Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2020-10-31 18:03:42
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2020-10-31 17:46:17
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2020-10-31 18:44:12
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2020-10-31 17:04:47
IKM 2020 Länsi-Suomi Päivitetty: 2020-10-31 17:16:13
IKM 2020 Pohjois-Suomi Päivitetty: 2020-10-31 16:47:36
IKM 2020 Varsinais-Suomi Päivitetty: 2020-10-31 17:26:21

16, P11,13,14,15,16 200m VU Finaali, Päivitetty: 2020-10-31 18:44:12
11 - 11

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Severi Tammihovi Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:24.88
2 Konstantinos Karagiannis Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 2:39.27
3 Jaakko Bogdanov Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:42.55
4 Juuso Käär Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:43.19
5 Reetu Jauhojärvi Swimming Club Rovaniemi IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:43.21
6 Thomas Salonen Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:43.93
7 Urho Ruuska Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:45.09
8 Eero Carne Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:45.45
9 Aarni Rahkonen Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:48.13
10 Wille Vantala Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:50.64
11 Eliel Grönroos Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:50.75
12 Topias Ruuska Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 2:51.44
13 Aleksi Kukkola Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:52.60
14 Niila Tukiala Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:53.61
15 Vilho Haikonen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:53.70
16 Eeli Lehtinen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:53.77
17 Vilho Eerik Pellikka Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:54.47
18 Veeti Väyrynen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:54.84
19 Elias Hänninen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:55.18
20 Milo Anttila Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:55.75
21 caro reponen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:55.85
22 Niilo Lehtinen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:56.02
23 Onni Österberg Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:58.07
24 Sisu Tikka Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:59.11
25 Anton Qvisén Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 2:59.18
26 Elis Luomala Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 3:00.41
27 Veeti Elonen Rauman Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 3:03.03
28 Eino Välimäki Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:03.58
29 Alex Mäkelä Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 3:04.16
30 Joona Talvensaari Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:06.89
31 Fran Klaric Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 3:08.90
32 Lauri Korppinen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:09.12
33 Rasmus Lintilä Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 3:10.06
34 Max Tamminen Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 3:10.16
35 Artur Hakala Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:10.48
36 Hugo Heikkilä Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 3:10.87
37 Veikka Kiukkonen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 3:12.80
38 Maxim Zuravljov TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 3:14.08
39 Joel Kauppila Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:14.22
40 Johannes Nikko Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 3:16.83
41 Alex Isotalo Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 3:17.78
42 Eemeli Pennanen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 3:21.20
43 Nooa Koskela Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:21.68
44 Luka Heikkuri Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 3:22.09
45 Elias Zeitlin Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:25.86
46 Aukusti Partinen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:26.12
47 Eeli Mikkonen Swimming Team Rauma IKM 2020 Länsi-Suomi 3:26.70
48 Lenni Salmenkangas Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 3:29.59
49 Johannes Ventsas Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 3:29.70
50 Daniel Gültekin Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:32.55
51 Lenni Väänänen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 3:37.28
52 Eetu Haverinen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 3:39.74
53 Oliver Tavilahti Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:42.55
54 Julius Länsivuori Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:46.42
55 Verneri Mäkinen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 3:46.79
56 Rasmus Kautto TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 3:50.69
- Sylvester Pihlaja Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi DSQ
- Casper Neste Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 DSQ
- Eemeli Kuusisto Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 DSQ
- Leevi Rasila Kempeleen Pyrintö IKM 2020 Pohjois-Suomi DSQ

16, P11,13,14,15,16 200m VU Finaali, Päivitetty: 2020-10-31 18:44:12
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Mark Kellinsalmi ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:06.41
2 Lenni Syvänen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:11.20
3 Ilmari Nieminen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:11.36
4 Carl-Victor Nykvist Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:12.18
5 Juho Rosenström Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:12.63
6 Tuukka Orre Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:13.50
7 Otso Heikkinen Helsingin Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:13.54
8 Aaron Qvisén Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 2:13.99
9 Leevi Pixa Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:14.10
10 Väinö Hinkka Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:14.53
11 Rasmus Karjalainen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:14.66
12 Joonas Pulkkinen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:14.70
13 Amos Mäkilä Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:16.00
14 Lauri Valtanen Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:18.12
15 Onni Rahkonen Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:18.23
16 Julius Linde Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:19.38
17 Eetu Autio Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:19.55
18 Roope Liimatainen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:19.60
19 Roope Koskela Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:20.69
20 Leevi Sammalmaa Vieskan Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi 2:21.09
21 Oiva Koppelmäki Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:21.26
22 Roope Käär Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:22.46
23 Joel sulonen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:22.47
24 Eljas Pekkola Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:22.58
25 Tuukka Visto Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:23.18
26 Veikko Seppänen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:23.31
27 Oskari Tavast Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 2:24.03
28 Daniel Kajava Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:24.48
29 Christian Edelman Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:24.54
30 Leo Mannonen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:25.99
31 Alexey Savelyev Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:27.40
32 Joonas Keränen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:27.49
33 Eemeli Salo Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:27.57
34 Matvey Lyashenko Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:27.69
35 Noel Ehrlund Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:28.34
36 Adam Westeråker Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 2:29.92
37 Veeti Palo Kempeleen Pyrintö IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:30.20
38 Veeti Riskilä Rovaniemen Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:30.44
39 Eerik Välipakka ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:30.56
40 Veikko Hautaniemi Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:31.46
41 Roope Piironen Loimaan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 2:31.58
42 Nooa Kaunisto Kemin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:31.81
43 Iiro Tapaninen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:31.88
44 Lars Forchini Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:31.96
45 Alexandro Sivenius Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:32.12
46 Eero Kähkönen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:32.16
47 Olli Henriksson Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:32.51
48 Thomas Anton Westerlund Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:32.57
49 Cristian Cannizzaro Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:33.01
50 Eemil Hujala Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:33.05
51 Thomas Jürgens Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:33.09
52 Oskar Söderlund Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 2:33.41
53 Netanel Hong Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 2:33.71
54 Aapo Ponsiluoma Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 2:33.96
55 Matias Lehtinen Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:34.35
56 Akseli Kellman Mikkelin Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:34.68
57 Jesper Isotalo Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:35.13
58 Ilja Belov Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:35.47
59 Ossi Tikka Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:35.67
60 Tuomo Strömmer Kempeleen Pyrintö IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:35.76
61 Miika Toivonen Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:36.11
62 Eelis Hietala Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:36.12
63 Hannes Strömbäck Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 2:36.96
64 Robert Pukki Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:37.29
65 Kasper Ikonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 2:38.42
66 Joel Mutikainen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:38.47
67 Teemu Lehtinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:39.23
68 Lauri Juvonen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:39.24
69 Petrus Bergman Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:39.32
70 Akseli Savolainen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:39.50
71 Alvar Kankare Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:40.00
72 Henri Heiskanen Kemin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:40.04
73 Topi Äikäs Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:40.66
74 Jesse Suikkanen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:41.09
75 Patric Meriholvi Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:41.61
76 Artem Teryaev Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:41.81
77 Viljami Myllärinen Uinti Imatra IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:41.84
78 Kie Roukus Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 2:42.21
79 Rudi Stolt Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:43.16
80 Niko Visuri Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:43.26
81 Joel Väisänen Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:43.33
82 Jesse Virta Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:43.37
83 Yaroslav Uzlyakov Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:43.70
84 Lenni Nevalainen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:44.11
85 Iivari Launonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 2:44.50
86 Mikael Suni Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:44.59
87 Ville Tolppala ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:45.02
88 Viljo Soini Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:45.62
89 Elias Sahla Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:45.84
90 Emil Savolainen Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:46.03
91 Aukusti Malinen Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:46.94
92 Max Hyvärinen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:47.16
93 Mark Khvorostov Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:47.22
94 Lauri Hänninen Keravan Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:47.90
95 Niklas Tikkanen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:47.92
96 Antti Turunen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:48.24
97 Otso Partanen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:48.26
98 Verneri Viljanen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 2:48.66
99 Elias Ukkonen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:48.86
100 Alexander Periainen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:50.75
101 Veka Arosarka Lapuan Virkiä IKM 2020 Länsi-Suomi 2:51.58
102 Altti Sormunen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:51.66
103 Kaspar Varik Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:51.82
104 Felix Enqvist Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:52.11
105 Juha Räbinä Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:54.98
106 Seeti Uusi-Panula Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 2:55.64
107 Samu Uljas Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:56.83
108 Luukas Ojanperä Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:57.30
109 Arttu Carne Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:58.00
110 Mikko Salmi Nummelan Kisaajat IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:58.25
111 Juuso Silfver Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:59.03
112 Matias Pontalti Helsingin Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:00.11
113 Pyry Nieminen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 3:00.45
114 Miika Riihiaho Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:01.74
115 Jesse Aittola Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:02.04
116 Oliver Rautala Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 3:03.66
117 Atte Kiviniemi Lapuan Virkiä IKM 2020 Länsi-Suomi 3:05.98
118 Vili Lahtinen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 3:09.11
119 Eskil Ehnholm Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:11.47
120 Jesse Kakko Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 3:13.95
121 Johannes Jukola Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:30.57
122 Joa Siltakoski TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 3:34.63
- Viljami Yli-Valkama TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Joonas Keränen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DNS

16, P11,13,14,15,16 200m VU Finaali, Päivitetty: 2020-10-31 18:44:12
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Risto Kallström Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:58.35
2 Mikael Böckerman Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:00.07
3 Tomi Silander Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:03.88
4 Lauri Korpi Ilmajoen Kisailijat IKM 2020 Länsi-Suomi 2:05.30
5 Christian Nummi Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:06.39
6 Lauri Aho Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:06.58
7 Aleksandr Vysotskiy ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:06.81
8 Nico Kulju Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:06.91
9 Erik Peuhkuri Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:07.05
10 Joonatan Davie Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:07.23
11 Luka Valtonen Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:08.62
12 Ilari Hatunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 2:09.02
13 Nikolas Ruotsalo Octopus Lohja IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:09.25
14 Erik Kotanen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 2:09.62
15 Konsta Rantasuo Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:09.64
16 Aaro Imppola Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:10.19
17 Matias Leiwo Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:10.45
18 Konsta Kukkonen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:10.52
19 Lauri-Pekka Pakomäki Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:11.14
20 Aaron Tikkanen Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:11.27
21 Matias Kukkonen ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:11.41
22 Veeti Hämäläinen Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:11.72
23 Santeri Holmberg Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:11.99
24 Andreas Kinnunen Race Club Sveitsi IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:12.74
25 Miko Saukkonen Kemin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:13.05
26 Ville Suojasto Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:13.11
27 Kaapo Laaja Keuruun Toverit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:13.84
28 Alex Yli-Salomäki Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:14.53
29 Mikael Rasinmäki Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:15.01
30 Olli Järvenpää Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:15.59
31 Onni Tarkiainen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:15.81
32 Iiro Räty Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:16.40
33 Nikolai Teiramaa Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:16.89
34 Robert Cranston Nummelan Kisaajat IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:17.37
35 Andras Galos Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 2:18.42
36 Antto Koppinen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:18.46
37 Miska Korkalainen Voikkaan Viesti IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:18.80
38 Aapo Nurminen Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:19.43
39 Frans Sandblom Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:20.09
40 Daniel Guzhov Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:20.14
41 Markus Tervaskanto Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:22.50
42 Miika Suorsa Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:22.73
43 Rasmus Ruotoistenmäki Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:22.75
44 Aarne Nuutinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:22.82
45 Leo Lana Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:22.92
46 Pyry Laurikainen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:23.61
47 Emil Gaft Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:24.01
48 Alex Mukkulainen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:24.33
49 Romeo Maranzani Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:24.75
50 Benjamin Winqvist Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:24.95
51 Vilho Okkonen Rauman Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 2:27.04
52 Linus Korin Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:28.26
53 Peetu Kinnunen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:28.69
54 Niklas Töyrylä Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:29.62
55 Juha-Pekka Heikkinen Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:30.28
56 Pyry Sillanpää Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:30.90
57 Onni Eronen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:32.45
58 Samuli Koskela Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:32.64
59 Otso Alakiikonen Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:32.72
60 Miki Vierre TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:32.76
61 Veikka Sivonen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:33.83
62 Eetu Nieminen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:34.09
63 Aaro Kyntömaa Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:38.63
63 Veikko Korpipää Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:38.63
65 Patrick Tiihonen Järvenpään Uintiklubi ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:40.82
66 Erik Loukine Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:42.12
67 Aleksi Kielenniva Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:42.21
68 Ilari Linderborg Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:45.84
69 Ferdinand Backman TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:48.17
70 Eric Catalano Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:51.51
71 Joonatan Hietarinne Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:51.71
72 Joel Turtiainen Voikkaan Viesti IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:54.16
73 Leo Lehtonen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:54.57
74 Niilo Helkearo Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:58.34
75 Casper Kettunen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:59.81
- Manan Khalil Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Alex Hamilton TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi DSQ

16, P11,13,14,15,16 200m VU Finaali, Päivitetty: 2020-10-31 18:44:12
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Ajjuub Ezzat Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:57.48
2 William Fagerstedt Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:59.59
3 Leo Währn Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:00.07
4 Kasperi Heikkinen Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:03.91
5 Tuomas Toppinen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:04.28
6 Veikka Leväsalo Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:05.37
7 Oliver Priimägi Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:05.95
8 Luka Laaksonen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:06.70
9 Nico Peltonen Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:07.30
10 Roni Heikkinen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:07.40
11 Anton Kettunen Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:07.67
12 Tuomas Hämäläinen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:07.88
13 Teo Mattelmäki Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:08.42
13 Aapo Tuhkanen Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:08.42
15 Salomo Pihlaja Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 2:08.56
16 Arttu Venemies Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:08.69
17 Nooa Matela Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:09.42
18 Aarni Linderborg Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:09.95
19 Lauri Siurua Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:10.00
20 Janne Kultala Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:10.23
21 Oliver Aspholm Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:10.85
22 Ville Ikola Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 2:11.86
23 Tomas Lipponen Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:11.99
24 Kasperi Haverinen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:12.55
25 Ivan Gavrilov Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:12.59
26 Tuukka Richardson Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:12.84
27 Akseli Liukkonen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:13.46
28 Roy Nukala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 2:13.77
29 Vladislav Shavyrin Uimaseura Aquila IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:14.03
30 Aaron Pirinen Järvenpään Uintiklubi ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:14.86
31 Miko Virtanen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:15.09
32 Eeli Partanen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:15.12
33 Konsta Kauppinen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:15.17
34 Iiro Kyllönen Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:15.72
35 Johannes Kauppinen Haminan Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:16.39
36 Valtteri Muranen Uimaseura Aquila IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:19.37
37 Mio Heinola Nummelan Kisaajat IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:21.01
38 Yehor Krushynskyi Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:24.26
39 Elias Molodtsov Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:24.90
40 Tuomas Orre Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:24.94
41 Eemeli Arnell Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:25.72
42 Tiger Tran Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:26.97
43 Paavo Lyly-Yrjänäinen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:29.24
44 Totte Teittinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:30.12
45 Elias Laukka Kempeleen Pyrintö IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:30.50
46 Arttu Syrjä Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 2:30.93
47 Joonatan Lipiäinen Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:32.55
48 Pauli Rantatupa Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:44.09
49 Elias Kauppila Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:49.67
50 Casper Manzone Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:50.81
51 Luukas Kallio TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:55.72
- Nicoló Manzone Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi DSQ

16, P11,13,14,15,16 200m VU Finaali, Päivitetty: 2020-10-31 18:44:12
16 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Davin Lindholm Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:54.33
2 Onni Äijälä Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:54.63
3 Juuso Leppänen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:55.10
4 Alexander Malyshkov Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:56.99
5 Taavi Backman Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:57.65
6 Waldemar Palombi Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:59.30
7 Jere Hannuksela Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:59.41
8 Arttu Haipus Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:59.45
9 Danil Seksenov Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:59.91
10 Markus Veckman Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:00.23
11 Filip Jåfs Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 2:00.34
12 Jeremia Varonen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:00.76
13 Juuso Pulkkinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:01.26
14 Samuel Saari Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:01.61
15 Max Nikkari Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:02.76
16 Joona Kuitu Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:03.41
17 Pietari Puutio Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 2:04.22
18 Touko Riipinen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:04.25
19 Jaakko Pihlava Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:04.96
20 Eero Asikainen Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:05.14
21 Nuutti Laitinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:06.23
22 Konsta Kallio TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:06.33
23 Joona Pohjola Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:07.12
24 Visa Nissinen Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 2:07.50
25 Ilja Syrjä Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:07.66
26 Olli Havia Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:07.84
27 Akseli Kotti TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:07.90
28 Rasmus Koskela Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:07.98
29 Oskar Tuominen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:08.66
30 Lassi Walden Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:09.22
31 Riccardo Castagno Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:10.87
32 Vili Rantasuo Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:12.70
33 Jami Kenttälä Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:12.84
34 Akseli Kuparinen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:12.96
35 Yufei Meng Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:14.58
36 Aaro Tenhu Lahden Kaleva IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:15.18
37 Daniel Kabonen Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:15.65
38 Leo Hautaniemi Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:16.14
39 Roope Tuomainen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:16.69
40 Jeremy Valkeavuori Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:17.53
41 Kaius Kulmala Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:17.81
42 Veeti Vilén Mikkelin Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:19.25
43 Akseli Klutas Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 2:21.66
44 Totti Juho Tapani Laukkala Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 2:22.93
45 Daniel Pessi Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:23.41
46 Rasmus Ikonen Mikkelin Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:24.62
47 Aleksandr Petukhov ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:25.55
48 Ilari Raninen Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 2:30.78
49 Joel Jokiaho Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 2:32.39
50 Alex Koskela Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 2:36.19

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner