2024-06-22   05:49:43
Izberi tekmovanje:

Izberi jezik:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for ABMS 2024

Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.

Document
Úrslit
ABMS 2024
Stað: Klaksvíkar Svimjihøll Fyrireikari Svimjisamband Føroya
Hylur: 25m Stevnudagur: apr 20, 2024 til apr 21, 2024
Kapping 1, 50m Firvald Kvinnur Bólkur 2 - Innl./ Beinl. finala
FAR 27.67 Kristina Elin Thomsen 1998 Suðuroyar Svimjifelag (FR Torshavn (FRO) 11.05.2012
FAR.JR 27.67 Kristina Elin Thomsen 1998 Suðuroyar Svimjifelag (FR Torshavn (FRO) 11.05.2012
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Tóta Sofía Gudmundsen 2014 Suðuroyar Svimjifelag +0.93 68 59.53
- Elisabet Leivsdóttir 2014 Havnar Svimjifelag +1.01 DSQ
Ójavnt armtak
Kapping almenn: 20.04.2024 09:56:11
Kapping 1, 50m Firvald Kvinnur Bólkur 4 - Innl./ Beinl. finala
FAR 27.67 Kristina Elin Thomsen 1998 Suðuroyar Svimjifelag (FR Torshavn (FRO) 11.05.2012
FAR.JR 27.67 Kristina Elin Thomsen 1998 Suðuroyar Svimjifelag (FR Torshavn (FRO) 11.05.2012
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Sissal Rógvadóttir 2010 Suðuroyar Svimjifelag +0.69 391 33.32 104,31 % Q
Entry time: 34.82 (-1.50)
2 Sirið Vesturtún 2011 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.69 377 33.74 100,06 % Q
Entry time: 33.76 (-0.02)
3 Mariella Henriksen 2010 Havnar Svimjifelag +0.67 356 34.38 101,12 % Q
Entry time: 34.77 (-0.39)
4 Jórun Winther 2011 Suðuroyar Svimjifelag +0.61 321 35.58 102,73 % Q
Entry time: 36.58 (-1.00)
5 Talita Johannesen 2010 Suðuroyar Svimjifelag +0.67 317 35.73 101,19 % Q
Entry time: 36.16 (-0.43)
6 Emma Debes 2010 Suðuroyar Svimjifelag +0.67 273 37.55 97,91 % Q
Entry time: 36.78 (+0.77)
7 Lilja Sørensen 2011 Havnar Svimjifelag +0.82 234 39.55 109,00 % R1
Entry time: 43.46 (-3.91)
8 Naomi Friang 2010 Fuglafjarðar Svimjifelag -.-- 173 43.70 105,74 % R2
Entry time: 46.36 (-2.66)
9 Lea Í Trøðini 2011 Suðuroyar Svimjifelag +0.77 152 45.64 107,69 %
Entry time: 49.44 (-3.80)
Kapping almenn: 20.04.2024 09:56:11
21-04-2024 21:53.49 Dátaviðgerð: Swimify 2.11 Loyvt: Svimjisamband Foroya
Document
Úrslit
ABMS 2024
Stað: Klaksvíkar Svimjihøll Fyrireikari Svimjisamband Føroya
Hylur: 25m Stevnudagur: apr 20, 2024 til apr 21, 2024
Kapping 1, 50m Firvald Kvinnur Bólkur 3 - Finala
FAR 27.67 Kristina Elin Thomsen 1998 Suðuroyar Svimjifelag (FR Torshavn (FRO) 11.05.2012
FAR.JR 27.67 Kristina Elin Thomsen 1998 Suðuroyar Svimjifelag (FR Torshavn (FRO) 11.05.2012
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Felisia Florinsdóttir 2012 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.94 134 47.54 112,42 %
Entry time: 54.28 (-6.74)
2 Noomi Hella Jacobsen 2012 Havnar Svimjifelag +0.73 123 48.97
Kapping almenn: 20.04.2024 17:33:44
Kapping 1, 50m Firvald Kvinnur Bólkur 4 - Finala
FAR 27.67 Kristina Elin Thomsen 1998 Suðuroyar Svimjifelag (FR Torshavn (FRO) 11.05.2012
FAR.JR 27.67 Kristina Elin Thomsen 1998 Suðuroyar Svimjifelag (FR Torshavn (FRO) 11.05.2012
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Sissal Rógvadóttir 2010 Suðuroyar Svimjifelag +0.72 413 32.72 101,80 %
Entry time: 33.32 (-0.60)
2 Sirið Vesturtún 2011 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.73 388 33.41 100,98 %
Entry time: 33.74 (-0.33)
3 Mariella Henriksen 2010 Havnar Svimjifelag -.-- 343 34.82 98,72 %
Entry time: 34.38 (+0.44)
4 Jórun Winther 2011 Suðuroyar Svimjifelag +0.81 313 35.87 99,18 %
Entry time: 35.58 (+0.29)
5 Emma Debes 2010 Suðuroyar Svimjifelag +0.75 303 36.29 103,36 %
Entry time: 37.55 (-1.26)
6 Talita Johannesen 2010 Suðuroyar Svimjifelag +0.69 285 37.01 96,42 %
Entry time: 35.73 (+1.28)
Kapping almenn: 20.04.2024 17:33:44
21-04-2024 21:56.29 Dátaviðgerð: Swimify 2.11 Loyvt: Svimjisamband Foroya
Document
Úrslit
ABMS 2024
Stað: Klaksvíkar Svimjihøll Fyrireikari Svimjisamband Føroya
Hylur: 25m Stevnudagur: apr 20, 2024 til apr 21, 2024
Kapping 2, 50m Firvald Menn Bólkur 2 - Innl./ Beinl. finala
FAR 24.70 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Saint-Dizier (FRA) 18.11.2011
FAR.JR 24.70 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Saint-Dizier (FRA) 18.11.2011
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Sævar Strøm 2014 Suðuroyar Svimjifelag +0.77 80 50.31
2 Elias Í Lágabø 2014 Suðuroyar Svimjifelag +0.74 65 53.84
3 Jonnhard Winther 2015 Suðuroyar Svimjifelag +0.77 59 55.76 104,80 %
Entry time: 58.57 (-2.81)
4 Ábraham Finsson Ellingsgaard 2014 Havnar Svimjifelag +0.98 49 59.06
- Boas Zachariassen 2014 Havnar Svimjifelag +0.57 DSQ
Armar ikki yvir vatni
Kapping almenn: 20.04.2024 10:03:36
Kapping 2, 50m Firvald Menn Bólkur 4 - Innl./ Beinl. finala
FAR 24.70 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Saint-Dizier (FRA) 18.11.2011
FAR.JR 24.70 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Saint-Dizier (FRA) 18.11.2011
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Jóhannis í Stórustovu 2011 Havnar Svimjifelag +0.71 334 31.29 103,16 % Q
Entry time: 32.31 (-1.02)
2 Theodor Salter 2011 Havnar Svimjifelag +0.71 312 31.98 104,11 % Q
Entry time: 33.35 (-1.37)
3 Tórir Olsen 2011 Svimjifelagið Ægir +0.83 220 35.95 106,57 % Q
Entry time: 38.48 (-2.53)
4 Haraldur Mortensen 2010 Suðuroyar Svimjifelag +0.92 202 36.98 108,42 % Q
Entry time: 40.38 (-3.40)
5 Fríðálvur Eliassen 2011 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.74 178 38.59 104,48 % Q
Entry time: 40.40 (-1.81)
6 Benjamin Havn 2011 Svimjifelagið Ægir +0.58 170 39.19 98,31 % Q
Entry time: 38.54 (+0.65)
7 Teitur Miné Róason 2011 Havnar Svimjifelag +0.63 169 39.20 108,99 % R1
Entry time: 43.07 (-3.87)
8 Jónatan Samuelsen 2010 Havnar Svimjifelag +0.86 160 39.92 108,23 % R2
Entry time: 43.50 (-3.58)
9 Nóa Róason Stakksund 2011 Havnar Svimjifelag +0.67 148 40.96 93,72 %
Entry time: 38.54 (+2.42)
10 Rókur Petersen 2010 Fuglafjarðar Svimjifelag -.-- 119 44.09 106,01 %
Entry time: 46.91 (-2.82)
11 Símun Eliassen 2011 Havnar Svimjifelag -.-- 117 44.31 97,26 %
Entry time: 43.13 (+1.18)
Kapping almenn: 20.04.2024 10:03:36
21-04-2024 21:53.53 Dátaviðgerð: Swimify 2.11 Loyvt: Svimjisamband Foroya
Document
Úrslit
ABMS 2024
Stað: Klaksvíkar Svimjihøll Fyrireikari Svimjisamband Føroya
Hylur: 25m Stevnudagur: apr 20, 2024 til apr 21, 2024
Kapping 2, 50m Firvald Menn Bólkur 3 - Finala
FAR 24.70 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Saint-Dizier (FRA) 18.11.2011
FAR.JR 24.70 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Saint-Dizier (FRA) 18.11.2011
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Terji Kjærbo 2012 Suðuroyar Svimjifelag +0.71 145 41.23 99,14 %
Entry time: 40.88 (+0.35)
2 Dávur Eið 2012 Suðuroyar Svimjifelag +0.61 96 47.41 110,75 %
Entry time: 53.12 (-5.71)
3 Bragi Bjarnason 2012 Havnar Svimjifelag -.-- 89 48.45 113,40 %
Entry time: 55.95 (-7.50)
4 Jógvan Vesturtún 2013 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.68 65 53.90 107,10 %
Entry time: 58.02 (-4.12)
5 Bænadikt Helig Eliassen 2013 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.66 52 58.02
6 Bárður Rógvason 2013 Suðuroyar Svimjifelag +0.90 27 1:11.77 78,54 %
Entry time: 59.09 (+12.68)
Kapping almenn: 20.04.2024 17:36:48
Kapping 2, 50m Firvald Menn Bólkur 4 - Finala
FAR 24.70 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Saint-Dizier (FRA) 18.11.2011
FAR.JR 24.70 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Saint-Dizier (FRA) 18.11.2011
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Jóhannis í Stórustovu 2011 Havnar Svimjifelag +0.69 325 31.55 99,17 %
Entry time: 31.29 (+0.26)
2 Theodor Salter 2011 Havnar Svimjifelag +0.73 299 32.46 98,50 %
Entry time: 31.98 (+0.48)
3 Tórir Olsen 2011 Svimjifelagið Ægir -.-- 213 36.32 98,97 %
Entry time: 35.95 (+0.37)
4 Haraldur Mortensen 2010 Suðuroyar Svimjifelag +0.79 209 36.54 101,19 %
Entry time: 36.98 (-0.44)
5 Fríðálvur Eliassen 2011 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.76 170 39.18 98,47 %
Entry time: 38.59 (+0.59)
6 Benjamin Havn 2011 Svimjifelagið Ægir +0.70 127 43.12 89,97 %
Entry time: 39.19 (+3.93)
Kapping almenn: 20.04.2024 17:36:48
21-04-2024 21:56.34 Dátaviðgerð: Swimify 2.11 Loyvt: Svimjisamband Foroya
Document
Úrslit
ABMS 2024
Stað: Klaksvíkar Svimjihøll Fyrireikari Svimjisamband Føroya
Hylur: 25m Stevnudagur: apr 20, 2024 til apr 21, 2024
Kapping 3, 100m Rygg Kvinnur Bólkur 2 - Innl./ Beinl. finala
FAR 1:00.50 Signhild Joensen 2000 Ægir Klaksvik (FRO) Reykjavik (ISL) 01.12.2017
FAR.JR 1:00.50 Signhild Joensen 2000 Ægir Klaksvik (FRO) Reykjavik (ISL) 01.12.2017
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Hanna Lilja Jacobsen 2015 Svimjifelagið Ægir +1.07 132 1:47.76
50m: 50.78
100m: 1:47.76
(56.98)
2 Tóta Sofía Gudmundsen 2014 Suðuroyar Svimjifelag +1.55 84 2:05.28
50m: 1:00.42
100m: 2:05.28
(1:04.86)
3 Jonna Steinberg Joensen 2014 Svimjifelagið Ægir +1.02 81 2:06.62
50m: 1:01.51
100m: 2:06.62
(1:05.11)
4 Ingeborg Vinther 2015 Suðuroyar Svimjifelag +0.72 63 2:17.39
50m: 1:09.33
100m: 2:17.39
(1:08.06)
5 Jórun Mols Solmunde 2014 Suðuroyar Svimjifelag +1.03 50 2:28.10
50m: 1:08.92
100m: 2:28.10
(1:19.18)
6 Birgit Dam-Jacobsen 2015 Svimjifelagið Ægir +1.03 34 2:48.07
50m: 1:20.98
100m: 2:48.07
(1:27.09)
- Jemima Hvannastein 2015 Svimjifelagið Ægir +1.25 DSQ
Setti av á búkinum aftan á  vend
- Lív Jógvansdóttir 2015 Svimjifelagið Ægir +0.97 DSQ
Svam á búkinum (ikki við vending)
- Elisa í Jákupsstovu 2014 Svimjifelagið Ægir -.-- DNS
Kapping almenn: 20.04.2024 10:22:41
Kapping 3, 100m Rygg Kvinnur Bólkur 3 - Innl./ Beinl. finala
FAR 1:00.50 Signhild Joensen 2000 Ægir Klaksvik (FRO) Reykjavik (ISL) 01.12.2017
FAR.JR 1:00.50 Signhild Joensen 2000 Ægir Klaksvik (FRO) Reykjavik (ISL) 01.12.2017
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Noomi Hella Jacobsen 2012 Havnar Svimjifelag +1.03 146 1:44.23 Q
50m: 49.27
100m: 1:44.23
(54.96)
2 Lydia S. Bjartalíð 2012 Svimjifelagið Ægir +1.09 143 1:44.83 110,04 % Q
Entry time: 1:56.53 (-11.70)
50m: 50.28
100m: 1:44.83
(54.55)
3 Rósa Hanusardóttir Jacobsen 2012 Svimjifelagið Flot +0.93 130 1:48.33 Q
50m: 54.14
100m: 1:48.33
(54.19)
4 Simona B. Jacobsen 2012 Svimjifelagið Flot +1.08 125 1:49.68 Q
50m: 53.16
100m: 1:49.68
(56.52)
5 Hanna Smæra Fróðadóttir Sa 2012 Havnar Svimjifelag +0.92 119 1:51.57 Q
50m: 52.32
100m: 1:51.57
(59.25)
6 Birgitta Heinesen 2013 Svimjifelagið Flot +0.98 109 1:54.90 Q
50m: 53.48
100m: 1:54.90
(1:01.42)
7 Randi Brim Hvidbro 2012 Svimjifelagið Ægir +0.93 108 1:55.14 R1
50m: 53.76
100m: 1:55.14
(1:01.38)
8 Sólfríð H. Johannessen 2013 Svimjifelagið Ægir +0.93 107 1:55.27 98,67 % R2
Entry time: 1:53.76 (+1.51)
50m: 57.06
100m: 1:55.27
(58.21)
9 Viktoria Klettskarð 2013 Svimjifelagið Ægir +0.94 105 1:56.11
50m: 55.49
100m: 1:56.11
(1:00.62)
10 Olivia Johnsdóttir 2013 Svimjifelagið Ægir +0.74 101 1:57.80
50m: 54.89
100m: 1:57.80
(1:02.91)
11 Malan Brattalíð 2013 Suðuroyar Svimjifelag +0.80 95 2:00.01
50m: 57.58
100m: 2:00.01
(1:02.43)
12 Lea S. Steinkross 2013 Svimjifelagið Flot +0.94 88 2:03.30
50m: 1:01.79
100m: 2:03.30
(1:01.51)
13 Sissal Ró Petersen 2013 Svimjifelagið Ægir +0.99 87 2:03.74
50m: 1:00.22
100m: 2:03.74
(1:03.52)
14 Tabita Vón Ebbadóttir 2013 Svimjifelagið Ægir +0.79 84 2:05.17
50m: 1:01.55
100m: 2:05.17
(1:03.62)
15 Eiðvør Bjarnadóttir Hansen 2013 Suðuroyar Svimjifelag +0.82 63 2:17.24
50m: 1:01.55
100m: 2:17.24
(1:15.69)
16 Anna K. Lydersen 2013 Svimjifelagið Ægir +1.09 61 2:19.37
50m: 1:04.47
100m: 2:19.37
(1:14.90)
- Julia Amona Ludvig 2013 Suðuroyar Svimjifelag +0.93 DSQ
Setti av á búkinum aftan á  vend
Kapping almenn: 20.04.2024 10:22:41
Kapping 3, 100m Rygg Kvinnur Bólkur 4 - Innl./ Beinl. finala
FAR 1:00.50 Signhild Joensen 2000 Ægir Klaksvik (FRO) Reykjavik (ISL) 01.12.2017
FAR.JR 1:00.50 Signhild Joensen 2000 Ægir Klaksvik (FRO) Reykjavik (ISL) 01.12.2017
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Talita Johannesen 2010 Suðuroyar Svimjifelag +0.73 342 1:18.44 98,51 % Q
Entry time: 1:17.29 (+1.15)
50m: 38.17
100m: 1:18.44
(40.27)
2 Emma Debes 2010 Suðuroyar Svimjifelag +0.80 332 1:19.27 98,64 % Q
Entry time: 1:18.21 (+1.06)
50m: 37.67
100m: 1:19.27
(41.60)
3 Jórun Winther 2011 Suðuroyar Svimjifelag +0.67 325 1:19.78 92,77 % Q
Entry time: 1:14.40 (+5.38)
50m: 38.16
100m: 1:19.78
(41.62)
4 Naomi Friang 2010 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.85 267 1:25.14 101,97 % Q
Entry time: 1:26.85 (-1.71)
50m: 42.57
100m: 1:25.14
(42.57)
5 Lilja Sørensen 2011 Havnar Svimjifelag +0.81 240 1:28.22 102,79 % Q
Entry time: 1:30.75 (-2.53)
50m: 43.91
100m: 1:28.22
(44.31)
6 Lea Bendix á Krákusteini 2011 Havnar Svimjifelag +0.86 228 1:29.77 103,63 % Q
Entry time: 1:33.15 (-3.38)
50m: 44.88
100m: 1:29.77
(44.89)
7 India Linnea Bech 2011 Havnar Svimjifelag +0.93 210 1:32.21 103,57 % R1
Entry time: 1:35.62 (-3.41)
50m: 44.32
100m: 1:32.21
(47.89)
8 Lea Í Trøðini 2011 Suðuroyar Svimjifelag +0.71 152 1:42.78 102,14 % R2
Entry time: 1:45.03 (-2.25)
50m: 48.25
100m: 1:42.78
(54.53)
Kapping almenn: 20.04.2024 10:22:41
21-04-2024 21:53.57 Dátaviðgerð: Swimify 2.11 Loyvt: Svimjisamband Foroya
Document
Úrslit
ABMS 2024
Stað: Klaksvíkar Svimjihøll Fyrireikari Svimjisamband Føroya
Hylur: 25m Stevnudagur: apr 20, 2024 til apr 21, 2024
Kapping 3, 100m Rygg Kvinnur Bólkur 3 - Finala
FAR 1:00.50 Signhild Joensen 2000 Ægir Klaksvik (FRO) Reykjavik (ISL) 01.12.2017
FAR.JR 1:00.50 Signhild Joensen 2000 Ægir Klaksvik (FRO) Reykjavik (ISL) 01.12.2017
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Lydia S. Bjartalíð 2012 Svimjifelagið Ægir +0.77 152 1:42.76 101,97 %
Entry time: 1:44.83 (-2.07)
50m: 50.97
100m: 1:42.76
(51.79)
2 Noomi Hella Jacobsen 2012 Havnar Svimjifelag +0.86 152 1:42.81 101,36 %
Entry time: 1:44.23 (-1.42)
50m: 49.04
100m: 1:42.81
(53.77)
3 Rósa Hanusardóttir Jacobsen 2012 Svimjifelagið Flot +0.92 144 1:44.63 103,42 %
Entry time: 1:48.33 (-3.70)
50m: 51.83
100m: 1:44.63
(52.80)
4 Simona B. Jacobsen 2012 Svimjifelagið Flot +1.04 124 1:50.01 99,70 %
Entry time: 1:49.68 (+0.33)
50m: 53.27
100m: 1:50.01
(56.74)
5 Birgitta Heinesen 2013 Svimjifelagið Flot +0.97 118 1:51.71 102,78 %
Entry time: 1:54.90 (-3.19)
50m: 53.63
100m: 1:51.71
(58.08)
6 Hanna Smæra Fróðadóttir Sa 2012 Havnar Svimjifelag +1.14 115 1:52.56 99,11 %
Entry time: 1:51.57 (+0.99)
50m: 53.20
100m: 1:52.56
(59.36)
Kapping almenn: 20.04.2024 17:17:56
Kapping 3, 100m Rygg Kvinnur Bólkur 4 - Finala
FAR 1:00.50 Signhild Joensen 2000 Ægir Klaksvik (FRO) Reykjavik (ISL) 01.12.2017
FAR.JR 1:00.50 Signhild Joensen 2000 Ægir Klaksvik (FRO) Reykjavik (ISL) 01.12.2017
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Jórun Winther 2011 Suðuroyar Svimjifelag +0.66 402 1:14.37 106,78 %
Entry time: 1:19.78 (-5.41)
50m: 35.08
100m: 1:14.37
(39.29)
2 Talita Johannesen 2010 Suðuroyar Svimjifelag +0.76 371 1:16.37 102,64 %
Entry time: 1:18.44 (-2.07)
50m: 37.18
100m: 1:16.37
(39.19)
3 Emma Debes 2010 Suðuroyar Svimjifelag +0.74 360 1:17.16 102,66 %
Entry time: 1:19.27 (-2.11)
50m: 37.01
100m: 1:17.16
(40.15)
4 Naomi Friang 2010 Fuglafjarðar Svimjifelag +1.08 277 1:24.15 101,16 %
Entry time: 1:25.14 (-0.99)
50m: 41.80
100m: 1:24.15
(42.35)
5 Lea Bendix á Krákusteini 2011 Havnar Svimjifelag +0.86 204 1:33.21 96,17 %
Entry time: 1:29.77 (+3.44)
50m: 46.73
100m: 1:33.21
(46.48)
6 Lilja Sørensen 2011 Havnar Svimjifelag +0.80 201 1:33.70 93,79 %
Entry time: 1:28.22 (+5.48)
50m: 46.70
100m: 1:33.70
(47.00)
Kapping almenn: 20.04.2024 17:17:56
21-04-2024 21:56.11 Dátaviðgerð: Swimify 2.11 Loyvt: Svimjisamband Foroya
Document
Úrslit
ABMS 2024
Stað: Klaksvíkar Svimjihøll Fyrireikari Svimjisamband Føroya
Hylur: 25m Stevnudagur: apr 20, 2024 til apr 21, 2024
Kapping 4, 100m Rygg Menn Bólkur 2 - Innl./ Beinl. finala
FAR 54.45 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Esbjerg (DEN) 31.03.2012
FAR.JR 54.45 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Esbjerg (DEN) 31.03.2012
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Elias Í Lágabø 2014 Suðuroyar Svimjifelag +1.05 122 1:37.43 105,22 %
Entry time: 1:42.80 (-5.37)
50m: 46.39
100m: 1:37.43
(51.04)
2 Sævar Strøm 2014 Suðuroyar Svimjifelag +0.75 91 1:47.29 98,95 %
Entry time: 1:46.18 (+1.11)
50m: 52.13
100m: 1:47.29
(55.16)
3 Jonnhard Winther 2015 Suðuroyar Svimjifelag +0.84 80 1:51.97 97,69 %
Entry time: 1:49.44 (+2.53)
50m: 53.95
100m: 1:51.97
(58.02)
4 Petur Óli Midjord 2014 Svimjifelagið Hellufossur +1.01 64 2:00.40
50m: 1:33.49
100m: 2:00.40
(26.91)
5 Torkil Jacobsen 2015 Havnar Svimjifelag +0.84 51 2:10.29
50m: 1:02.24
100m: 2:10.29
(1:08.05)
6 Niels Jacob Thomsen 2014 Suðuroyar Svimjifelag +0.97 46 2:13.97
50m: 1:05.03
100m: 2:13.97
(1:08.94)
Kapping almenn: 20.04.2024 10:33:30
Kapping 4, 100m Rygg Menn Bólkur 3 - Innl./ Beinl. finala
FAR 54.45 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Esbjerg (DEN) 31.03.2012
FAR.JR 54.45 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Esbjerg (DEN) 31.03.2012
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Terji Kjærbo 2012 Suðuroyar Svimjifelag +0.67 146 1:31.63 100,58 % Q
Entry time: 1:32.16 (-0.53)
50m: 43.64
100m: 1:31.63
(47.99)
2 Dávur Eið 2012 Suðuroyar Svimjifelag +0.93 137 1:33.68 106,74 % Q
Entry time: 1:40.45 (-6.77)
50m: 44.03
100m: 1:33.68
(49.65)
3 Bragi Bjarnason 2012 Havnar Svimjifelag +1.02 105 1:42.36 103,04 % Q
Entry time: 1:45.57 (-3.21)
50m: 49.53
100m: 1:42.36
(52.83)
4 Bárður Rógvason 2013 Suðuroyar Svimjifelag +0.81 88 1:48.47 104,94 % Q
Entry time: 1:54.11 (-5.64)
50m: 52.25
100m: 1:48.47
(56.22)
5 Benjamin Clementsen 2012 Suðuroyar Svimjifelag +0.90 87 1:48.97 90,01 % Q
Entry time: 1:39.07 (+9.90)
50m: 51.13
100m: 1:48.97
(57.84)
6 Bænadikt Helig Eliassen 2013 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.83 80 1:51.85 Q
50m: 53.56
100m: 1:51.85
(58.29)
7 Tóki Niklasson Poulsen 2013 Svimjifelagið Flot +0.79 65 1:59.86 R1
50m: 56.33
100m: 1:59.86
(1:03.53)
8 Mattias Bech 2012 Havnar Svimjifelag +1.23 62 2:02.04 R2
50m: 59.59
100m: 2:02.04
(1:02.45)
9 Magni S.  Olsen 2013 Svimjifelagið Flot +0.66 48 2:12.80
50m: 1:01.61
100m: 2:12.80
(1:11.19)
- Jógvan Vesturtún 2013 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.83 DSQ
Ikki varandi rørsla á búkinum í  vend
Kapping almenn: 20.04.2024 10:33:30
Kapping 4, 100m Rygg Menn Bólkur 4 - Innl./ Beinl. finala
FAR 54.45 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Esbjerg (DEN) 31.03.2012
FAR.JR 54.45 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Esbjerg (DEN) 31.03.2012
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Jóhannis í Stórustovu 2011 Havnar Svimjifelag +0.77 270 1:14.75 98,67 % Q
Entry time: 1:13.77 (+0.98)
50m: 36.14
100m: 1:14.75
(38.61)
2 Jónatan Samuelsen 2010 Havnar Svimjifelag +0.76 221 1:19.91 108,35 % Q
Entry time: 1:27.19 (-7.28)
50m: 1:19.91
3 Benjamin Havn 2011 Svimjifelagið Ægir +0.66 193 1:23.63 105,02 % Q
Entry time: 1:28.05 (-4.42)
50m: 40.49
100m: 1:23.63
(43.14)
4 Haraldur Mortensen 2010 Suðuroyar Svimjifelag +0.89 188 1:24.24 104,27 % Q
Entry time: 1:28.00 (-3.76)
50m: 42.04
100m: 1:24.24
(42.20)
5 Teitur Miné Róason 2011 Havnar Svimjifelag +0.66 188 1:24.32 108,67 % Q
Entry time: 1:32.32 (-8.00)
50m: 41.67
100m: 1:24.32
(42.65)
6 Nóa Róason Stakksund 2011 Havnar Svimjifelag +1.19 161 1:28.77 103,98 % Q
Entry time: 1:32.45 (-3.68)
50m: 1:28.77
7 Símun Eliassen 2011 Havnar Svimjifelag +0.75 141 1:32.67 99,57 % R1
Entry time: 1:32.27 (+0.40)
50m: 46.06
100m: 1:32.67
(46.61)
8 Rókur Petersen 2010 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.70 137 1:33.60 97,99 % R2
Entry time: 1:31.76 (+1.84)
50m: 44.96
100m: 1:33.60
(48.64)
9 John Olaf Olsen 2010 Svimjifelagið Flot +1.15 92 1:46.80
50m: 50.21
100m: 1:46.80
(56.59)
10 Marner F. Petersen 2011 Svimjifelagið Ægir +0.77 76 1:53.76 100,83 %
Entry time: 1:54.71 (-0.95)
50m: 53.34
100m: 1:53.76
(1:00.42)
11 Poul Hendrik Rubeksen 2011 Havnar Svimjifelag +1.09 53 2:08.55
50m: 1:00.36
100m: 2:08.55
(1:08.19)
- Fríðálvur Eliassen 2011 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.84 DSQ
Ikki varandi rørsla á búkinum í  vend
Kapping almenn: 20.04.2024 10:33:30
21-04-2024 21:54.04 Dátaviðgerð: Swimify 2.11 Loyvt: Svimjisamband Foroya
Document
Úrslit
ABMS 2024
Stað: Klaksvíkar Svimjihøll Fyrireikari Svimjisamband Føroya
Hylur: 25m Stevnudagur: apr 20, 2024 til apr 21, 2024
Kapping 4, 100m Rygg Menn Bólkur 3 - Finala
FAR 54.45 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Esbjerg (DEN) 31.03.2012
FAR.JR 54.45 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Esbjerg (DEN) 31.03.2012
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Terji Kjærbo 2012 Suðuroyar Svimjifelag +0.66 156 1:29.67 102,14 %
Entry time: 1:31.63 (-1.96)
50m: 41.97
100m: 1:29.67
(47.70)
2 Dávur Eið 2012 Suðuroyar Svimjifelag +0.70 136 1:33.83 99,84 %
Entry time: 1:33.68 (+0.15)
50m: 44.47
100m: 1:33.83
(49.36)
3 Bragi Bjarnason 2012 Havnar Svimjifelag +0.68 99 1:44.33 98,08 %
Entry time: 1:42.36 (+1.97)
100m: 1:44.33
(1:44.33)
4 Benjamin Clementsen 2012 Suðuroyar Svimjifelag +1.13 82 1:51.17 97,98 %
Entry time: 1:48.97 (+2.20)
50m: 52.22
100m: 1:51.17
(58.95)
5 Bárður Rógvason 2013 Suðuroyar Svimjifelag +0.85 80 1:52.13 96,63 %
Entry time: 1:48.47 (+3.66)
50m: 53.47
100m: 1:52.13
(58.66)
6 Bænadikt Helig Eliassen 2013 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.79 77 1:53.59 98,44 %
Entry time: 1:51.85 (+1.74)
50m: 55.66
100m: 1:53.59
(57.93)
Kapping almenn: 20.04.2024 17:21:01
Kapping 4, 100m Rygg Menn Bólkur 4 - Finala
FAR 54.45 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Esbjerg (DEN) 31.03.2012
FAR.JR 54.45 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Esbjerg (DEN) 31.03.2012
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Jóhannis í Stórustovu 2011 Havnar Svimjifelag +0.73 292 1:12.77 102,65 %
Entry time: 1:14.75 (-1.98)
50m: 35.46
100m: 1:12.77
(37.31)
2 Haraldur Mortensen 2010 Suðuroyar Svimjifelag +0.88 211 1:21.11 103,72 %
Entry time: 1:24.24 (-3.13)
50m: 40.37
100m: 1:21.11
(40.74)
3 Jónatan Samuelsen 2010 Havnar Svimjifelag +0.84 210 1:21.19 98,40 %
Entry time: 1:19.91 (+1.28)
100m: 1:21.19
(1:21.19)
4 Benjamin Havn 2011 Svimjifelagið Ægir +0.76 199 1:22.67 101,15 %
Entry time: 1:23.63 (-0.96)
50m: 39.97
100m: 1:22.67
(42.70)
5 Teitur Miné Róason 2011 Havnar Svimjifelag +1.05 181 1:25.38 98,74 %
Entry time: 1:24.32 (+1.06)
50m: 41.77
100m: 1:25.38
(43.61)
6 Nóa Róason Stakksund 2011 Havnar Svimjifelag +0.94 137 1:33.73 94,41 %
Entry time: 1:28.77 (+4.96)
100m: 1:33.73
(1:33.73)
Kapping almenn: 20.04.2024 17:21:01
21-04-2024 21:56.19 Dátaviðgerð: Swimify 2.11 Loyvt: Svimjisamband Foroya
Document
Úrslit
ABMS 2024
Stað: Klaksvíkar Svimjihøll Fyrireikari Svimjisamband Føroya
Hylur: 25m Stevnudagur: apr 20, 2024 til apr 21, 2024
Kapping 5, 200m Frí Kvinnur Bólkur 2 - Innl./ Beinl. finala
FAR 2:00.74 Vár Erlingsdóttir Eidesga 2001 Havnar Svimjifelag (FRO) Gibraltar (GIB) 08.07.2019
FAR.JR 2:02.18 Vár Erlingsdóttir Eidesga 2001 Havnar Svimjifelag (FRO) Reykjavik (ISL) 02.12.2017
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Hanna Lilja Jacobsen 2015 Svimjifelagið Ægir +0.84 123 3:41.35
50m: 45.36
100m: 1:42.85
(57.49)
150m: 2:41.93
(59.08)
200m: 3:41.35
(59.42)
2 Jonna Steinberg Joensen 2014 Svimjifelagið Ægir -.-- 92 4:03.53
50m: 53.06
100m: 1:53.70
(1:00.64)
150m: 2:56.31
(1:02.61)
200m: 4:03.53
(1:07.22)
- Elisabet Leivsdóttir 2014 Havnar Svimjifelag -.-- DNS
Kapping almenn: 20.04.2024 10:57:26
Kapping 5, 200m Frí Kvinnur Bólkur 3 - Innl./ Beinl. finala
FAR 2:00.74 Vár Erlingsdóttir Eidesga 2001 Havnar Svimjifelag (FRO) Gibraltar (GIB) 08.07.2019
FAR.JR 2:02.18 Vár Erlingsdóttir Eidesga 2001 Havnar Svimjifelag (FRO) Reykjavik (ISL) 02.12.2017
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Felisia Florinsdóttir 2012 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.71 216 3:03.67 Q
50m: 42.96
100m: 1:29.57
(46.61)
150m: 2:16.35
(46.78)
200m: 3:03.67
(47.32)
2 Randi Brim Hvidbro 2012 Svimjifelagið Ægir +1.01 148 3:28.45 Q
50m: 44.71
100m: 1:37.51
(52.80)
150m: 2:33.42
(55.91)
200m: 3:28.45
(55.03)
3 Noomi Hella Jacobsen 2012 Havnar Svimjifelag +0.79 142 3:31.35 Q
50m: 45.54
150m: 2:36.50
(2:36.50)
200m: 3:31.35
(54.85)
4 Viktoria Klettskarð 2013 Svimjifelagið Ægir -.-- 139 3:32.49 Q
50m: 47.75
100m: 1:42.94
(55.19)
150m: 2:39.06
(56.12)
200m: 3:32.49
(53.43)
5 Sólfríð H. Johannessen 2013 Svimjifelagið Ægir +0.95 138 3:33.29 Q
50m: 44.69
100m: 1:41.41
(56.72)
150m: 2:39.90
(58.49)
200m: 3:33.29
(53.39)
6 Lydia S. Bjartalíð 2012 Svimjifelagið Ægir +0.89 129 3:38.18 Q
50m: 48.20
100m: 1:46.92
(58.72)
150m: 2:45.70
(58.78)
200m: 3:38.18
(52.48)
7 Julia Amona Ludvig 2013 Suðuroyar Svimjifelag +1.10 113 3:48.04 R1
50m: 45.57
100m: 1:46.66
(1:01.09)
150m: 2:50.73
(1:04.07)
200m: 3:48.04
(57.31)
8 Tabita Vón Ebbadóttir 2013 Svimjifelagið Ægir -.-- 105 3:53.52 R2
50m: 52.79
100m: 1:52.80
(1:00.01)
150m: 2:54.88
(1:02.08)
200m: 3:53.52
(58.64)
Kapping almenn: 20.04.2024 10:57:26
Kapping 5, 200m Frí Kvinnur Bólkur 4 - Innl./ Beinl. finala
FAR 2:00.74 Vár Erlingsdóttir Eidesga 2001 Havnar Svimjifelag (FRO) Gibraltar (GIB) 08.07.2019
FAR.JR 2:02.18 Vár Erlingsdóttir Eidesga 2001 Havnar Svimjifelag (FRO) Reykjavik (ISL) 02.12.2017
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Jórun Winther 2011 Suðuroyar Svimjifelag +0.76 384 2:31.70 92,91 % Q
Entry time: 2:21.65 (+10.05)
50m: 33.69
100m: 1:12.55
(38.86)
150m: 1:52.18
(39.63)
200m: 2:31.70
(39.52)
2 Sirið Vesturtún 2011 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.74 374 2:33.05 100,68 % Q
Entry time: 2:34.10 (-1.05)
50m: 34.35
100m: 1:13.10
(38.75)
150m: 1:54.17
(41.07)
200m: 2:33.05
(38.88)
3 Sissal Rógvadóttir 2010 Suðuroyar Svimjifelag +0.72 371 2:33.51 Q
50m: 35.21
100m: 1:15.38
(40.17)
150m: 1:56.00
(40.62)
200m: 2:33.51
(37.51)
4 Mariella Henriksen 2010 Havnar Svimjifelag +0.76 364 2:34.38 98,66 % Q
Entry time: 2:32.34 (+2.04)
50m: 35.12
100m: 1:14.61
(39.49)
150m: 1:55.43
(40.82)
200m: 2:34.38
(38.95)
5 Naomi Friang 2010 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.79 316 2:41.86 104,62 % Q
Entry time: 2:49.70 (-7.84)
50m: 37.08
100m: 1:19.01
(41.93)
150m: 2:01.73
(42.72)
200m: 2:41.86
(40.13)
6 Rakul J Højbro 2011 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.72 289 2:46.81 102,58 % Q
Entry time: 2:51.22 (-4.41)
50m: 40.34
100m: 1:23.56
(43.22)
150m: 2:06.68
(43.12)
200m: 2:46.81
(40.13)
7 Lilja Sørensen 2011 Havnar Svimjifelag +0.88 281 2:48.22 101,29 % R1
Entry time: 2:50.42 (-2.20)
50m: 39.58
100m: 1:23.42
(43.84)
150m: 2:06.82
(43.40)
200m: 2:48.22
(41.40)
8 Lea Bendix á Krákusteini 2011 Havnar Svimjifelag -.-- 276 2:49.39 104,75 % R2
Entry time: 2:57.84 (-8.45)
50m: 38.95
100m: 1:23.90
(44.95)
150m: 2:08.21
(44.31)
200m: 2:49.39
(41.18)
9 Lea Í Trøðini 2011 Suðuroyar Svimjifelag +0.55 172 3:18.03 103,40 %
Entry time: 3:24.99 (-6.96)
50m: 41.92
100m: 1:31.24
(49.32)
150m: 2:25.60
(54.36)
200m: 3:18.03
(52.43)
Kapping almenn: 20.04.2024 10:57:26
21-04-2024 21:54.12 Dátaviðgerð: Swimify 2.11 Loyvt: Svimjisamband Foroya
Document
Úrslit
ABMS 2024
Stað: Klaksvíkar Svimjihøll Fyrireikari Svimjisamband Føroya
Hylur: 25m Stevnudagur: apr 20, 2024 til apr 21, 2024
Kapping 5, 200m Frí Kvinnur Bólkur 3 - Finala
FAR 2:00.74 Vár Erlingsdóttir Eidesga 2001 Havnar Svimjifelag (FRO) Gibraltar (GIB) 08.07.2019
FAR.JR 2:02.18 Vár Erlingsdóttir Eidesga 2001 Havnar Svimjifelag (FRO) Reykjavik (ISL) 02.12.2017
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Felisia Florinsdóttir 2012 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.87 206 3:06.63 98,39 %
Entry time: 3:03.67 (+2.96)
50m: 43.18
100m: 1:31.88
(48.70)
150m: 2:20.68
(48.80)
200m: 3:06.63
(45.95)
2 Randi Brim Hvidbro 2012 Svimjifelagið Ægir +0.70 160 3:22.90 102,66 %
Entry time: 3:28.45 (-5.55)
50m: 43.87
100m: 1:36.10
(52.23)
150m: 2:30.92
(54.82)
200m: 3:22.90
(51.98)
3 Sólfríð H. Johannessen 2013 Svimjifelagið Ægir -.-- 141 3:31.62 100,78 %
Entry time: 3:33.29 (-1.67)
50m: 46.09
100m: 1:39.95
(53.86)
150m: 2:36.54
(56.59)
200m: 3:31.62
(55.08)
4 Viktoria Klettskarð 2013 Svimjifelagið Ægir +0.81 128 3:38.47 97,19 %
Entry time: 3:32.49 (+5.98)
50m: 46.65
100m: 1:43.06
(56.41)
150m: 2:42.10
(59.04)
200m: 3:38.47
(56.37)
5 Noomi Hella Jacobsen 2012 Havnar Svimjifelag -.-- 127 3:39.00 96,38 %
Entry time: 3:31.35 (+7.65)
50m: 45.34
100m: 2:42.24
(1:56.90)
150m: 3:39.00
(56.76)
6 Lydia S. Bjartalíð 2012 Svimjifelagið Ægir +0.89 126 3:39.98 99,17 %
Entry time: 3:38.18 (+1.80)
50m: 47.21
100m: 2:44.33
(1:57.12)
150m: 3:39.98
(55.65)
Kapping almenn: 20.04.2024 17:44:26
Kapping 5, 200m Frí Kvinnur Bólkur 4 - Finala
FAR 2:00.74 Vár Erlingsdóttir Eidesga 2001 Havnar Svimjifelag (FRO) Gibraltar (GIB) 08.07.2019
FAR.JR 2:02.18 Vár Erlingsdóttir Eidesga 2001 Havnar Svimjifelag (FRO) Reykjavik (ISL) 02.12.2017
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Jórun Winther 2011 Suðuroyar Svimjifelag +0.75 434 2:25.62 104,01 %
Entry time: 2:31.70 (-6.08)
50m: 31.31
100m: 1:07.23
(35.92)
150m: 1:47.86
(40.63)
200m: 2:25.62
(37.76)
2 Sirið Vesturtún 2011 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.72 428 2:26.32 104,40 %
Entry time: 2:33.05 (-6.73)
50m: 33.23
100m: 1:10.79
(37.56)
150m: 1:49.41
(38.62)
200m: 2:26.32
(36.91)
3 Mariella Henriksen 2010 Havnar Svimjifelag +0.74 425 2:26.70 104,97 %
Entry time: 2:34.38 (-7.68)
50m: 33.40
100m: 1:10.84
(37.44)
150m: 1:49.75
(38.91)
200m: 2:26.70
(36.95)
4 Sissal Rógvadóttir 2010 Suðuroyar Svimjifelag -.-- 389 2:31.01 101,63 %
Entry time: 2:33.51 (-2.50)
50m: 33.78
100m: 1:12.08
(38.30)
150m: 1:51.78
(39.70)
200m: 2:31.01
(39.23)
5 Naomi Friang 2010 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.83 313 2:42.35 99,70 %
Entry time: 2:41.86 (+0.49)
50m: 37.34
100m: 1:18.36
(41.02)
150m: 2:01.11
(42.75)
200m: 2:42.35
(41.24)
6 Rakul J Højbro 2011 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.75 285 2:47.44 99,62 %
Entry time: 2:46.81 (+0.63)
50m: 38.18
100m: 1:21.41
(43.23)
150m: 2:05.43
(44.02)
200m: 2:47.44
(42.01)
Kapping almenn: 20.04.2024 17:44:26
21-04-2024 21:56.38 Dátaviðgerð: Swimify 2.11 Loyvt: Svimjisamband Foroya
Document
Úrslit
ABMS 2024
Stað: Klaksvíkar Svimjihøll Fyrireikari Svimjisamband Føroya
Hylur: 25m Stevnudagur: apr 20, 2024 til apr 21, 2024
Kapping 6, 200m Frí Menn Bólkur 2 - Innl./ Beinl. finala
FAR 1:46.61 Pál Joensen 1990 Suðuroyar Svimjifelag (FR Rijeka (CRO) 14.12.2008
FAR.JR 1:46.61 Pál Joensen 1990 Suðuroyar Svimjifelag (FR Rijeka (CRO) 14.12.2008
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Elias Í Lágabø 2014 Suðuroyar Svimjifelag +0.77 130 3:15.98
50m: 45.78
100m: 1:34.56
(48.78)
150m: 2:27.71
(53.15)
200m: 3:15.98
(48.27)
2 Ábraham Finsson Ellingsgaard 2014 Havnar Svimjifelag +0.90 98 3:35.17 99,58 %
Entry time: 3:34.26 (+0.91)
50m: 53.16
100m: 1:50.85
(57.69)
150m: 2:47.65
(56.80)
200m: 3:35.17
(47.52)
3 Jonnhard Winther 2015 Suðuroyar Svimjifelag +0.94 90 3:41.70
50m: 49.97
100m: 1:48.05
(58.08)
150m: 2:46.88
(58.83)
200m: 3:41.70
(54.82)
4 Boas Zachariassen 2014 Havnar Svimjifelag -.-- 58 4:16.56
50m: 58.19
100m: 2:04.71
(1:06.52)
150m: 3:13.54
(1:08.83)
200m: 4:16.56
(1:03.02)
Kapping almenn: 20.04.2024 12:25:58
Kapping 6, 200m Frí Menn Bólkur 4 - Innl./ Beinl. finala
FAR 1:46.61 Pál Joensen 1990 Suðuroyar Svimjifelag (FR Rijeka (CRO) 14.12.2008
FAR.JR 1:46.61 Pál Joensen 1990 Suðuroyar Svimjifelag (FR Rijeka (CRO) 14.12.2008
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Tórir Olsen 2011 Svimjifelagið Ægir +0.79 338 2:22.58 105,54 % Q
Entry time: 2:30.95 (-8.37)
50m: 33.31
100m: 1:09.88
(36.57)
150m: 1:47.60
(37.72)
200m: 2:22.58
(34.98)
2 Jóhannis í Stórustovu 2011 Havnar Svimjifelag +0.73 300 2:28.41 96,23 % Q
Entry time: 2:23.02 (+5.39)
50m: 33.51
100m: 1:12.46
(38.95)
150m: 1:51.68
(39.22)
200m: 2:28.41
(36.73)
3 Benjamin Havn 2011 Svimjifelagið Ægir +0.69 295 2:29.22 107,02 % Q
Entry time: 2:40.48 (-11.26)
50m: 34.63
100m: 1:13.84
(39.21)
150m: 1:53.56
(39.72)
200m: 2:29.22
(35.66)
4 Theodor Salter 2011 Havnar Svimjifelag +0.73 292 2:29.72 100,58 % Q
Entry time: 2:30.59 (-0.87)
50m: 34.77
100m: 1:14.02
(39.25)
150m: 1:53.46
(39.44)
200m: 2:29.72
(36.26)
5 Jónatan Samuelsen 2010 Havnar Svimjifelag +0.83 257 2:36.12 108,11 % Q
Entry time: 2:49.90 (-13.78)
50m: 36.70
100m: 1:17.74
(41.04)
150m: 1:54.77
(37.03)
200m: 2:36.12
(41.35)
6 Haraldur Mortensen 2010 Suðuroyar Svimjifelag +0.82 229 2:42.19 106,15 % Q
Entry time: 2:52.82 (-10.63)
50m: 36.24
100m: 1:18.56
(42.32)
150m: 2:02.29
(43.73)
200m: 2:42.19
(39.90)
7 Nóa Róason Stakksund 2011 Havnar Svimjifelag +0.70 225 2:43.14 107,13 % R1
Entry time: 2:55.66 (-12.52)
50m: 38.41
100m: 1:20.43
(42.02)
150m: 2:03.21
(42.78)
200m: 2:43.14
(39.93)
8 Fríðálvur Eliassen 2011 Fuglafjarðar Svimjifelag -.-- 225 2:43.31 106,17 % R2
Entry time: 2:54.05 (-10.74)
50m: 38.67
100m: 1:20.90
(42.23)
150m: 2:04.45
(43.55)
200m: 2:43.31
(38.86)
9 Símun Eliassen 2011 Havnar Svimjifelag -.-- 191 2:52.31 101,88 %
Entry time: 2:55.62 (-3.31)
50m: 41.81
100m: 1:29.22
(47.41)
150m: 2:14.45
(45.23)
200m: 2:52.31
(37.86)
10 Rókur Petersen 2010 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.75 183 2:54.92 105,94 %
Entry time: 3:05.97 (-11.05)
50m: 37.45
100m: 1:21.73
(44.28)
150m: 2:07.77
(46.04)
200m: 2:54.92
(47.15)
11 Marner F. Petersen 2011 Svimjifelagið Ægir +0.77 102 3:32.55
50m: 47.22
100m: 1:43.70
(56.48)
150m: 2:38.90
(55.20)
200m: 3:32.55
(53.65)
Kapping almenn: 20.04.2024 12:25:58
21-04-2024 21:54.19 Dátaviðgerð: Swimify 2.11 Loyvt: Svimjisamband Foroya
Document
Úrslit
ABMS 2024
Stað: Klaksvíkar Svimjihøll Fyrireikari Svimjisamband Føroya
Hylur: 25m Stevnudagur: apr 20, 2024 til apr 21, 2024
Kapping 6, 200m Frí Menn Bólkur 3 - Finala
FAR 1:46.61 Pál Joensen 1990 Suðuroyar Svimjifelag (FR Rijeka (CRO) 14.12.2008
FAR.JR 1:46.61 Pál Joensen 1990 Suðuroyar Svimjifelag (FR Rijeka (CRO) 14.12.2008
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Dávur Eið 2012 Suðuroyar Svimjifelag +0.74 190 2:52.82 100,95 %
Entry time: 2:54.48 (-1.66)
50m: 39.65
100m: 1:25.09
(45.44)
150m: 2:11.09
(46.00)
200m: 2:52.82
(41.73)
2 Bragi Bjarnason 2012 Havnar Svimjifelag +0.84 177 2:56.69 108,37 %
Entry time: 3:12.82 (-16.13)
50m: 41.85
100m: 1:28.10
(46.25)
150m: 2:12.06
(43.96)
200m: 2:56.69
(44.63)
3 Bárður Rógvason 2013 Suðuroyar Svimjifelag +0.86 76 3:54.05
50m: 51.68
100m: 1:54.22
(1:02.54)
150m: 2:55.95
(1:01.73)
200m: 3:54.05
(58.10)
4 Benjamin Clementsen 2012 Suðuroyar Svimjifelag +0.98 72 3:58.18 99,40 %
Entry time: 3:56.75 (+1.43)
50m: 50.08
100m: 1:55.38
(1:05.30)
150m: 2:58.46
(1:03.08)
200m: 3:58.18
(59.72)
- Atli Nolsøe 2013 Havnar Svimjifelag -.-- DSQ
Tjóvstartur (startari og yvirdómari skulu vera samdir)
Kapping almenn: 20.04.2024 17:51:55
Kapping 6, 200m Frí Menn Bólkur 4 - Finala
FAR 1:46.61 Pál Joensen 1990 Suðuroyar Svimjifelag (FR Rijeka (CRO) 14.12.2008
FAR.JR 1:46.61 Pál Joensen 1990 Suðuroyar Svimjifelag (FR Rijeka (CRO) 14.12.2008
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Jóhannis í Stórustovu 2011 Havnar Svimjifelag +0.71 365 2:18.95 106,37 %
Entry time: 2:28.41 (-9.46)
50m: 32.93
100m: 1:08.81
(35.88)
150m: 1:45.42
(36.61)
200m: 2:18.95
(33.53)
2 Tórir Olsen 2011 Svimjifelagið Ægir +0.75 364 2:19.07 102,46 %
Entry time: 2:22.58 (-3.51)
50m: 32.95
100m: 1:08.51
(35.56)
150m: 1:45.06
(36.55)
200m: 2:19.07
(34.01)
3 Theodor Salter 2011 Havnar Svimjifelag +0.72 333 2:23.33 104,27 %
Entry time: 2:29.72 (-6.39)
50m: 33.49
100m: 1:09.77
(36.28)
150m: 1:47.26
(37.49)
200m: 2:23.33
(36.07)
4 Benjamin Havn 2011 Svimjifelagið Ægir +0.54 279 2:31.99 98,14 %
Entry time: 2:29.22 (+2.77)
50m: 33.99
100m: 1:12.48
(38.49)
150m: 1:53.43
(40.95)
200m: 2:31.99
(38.56)
5 Jónatan Samuelsen 2010 Havnar Svimjifelag +0.81 252 2:37.31 99,24 %
Entry time: 2:36.12 (+1.19)
50m: 36.07
100m: 1:16.52
(40.45)
150m: 1:58.21
(41.69)
200m: 2:37.31
(39.10)
6 Haraldur Mortensen 2010 Suðuroyar Svimjifelag +0.80 239 2:39.95 101,38 %
Entry time: 2:42.19 (-2.24)
50m: 35.03
100m: 1:14.81
(39.78)
150m: 1:57.98
(43.17)
200m: 2:39.95
(41.97)
Kapping almenn: 20.04.2024 17:51:55
21-04-2024 21:56.44 Dátaviðgerð: Swimify 2.11 Loyvt: Svimjisamband Foroya
Document
Úrslit
ABMS 2024
Stað: Klaksvíkar Svimjihøll Fyrireikari Svimjisamband Føroya
Hylur: 25m Stevnudagur: apr 20, 2024 til apr 21, 2024
Kapping 7, 200m Blandað Kvinnur Bólkur 4 - Tíðar Finala
FAR 2:16.52 Sára R. Nysted 2001 Suðuroyar Svimjifelag (FR Bergen (NOR) 11.12.2015
FAR.JR 2:16.52 Sára R. Nysted 2001 Suðuroyar Svimjifelag (FR Bergen (NOR) 11.12.2015
Raðf Navn Føðiá Felag R.T AQU Tíð Munur
1 Sirið Vesturtún 2011 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.81 376 2:48.78 101,01 %
Entry time: 2:50.51 (-1.73)
50m: 36.78
100m: 1:20.72
(43.94)
150m: 2:09.96
(49.24)
200m: 2:48.78
(38.82)
2 Mariella Henriksen 2010 Havnar Svimjifelag +0.80 329 2:56.45
50m: 38.68
100m: 1:28.38
(49.70)
150m: 2:16.29
(47.91)
200m: 2:56.45
(40.16)
3 Emma Debes 2010 Suðuroyar Svimjifelag +0.73 313 2:59.39 107,72 %
Entry time: 3:14.39 (-15.00)
50m: 39.38
100m: 1:25.47
(46.09)
150m: 2:16.48
(51.01)
200m: 2:59.39
(42.91)
4 Lilja Sørensen 2011 Havnar Svimjifelag +0.88 238 3:16.39 104,32 %
Entry time: 3:25.25 (-8.86)
50m: 46.49
100m: 1:37.60
(51.11)
150m: 2:33.57
(55.97)
200m: 3:16.39
(42.82)
- Lea Í Trøðini 2011 Suðuroyar Svimjifelag +0.80 DSQ
Svimjigrein var ikki fullførd rætt. (viðmerk hvør svimjigrein)
Kapping almenn: 20.04.2024 12:34:12
21-04-2024 21:54.51 Dátaviðgerð: Swimify 2.11 Loyvt: Svimjisamband Foroya
Document <