Tulokset Kalundborg Sprintstævne
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kalundborg Sprintstævne 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Kalundborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
14. apr 2024 to 14. apr 2024 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 10, 100m Medley Herrer 11 og yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
AQU |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ludwig Harreschou |
2013 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
1:44.93 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:49.48 |
(-4.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jonathan Kornerup Dam |
2013 |
Holbæk Svømme Klub |
|
|
1:58.98 |
+14.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ishak Eroglu |
2013 |
Holbæk Svømme Klub |
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Carl Kruse Strauss |
2014 |
Holbæk Svømme Klub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 14-04-2024 12:04:14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 10, 100m Medley Herrer 12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
AQU |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Thure Linde Petersen |
2012 |
Kalundborg SK |
|
|
1:36.39 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.62 |
(+4.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 14-04-2024 12:04:14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 10, 100m Medley Herrer 13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
AQU |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Liam Sean Nielsen |
2011 |
Dragsholm Svømmeklub |
|
|
1:17.25 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.35 |
(-0.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sander Larsen |
2011 |
Albertslund IF |
|
|
1:24.36 |
+7.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.26 |
(-3.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Matti Mejlby Ditlefsen |
2011 |
Kalundborg SK |
|
|
1:25.00 |
+7.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.39 |
(-0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Markus Klint Craven |
2011 |
Holbæk Svømme Klub |
|
|
1:46.03 |
+28.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:49.15 |
(-3.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 14-04-2024 12:04:14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 10, 100m Medley Herrer 14-15 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
AQU |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Gustav Poulsen |
2010 |
Dragsholm Svømmeklub |
|
|
1:14.46 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.33 |
(+1.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Marcus Jørgensen |
2010 |
Kalundborg SK |
|
|
1:22.86 |
+8.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.47 |
(-1.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Benjamin Richelieu |
2010 |
Kalundborg SK |
|
|
1:26.74 |
+12.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.59 |
(+2.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Magnus Brask-Holm |
2010 |
Kalundborg SK |
|
|
1:26.82 |
+12.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.09 |
(+1.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Noah Kepser |
2010 |
Albertslund IF |
|
|
1:33.65 |
+19.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:49.34 |
(-15.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 14-04-2024 12:04:14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 10, 100m Medley Herrer junior/senior - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
AQU |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Marcus Madsen |
2005 |
Dragsholm Svømmeklub |
|
|
1:04.48 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.27 |
(+0.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Patrick Skov Vinding |
2005 |
Kalundborg SK |
|
|
1:04.72 |
+0.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.96 |
(+1.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jonas Rask |
2006 |
Kalundborg SK |
|
|
1:07.86 |
+3.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.12 |
(+2.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aron Jurak |
2008 |
Kalundborg SK |
|
|
1:09.51 |
+5.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.38 |
(+1.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 14-04-2024 12:04:14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-04-2024 12:09.58 |
Datahandling: Swimify 2.11 |
Licens til: Kalundborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|