Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2020-10-31 18:59:41
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2020-10-31 18:23:32
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2020-10-31 18:34:48
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2020-10-31 18:37:28
IKM 2020 Länsi-Suomi Päivitetty: 2020-10-31 19:41:14
IKM 2020 Pohjois-Suomi Päivitetty: 2020-10-31 18:01:05
IKM 2020 Varsinais-Suomi Päivitetty: 2020-10-31 18:52:46

21, 4X50m SKU mix Finaali, Päivitetty: 2020-10-31 19:41:14
10 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Oulun Uinti 1 Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:18.59
2 Vanders 1 Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:21.12
3 Aurajoen Uinti 1 Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:21.73
4 Cetus Espoo 1 Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:22.89
5 Uinti Tampere 1 Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:23.13
6 Seinäjoen Uimarit -58 ry A2 Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 2:26.55
7 ÅSK 1 Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:26.78
8 Vanders 2 Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:27.98
9 Simmis Wanda Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:28.49
10 Raision Urheilijat 1 Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:29.04
11 Lahden Uimaseura Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:30.31
12 TaTU Tampere 1 TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:30.48
13 Helsingfors Simsällskap 2 Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:32.23
14 Uinti Tampere 2 Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:32.96
15 Cetus Espoo 2 Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:34.28
16 Borgå simmare - Porvoon uimarit 1 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:34.49
17 Oulun Uinti 2 Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:35.58
18 Vanders 3 Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:36.57
19 Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 2:37.35
20 Gladius 1 Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:37.67
21 Oulun Lohet 2 Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:42.25
22 Salon Uimarit 1 Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:43.37
23 LRU1 Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:45.92
24 TaTU Tampere 2 TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:46.20
25 Hyvinkään Uimaseura 2 Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:46.81
26 Swimming Jyväskylä Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:46.97
27 KUS-GSS D-ryhmä Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 2:49.52
28 Hämeenlinnan Uimaseura Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:50.09
29 Oulun Lohet 3 Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:50.10
30 Seinäjoen Uimarit -58 ry/B1 Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 2:50.83
31 Porin Uimaseura Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 2:52.65
32 Kouvolan Uimarit T/P Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:52.95
33 TaTU Tampere 3 TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:54.41
34 Swimming Jyväskylä j´Joukkue 2 Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:57.40
35 Gladius 2 Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:58.07
36 LRU 3 Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:09.99
37 LRU 4 Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:11.91
38 Oulun Lohet 4 Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 3:23.15
- Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap j´Jo Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi DSQ
- Helsingfors Simsällskap 1 Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Cetus Espoo 3 Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Oulun Lohet 1 Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi DSQ
- Hämeenlinnan Uimaseura 2 Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Oulun Uinti 3 Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi DSQ
- Joensuun Uimaseura 1 Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi DSQ
- LRU 2 Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi DSQ
- Joensuun Uimaseura 2 Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi DSQ
- Swimming Jyväskylä j´Joukkue 3 Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi DSQ
- Salon Uimarit 2 Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner