2024-07-16   02:37:36
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Nuorisouinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Document
Tulokset
Nuorisouinnit
Paikka: Järjestäjä: Oulun Uinti
Allas: 50m Päivämäärä: 06.04.2024 - 07.04.2024
Laji 8, 50m Selkäuinti Miehet 11 ja nuoremmat - Final
Sponsori: SunSugaring Ky
RolloP10 53.00
NSM/GP 30.63
SM Mieh 30.56
IKM P13- 32.00
Sija Nimi Synty Seura Reak. AQU Aika Ero
1 Johannes Leinonen 2014 Haukiputaan Heitto uintijaosto 133 46.04 RolloP10
Entry time: 45.05 (+0.99)
2 Eetu Jylhä 2013 Oulun Lohet 131 46.29 +0.25
Entry time: 46.65 (-0.36)
3 Luka Heikkinen 2013 Kajaanin Uimaseura 128 46.70 +0.66
4 Lenni Viertola 2013 Oulun Uinti 1906 123 47.34 +1.30
Entry time: 51.09 (-3.75)
5 Aatos Aho 2013 Kemin Uimaseura 115 48.38 +2.34
6 Eino Pihlajaniemi 2013 Oulun Uinti 1906 104 50.05 +4.01
Entry time: 50.74 (-0.69)
7 Vilho Murtola 2014 Kajaanin Uimaseura 100 50.70 +4.66 RolloP10
Entry time: 57.72 (-7.02)
8 Onni Mattila 2013 Oulun Uinti 1906 98 50.97 +4.93
Entry time: 51.17 (-0.20)
9 Ukko Pörhölä 2014 Oulun Uinti 1906 95 51.52 +5.48 RolloP10
Entry time: 51.83 (-0.31)
10 Aaro Myllyniemi 2013 Oulun Uinti 1906 80 54.58 +8.54
Entry time: 55.03 (-0.45)
11 Imara Ngui 2013 Kajaanin Uimaseura 77 55.33 +9.29
12 Mauri Ronkanen 2015 Oulun Uinti 1906 76 55.44 +9.40
Entry time: 55.60 (-0.16)
13 Ouwen Cai 2014 Oulun Uinti 1906 75 55.60 +9.56
Entry time: 56.82 (-1.22)
14 Sampo Hjulberg 2014 Oulun Uinti 1906 63 59.09 +13.05
Entry time: 59.12 (-0.03)
15 Väinö Luukkonen 2013 Oulun Uinti 1906 60 1:00.02 +13.98
- Luwen Cai 2016 Oulun Uinti 1906 DSQ
SW 4.4 Lähteminen ennen lähtömerkkiä
- Lucas Marjamaa 2015 Oulun Uinti 1906 DSQ
SW 4.4 Lähteminen ennen lähtömerkkiä
Laji virallinen: 6.4.2024 11.56.33
Laji 8, 50m Selkäuinti Miehet 12-13 vuotiaat - Final
Sponsori: SunSugaring Ky
RolloP10 53.00
NSM/GP 30.63
SM Mieh 30.56
IKM P13- 32.00
Sija Nimi Synty Seura Reak. AQU Aika Ero
1 Elias Salmela 2011 Kempeleen Pyrintö 304 35.01
Entry time: 35.42 (-0.41)
2 Elmo Rajaniemi 2011 Kokkolan Uimaseura 217 39.13 +4.12
Entry time: 39.60 (-0.47)
3 Alfons Luomala 2011 Kokkolan Uimaseura 217 39.17 +4.16
Entry time: 39.20 (-0.03)
4 Elias Karppinen 2011 Kajaanin Uimaseura 200 40.23 +5.22
Entry time: 43.17 (-2.94)
5 Otto Kyntömaa 2011 Oulun Uinti 1906 191 40.87 +5.86
Entry time: 40.70 (+0.17)
6 Veeti Viertola 2011 Oulun Uinti 1906 181 41.56 +6.55
Entry time: 44.17 (-2.61)
7 Joonatan Ryynänen 2011 Oulun Uinti 1906 166 42.81 +7.80
Entry time: 43.54 (-0.73)
8 Viljami Väyrynen 2012 Kempeleen Pyrintö 165 42.86 +7.85
Entry time: 45.30 (-2.44)
9 Jasper Gerards 2011 Kokkolan Uimaseura 150 44.23 +9.22
Entry time: 45.79 (-1.56)
10 Eetu Ponto 2011 Oulun Uinti 1906 141 45.21 +10.20
Entry time: 45.68 (-0.47)
11 Sasu Jääskeläinen 2012 Oulun Uinti 1906 109 49.18 +14.17
Entry time: 49.59 (-0.41)
12 Otso Ketonen 2012 Oulun Uinti 1906 83 53.89 +18.88
Entry time: 55.21 (-1.32)
13 Veeti Mannermaa 2012 Tornion Uimaseura 51 1:03.49 +28.48
Entry time: 54.62 (+8.87)
Laji virallinen: 6.4.2024 11.56.33
Laji 8, 50m Selkäuinti Miehet 14-15 vuotiaat - Final
Sponsori: SunSugaring Ky
RolloP10 53.00
NSM/GP 30.63
SM Mieh 30.56
IKM P13- 32.00
Sija Nimi Synty Seura Reak. AQU Aika Ero
1 Rico Kettunen 2009 Iisalmen Uimarit 492 29.83 IKM P13-16
Entry time: 30.99 (-1.16)
2 Elis Luomala 2009 Kokkolan Uimaseura 404 31.84 +2.01 IKM P13-16
Entry time: 32.19 (-0.35)
3 Iikka Heiko 2009 Oulun Uinti 1906 386 32.32 +2.49
Entry time: 32.34 (-0.02)
4 Reetu Jauhojärvi 2009 Oulun Uinti 1906 340 33.71 +3.88
Entry time: 34.83 (-1.12)
5 Aleksi Kallioinen 2009 Kemin Työväen Uimarit 323 34.29 +4.46
Entry time: 33.09 (+1.20)
6 Aaron Rantsi 2009 Oulun Uinti 1906 318 34.48 +4.65
Entry time: 37.06 (-2.58)
7 Emil Peuhkuri 2010 Oulun Uinti 1906 307 34.90 +5.07
Entry time: 36.75 (-1.85)
8 Eetu Haverinen 2009 Oulun Uinti 1906 304 34.99 +5.16
Entry time: 38.41 (-3.42)
9 Peetu Pulkkinen 2010 Oulun Uinti 1906 299 35.21 +5.38
Entry time: 35.29 (-0.08)
10 Veikka Palo 2009 Kempeleen Pyrintö 278 36.06 +6.23
Entry time: 41.67 (-5.61)
11 Reko Härkönen 2010 Oulun Uinti 1906 196 40.49 +10.66
Entry time: 38.99 (+1.50)
12 Oskari Saarnio 2010 Kempeleen Pyrintö 156 43.72 +13.89
13 Leevi Koskela 2010 Uinti Popula 153 43.98 +14.15
Entry time: 45.37 (-1.39)
14 Veeti Tammela 2010 Haukiputaan Heitto uintijaosto 89 52.63 +22.80
Entry time: 50.33 (+2.30)
Laji virallinen: 6.4.2024 11.56.33
Laji 8, 50m Selkäuinti Miehet 16-17 vuotiaat - Final
Sponsori: SunSugaring Ky
RolloP10 53.00
NSM/GP 30.63
SM Mieh 30.56
IKM P13- 32.00
Sija Nimi Synty Seura Reak. AQU Aika Ero
1 Jeriko Helanen 2008 Oulun Uinti 1906 526 29.17 IKM P13-16
Entry time: 28.84 (+0.33)
2 Niko Kumpulainen 2007 Oulun Uinti 1906 470 30.27 +1.10 NSM/GP
Entry time: 30.15 (+0.12)
3 Oskari Matilainen 2008 Oulun Uinti 1906 430 31.18 +2.01 IKM P13-16
Entry time: 30.85 (+0.33)
4 Joonas Keränen 2007 Oulun Uinti 1906 423 31.35 +2.18
Entry time: 30.72 (+0.63)
5 Veeti Riskilä 2007 Rovaniemen Uimaseura 382 32.43 +3.26
Entry time: 31.21 (+1.22)
6 Julius Hilli 2008 Kempeleen Pyrintö 343 33.63 +4.46
Entry time: 33.22 (+0.41)
7 Eemeli Tihinen 2008 Kemin Työväen Uimarit 325 34.23 +5.06
Entry time: 33.41 (+0.82)
8 Luka Walter 2008 Oulun Uinti 1906 300 35.15 +5.98
Entry time: 34.16 (+0.99)
9 Eemeli Tammela 2008 Haukiputaan Heitto uintijaosto 262 36.79 +7.62
Entry time: 38.09 (-1.30)
10 Joona Autti 2007 Tornion Uimaseura 167 42.76 +13.59
Entry time: 44.85 (-2.09)
Laji virallinen: 6.4.2024 11.56.33
06.04.2024 11.56.52 Tulospalvelu: Swimify 2,11 Lisensoitu: Oulun Uinti 1906

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner