 +10.45
10 Elisabeth Pearce 2013 Suðuroyar Svimjifelag 53.76 +16.43
11 Anna K. Lydersen 2013 Svimjifelagið Ægir 54.83 +17.50
- Rósa Hanusardóttir Jacobsen 2012 Svimjifelagið Flot DNS
- Andrea Marquardt 2013 Svimjifelagið Hellufossur DNS
- Karita Tórðardóttir 2013 Suðuroyar Svimjifelag DNS
Kapping almenn: 09.03.2024 15:16:08
Kapping 29, 33m Bringu Gentir 13-14 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Jórun Winther 2011 Suðuroyar Svimjifelag 27.85
2 Jonni B. Danielsen 2011 Svimjifelagið Flot 32.91 +5.06
Kapping almenn: 09.03.2024 15:16:08
09-03-2024 15:16.15 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.10 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
Suðuroyar Sparikassa stevna mars 2024
Stað: Páls Høll Fyrireikari SuSvim
Hylur: 16m Stevnudagur: mar 9, 2024 til mar 9, 2024
Kapping 30, 33m Bringu Dreingir 11-12 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Dávur Eið 2012 Suðuroyar Svimjifelag 30.01
2 Mattias Kjeld Olsen 2012 Havnar Svimjifelag 41.59 +11.58
3 Fríði Sørenarson 2013 Havnar Svimjifelag 42.66 +12.65
4 Fróði Bárðarson Dahl 2013 Havnar Svimjifelag 42.83 +12.82
5 Bjarni Pálsson 2013 Svimjifelagið Flot 45.48 +15.47
6 Tóki Niklasson Poulsen 2013 Svimjifelagið Flot 47.34 +17.33
7 Dávur í Skorini 2013 Svimjifelagið Reysti 49.55 +19.54
- Boas Jacobsen 2013 Svimjifelagið Reysti DSQ
Hendurnar ikki samstundis í vegg í  vending/mál
- Jógvan Vesturtún 2013 Fuglafjarðar Svimjifelag DSQ
2 undirvatnstøk
Kapping almenn: 09.03.2024 15:24:08
Kapping 30, 33m Bringu Dreingir 13-14 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Benjamin Havn 2011 Svimjifelagið Ægir 31.70
Kapping almenn: 09.03.2024 15:24:08
09-03-2024 15:24.10 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.10 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
Suðuroyar Sparikassa stevna mars 2024
Stað: Páls Høll Fyrireikari SuSvim
Hylur: 16m Stevnudagur: mar 9, 2024 til mar 9, 2024
Kapping 31, 66m Frí Gentir 11-12 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Sólfríð H. Johannessen 2013 Svimjifelagið Ægir 57.84
32m: 57.84
2 Lydia S. Bjartalíð 2012 Svimjifelagið Ægir 58.06 +0.22
32m: 58.06
3 Lea S. Steinkross 2013 Svimjifelagið Flot 1:01.05 +3.21
32m: 1:01.05
4 Randi Brim Hvidbro 2012 Svimjifelagið Ægir 1:02.13 +4.29
32m: 1:02.13
5 Julia Amona Ludvig 2013 Suðuroyar Svimjifelag 1:03.43 +5.59
32m: 1:03.43
6 Malan Brattalíð 2013 Suðuroyar Svimjifelag 1:07.02 +9.18
32m: 1:07.02
7 Ebba Kirke Davidsen 2013 Havnar Svimjifelag 1:08.44 +10.60
32m: 1:08.44
8 Jytta Kirke Davidsen 2013 Havnar Svimjifelag 1:12.86 +15.02
32m: 1:12.86
9 Armgarð Mortensen 2013 Svimjifelagið Ægir 1:14.09 +16.25
32m: 1:14.09
10 Elisabeth Pearce 2013 Suðuroyar Svimjifelag 1:14.51 +16.67
32m: 1:14.51
11 Eiðvør Bjarnadóttir Hansen 2013 Suðuroyar Svimjifelag 1:15.22 +17.38
32m: 1:15.22
12 Ró Ryggshamar Simonsen 2013 Suðuroyar Svimjifelag 1:44.11 +46.27
32m: 1:44.11
13 Guðrun Fornagarð 2013 Suðuroyar Svimjifelag 1:55.73 +57.89
32m: 1:55.73
- Rósa Hanusardóttir Jacobsen 2012 Svimjifelagið Flot DNS
Kapping almenn: 09.03.2024 15:28:40
Kapping 31, 66m Frí Gentir 13-14 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Jórun Winther 2011 Suðuroyar Svimjifelag 40.28
32m: 40.28
2 Sirið Vesturtún 2011 Fuglafjarðar Svimjifelag 41.79 +1.51
32m: 41.79
Kapping almenn: 09.03.2024 15:28:40
09-03-2024 16:06.44 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.10 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
Suðuroyar Sparikassa stevna mars 2024
Stað: Páls Høll Fyrireikari SuSvim
Hylur: 16m Stevnudagur: mar 9, 2024 til mar 9, 2024
Kapping 32, 66m Frí Dreingir 11-12 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Dávur Eið 2012 Suðuroyar Svimjifelag 49.14
32m: 49.14
2 Jógvan Vesturtún 2013 Fuglafjarðar Svimjifelag 55.82 +6.68
32m: 55.82
3 Boas Jacobsen 2013 Svimjifelagið Reysti 1:07.09 +17.95
32m: 1:07.09
4 Bárður Rógvason 2013 Suðuroyar Svimjifelag 1:07.82 +18.68
32m: 1:07.82
5 Tóki Niklasson Poulsen 2013 Svimjifelagið Flot 1:08.26 +19.12
32m: 1:08.26
6 Dávur í Skorini 2013 Svimjifelagið Reysti 1:15.96 +26.82
32m: 1:15.96
Kapping almenn: 09.03.2024 15:32:40
Kapping 32, 66m Frí Dreingir 13-14 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Tórir Olsen 2011 Svimjifelagið Ægir 41.13
32m: 41.13
Kapping almenn: 09.03.2024 15:32:40
09-03-2024 16:06.48 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.10 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
Suðuroyar Sparikassa stevna mars 2024
Stað: Páls Høll Fyrireikari SuSvim
Hylur: 16m Stevnudagur: mar 9, 2024 til mar 9, 2024
Kapping 101, 16m Frí Gentir 8 og yngri - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Mia Winther 2017 Suðuroyar Svimjifelag 15.76
2 Lea Kiana Gudmundsen 2016 Suðuroyar Svimjifelag 17.05 +1.29
3 Simona K. Á Høvdanum 2016 Svimjifelagið Reysti 17.25 +1.49
4 Fípa Henriksdóttir Rahbek 2016 Suðuroyar Svimjifelag 17.52 +1.76
5 Emily Christiansen 2016 Svimjifelagið Reysti 18.56 +2.80
6 Sára Ludvig 2016 Suðuroyar Svimjifelag 20.39 +4.63
7 Ingrid M. Midjord 2016 Svimjifelagið Hellufossur 22.00 +6.24
8 Eyð Bjarnadóttir Hansen 2016 Suðuroyar Svimjifelag 22.25 +6.49
9 Hansa Arvidsdóttir 2016 Svimjifelagið Reysti 23.46 +7.70
10 Bára Brandsdóttir 2016 Svimjifelagið Hellufossur 26.20 +10.44
- Siri Andriasardóttir 2016 Svimjifelagið Reysti DNS
- Jakoba Niklasdóttir Poulsen 2017 Svimjifelagið Flot DNS
Kapping almenn: 09.03.2024 11:36:58
Kapping 101, 16m Frí Gentir 9-10 ár - Final
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Ingeborg Vinther 2015 Suðuroyar Svimjifelag 14.72
2 Jórun Mols Solmunde 2014 Suðuroyar Svimjifelag 15.05 +0.33
3 Lisa Emilsdóttir Hofgaard 2015 Havnar Svimjifelag 15.22 +0.50
4 Brynja Brandsdóttir 2015 Svimjifelagið Hellufossur 18.21 +3.49
5 Eileen Maria Debess 2015 Svimjifelagið Hellufossur