Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2020-10-31 12:41:40
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2020-10-31 11:56:46
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2020-10-31 12:27:24
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2020-10-31 11:27:11
IKM 2020 Länsi-Suomi Päivitetty: 2020-10-31 12:52:31
IKM 2020 Pohjois-Suomi Päivitetty: 2020-10-31 11:21:33
IKM 2020 Varsinais-Suomi Päivitetty: 2020-10-31 12:10:34

14, P13,14,15,16 400m SKU Finaali, Päivitetty: 2020-10-31 12:52:31
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Leevi Väyrynen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:11.23
2 Leevi Pixa Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:17.77
3 Ilmari Nieminen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:18.12
4 Eetu Autio Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:19.22
5 Lenni Syvänen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:19.50
6 Väinö Hinkka Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:21.51
7 Tuukka Orre Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:22.98
8 Valtteri Pellinen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:23.94
9 Roope Liimatainen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:26.88
10 Amos Mäkilä Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:27.32
11 Carl-Victor Nykvist Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:30.21
12 Eljas Pekkola Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:37.14
13 Veeti Palo Kempeleen Pyrintö IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:49.28
14 Oiva Koppelmäki Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:49.83
15 Nuutti Kerkkänen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:57.02
16 Oskari Hakkarainen Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 6:01.63
17 Veikko Hautaniemi Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 6:02.52
18 Aaro Viitanen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 6:03.89
19 Iiro Tapaninen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 6:11.28
20 Miika Toivonen Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 6:14.96
21 Alexey Savelyev Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 6:16.68
- Juho Rosenström Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Netanel Hong Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi DSQ

14, P13,14,15,16 400m SKU Finaali, Päivitetty: 2020-10-31 12:52:31
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Risto Kallström Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:50.20
2 Tomi Silander Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:55.10
3 Aleksandr Vysotskiy ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:59.07
4 Lauri Aho Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:00.33
5 Konsta Rantasuo Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:01.31
6 Joonatan Davie Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:08.16
7 Nico Kulju Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:11.27
8 Ilari Hatunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 5:11.57
9 Mikael Rasinmäki Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:17.64
10 Santeri Holmberg Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:19.90
11 Torsti Saarela Vieskan Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi 5:20.36
12 Konsta Kukkonen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:22.23
13 Lauri-Pekka Pakomäki Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:23.59
14 Väinö Pitkänen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:25.25
15 Alex Yli-Salomäki Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:29.01
16 Erik Kotanen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 5:35.77
17 Miko Saukkonen Kemin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:35.78
18 Uuri Aaron Ilmari Ranz Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:40.77
19 Pyry Pyykkö Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:40.93
20 Saku Pietilä Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:43.74
21 Iivari Kautiainen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 5:44.32
22 Vilho Teno Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:52.68
23 Tobias Syrjä Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:56.28
24 Nikolai Teiramaa Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:56.64
25 Alex Mukkulainen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 6:03.62
- Aaron Tikkanen Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 DSQ

14, P13,14,15,16 400m SKU Finaali, Päivitetty: 2020-10-31 12:52:31
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Ajjuub Ezzat Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:51.82
2 Topias Tynjä Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 4:55.29
3 Miklas Pikkuhuhta Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 4:56.19
4 Konsta Vainio Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:57.38
5 Nico Peltonen Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:03.94
6 Oliver Priimägi Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:07.35
7 Vilho Tikkanen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:07.59
8 Veikka Leväsalo Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:08.32
9 William Fagerstedt Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:08.45
10 Aarni Linderborg Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:10.46
11 Akseli Liukkonen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:16.39
12 Konsta Joensuu Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 5:21.05
13 Miika Nurminen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:24.25
14 Nardi Orenshtein Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:24.67
15 Anton Kettunen Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:25.93
16 Tomas Lipponen Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:28.45
17 Eemeli Arnell Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:45.72
18 Tiger Tran Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:51.84
19 Severi Muje TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 6:15.45
- Nooa Matela Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi DSQ

14, P13,14,15,16 400m SKU Finaali, Päivitetty: 2020-10-31 12:52:31
16 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Davin Lindholm Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:31.44
2 Santeri Pulkkinen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 4:36.85
3 Onni Äijälä Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:38.93
4 Lassi Niemi TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 4:42.77
5 Eetu Haipus Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 4:42.82
6 Taavi Backman Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 4:44.72
7 Joona Kuitu Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 4:47.84
8 Samuel Saari Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:55.40
9 Juuso Pulkkinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:03.50
10 Atte Nieminen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:07.02
11 Arttu Valonen ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:08.85
12 Matteus Einiö Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:10.12
13 Jere Heikkilä Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:11.40
14 Akseli Kotti TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:20.55
15 Mikko Sihvo Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:21.47
16 Lauri Pyykkö ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:25.64
17 Linus Rutanen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:34.86
18 Aaro Tenhu Lahden Kaleva IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:36.82
19 Akseli Klutas Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 5:52.94
20 Joona Kurppa TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:57.02
- Alexander Nyman Race Club Sveitsi IKM 2020 Etelä-Suomi 2 DNF

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner