2024-07-14   07:17:42
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Rollot 2024

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantaiaamu

Document
Tulokset
Rollo-Uinnit
Paikka: Järjestäjä: Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap
Allas: 50m Päivämäärä: 07.06.2024 - 09.06.2024
Laji 8, P10 50m RU - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. AQU Aika Ero
1 Leo Salum 2014 Lahden Uimaseura +0.61 45.18
Entry time: 46.46 (-1.28)
2 Eemi Antila 2014 Lapuan Virkiä +0.70 46.66 +1.48
Entry time: 48.81 (-2.15)
3 Mikael Chervyakov 2014 Uimaseura Helsinki +0.73 47.12 +1.94
Entry time: 48.51 (-1.39)
4 Shin Matsumoto 2014 Vanders +0.67 47.59 +2.41
Entry time: 48.70 (-1.11)
5 Roni Kuosmanen 2014 Raision Urheilijat +0.76 47.95 +2.77
Entry time: 56.61 (-8.66)
6 Anton Dzura 2014 Uimaseura Helsinki +0.70 50.09 +4.91
Entry time: 56.68 (-6.59)
7 Oliver Heimolinna 2014 Vanders 51.70 +6.52
Entry time: 50.99 (+0.71)
8 Ukko Pörhölä 2014 Oulun Uinti 1906 52.20 +7.02
Entry time: 54.34 (-2.14)
9 Sebastian Björkhem 2014 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit +0.71 52.46 +7.28
Entry time: 54.52 (-2.06)
10 Veikko Vilhunen 2014 Varkauden Uimarit +0.70 52.64 +7.46
Entry time: 55.13 (-2.49)
11 Niilo Pöyry 2014 Kouvolan Uimarit +0.64 52.81 +7.63
Entry time: 53.31 (-0.50)
12 Juuse Pikkuhuhta 2014 Uimaseura Kangasalan Kuohu +0.64 52.84 +7.66
Entry time: 54.56 (-1.72)
13 Arttu Taipale 2014 TaTu Tampere +0.74 52.85 +7.67
Entry time: 56.80 (-3.95)
14 Tuukka Jaatinen 2014 Uimaseura Kaarina +0.77 53.57 +8.39
Entry time: 54.41 (-0.84)
15 Robert Tyyskä 2014 Lahden Uimaseura +0.56 53.86 +8.68
Entry time: 56.29 (-2.43)
16 Veeti Silvast 2014 Nokian Pyry +0.80 54.24 +9.06
Entry time: 58.83 (-4.59)
17 Johannes Leinonen 2014 Haukiputaan Heitto uintijaosto 54.44 +9.26
Entry time: 56.13 (-1.69)
18 Atte Savolainen 2014 Rajamäen Kehitys +0.83 54.63 +9.45
Entry time: 55.84 (-1.21)
19 Rob Takala 2014 Riihimäen Uimaseura +0.91 55.09 +9.91
Entry time: 57.62 (-2.53)
20 Daniel Tatti 2014 Lahden Uimaseura +0.71 55.12 +9.94
Entry time: 53.54 (+1.58)
21 Daniel Ruuth 2014 Kemin Työväen Uimarit +0.87 55.33 +10.15
Entry time: 56.30 (-0.97)
22 Jasper Mikael Lahti-Jakobsson 2014 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.84 56.04 +10.86
Entry time: 55.95 (+0.09)
23 Niki Rämä 2014 Cetus Espoo 56.78 +11.60
Entry time: 58.93 (-2.15)
24 Kasper Paavola 2014 Oulun Uinti 1906 57.48 +12.30
Entry time: 56.43 (+1.05)
25 Charles Njoku 2014 Race Club Sveitsi +0.86 58.04 +12.86
Entry time: 57.99 (+0.05)
- Semjon Stserbakov 2014 Uimaseura Helsinki +0.77 DSQ
Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen)
Laji virallinen: 7.6.2024 12.11.55
07.06.2024 12.12.03 Tulospalvelu: Swimify 2,11 Lisensoitu: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls

Image
Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner