Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2020-10-31 10:32:12
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2020-10-31 10:16:49
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2020-10-31 10:04:22
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2020-10-31 10:15:28
IKM 2020 Länsi-Suomi Päivitetty: 2020-10-31 10:16:02
IKM 2020 Pohjois-Suomi Päivitetty: 2020-10-31 09:55:36
IKM 2020 Varsinais-Suomi Päivitetty: 2020-10-31 10:15:31

8, P11,12,13,14,15,16 100m VU Finaali, Päivitetty: 2020-10-31 10:32:12
11 - 11

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Severi Tammihovi Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:05.57
2 Tuure Pikkuhuhta Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:10.61
3 Konstantinos Karagiannis Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:13.03
4 Topias Ruuska Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:13.41
5 Wille Vantala Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:14.21
6 Jaakko Bogdanov Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.43
7 Urho Ruuska Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:14.93
8 Reetu Jauhojärvi Swimming Club Rovaniemi IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:14.99
9 Juuso Käär Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:15.33
10 Thomas Salonen Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:15.67
11 Aarni Rahkonen Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:15.89
12 Vilho Haikonen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:16.85
13 Niila Tukiala Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:17.28
14 Eero Carne Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:17.70
15 Frans Nieminen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.72
16 Aleksi Kukkola Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:18.20
17 Aaron Rantsi Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:18.86
18 caro reponen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:19.33
19 Paul Pasonen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:19.63
20 Sisu Tikka Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:19.80
21 Oskari Salo Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:19.86
22 Veeti Väyrynen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:20.00
23 Anton Qvisén Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:20.40
24 Eino Välimäki Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:20.48
25 Joel Kontio Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:20.60
26 Elis Luomala Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:20.94
27 Toivo Vuorenjuuri Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:21.09
28 Vilho Eerik Pellikka Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:21.36
29 Matti Nurminen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:21.46
30 Onni Savola Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:21.55
31 Aaro Paasio Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.75
32 Onni Österberg Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:21.79
33 Milo Anttila Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:22.22
34 Moritz Kull Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:22.41
35 Rasmus Myller Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:22.66
36 Väinö Kero ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:22.70
37 Elias Hänninen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:22.91
38 Joona Meuronen Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:22.99
39 Michail Angelos Karagiannis Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:23.02
40 Veeti Elonen Rauman Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:23.35
41 Johannes Nikko Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:23.85
42 Iikka Heiko Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:24.01
43 Joona Talvensaari Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:24.06
44 Alvar Mikkola Haukiputaan Heitto uintijaosto IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:24.07
45 Niilo Lehtinen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:24.15
46 Leevi Rasila Kempeleen Pyrintö IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:24.68
47 Daniel Pulli Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:24.88
48 Max Tamminen Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.91
49 Hugo Heikkilä Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.29
50 Iikka Kepanen Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:25.68
51 Julius Mäntylä Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:25.81
52 Rasmus Lintilä Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:25.82
53 Martin Kullberg Uinti Imatra IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:25.97
54 Fran Klaric Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:26.03
55 Artur Hakala Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:26.24
56 Lauri Korppinen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:26.31
57 Eemeli Kuusisto Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:26.56
58 Alex Mäkelä Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:26.91
59 Sylvester Pihlaja Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:27.32
60 Joonas Walldén Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:27.57
61 Atte Katajisto Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:27.66
62 Niko Aaltonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:27.80
63 Alex Isotalo Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:28.46
64 Artemiy Andreev Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:28.61
65 Joel Kauppila Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:28.63
66 Eemeli Pennanen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:28.71
67 Matias Torppa Lapuan Virkiä IKM 2020 Länsi-Suomi 1:29.06
68 Casper Neste Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:29.36
69 Adam Milczarek Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:30.14
70 Jimi Malkki Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:30.56
71 Nooa Koskela Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:30.75
72 Luka Heikkuri Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:30.83
73 Oiva Mandelin HTU Stadi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:31.20
74 Veikka Kiukkonen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:31.23
75 Justus Lipiäinen Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:31.24
76 Akseli Pöyhönen Uinti Imatra IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:31.25
77 Atte Antinkoski Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:32.12
78 Johannes Ventsas Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:33.13
79 Lenni Salmenkangas Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:33.65
80 Eeli Mikkonen Swimming Team Rauma IKM 2020 Länsi-Suomi 1:33.91
81 Daniel Gültekin Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:33.93
82 Matias Hietala Lapuan Virkiä IKM 2020 Länsi-Suomi 1:34.20
83 Onni Mattas Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:34.57
84 Elias Zeitlin Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:35.28
85 Aukusti Partinen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:35.88
86 Valtteri Vaahtola Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:36.09
87 Veikko Mikander Uimaseura Kaarina IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:36.58
88 Otso Mannila Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:37.25
89 Sisu Hietala Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:37.68
90 TongWei Qu Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:38.04
91 Lenni Väänänen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:38.26
92 Viljo Laavola Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:38.51
93 Aatu Riskilä Rovaniemen Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:38.67
94 Anton Huhtiniemi Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:38.93
95 Joonas Karppinen Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:40.41
96 Aukusti Lempiäinen Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:41.61
97 Rasmus Kautto TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:41.86
98 Oliver Tavilahti Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:41.93
99 Eetu Haverinen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:42.24
100 Jerry Malin Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:42.96
101 Jose Bly Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:43.04
102 Eino Bucktman TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:43.20
103 Elmeri Osmala Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:43.74
104 Valtteri Tavast Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:44.75
104 Julius Länsivuori Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:44.75
106 Otto Lehtola Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:46.63
107 Sisu Toiva Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:47.30
108 Dimitrios Kontopoulos Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:48.49
109 AHAN KOMALI Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:50.23
110 Elias Leppänen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:51.28
111 Lev Bryantsev Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:53.14
112 Kevin Hartman Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:55.64
112 Mikael Minkkinen Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:55.64
114 Elian Sainio Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:59.69
115 Oliver Rantanen Uimaseura Kaarina IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:00.28
116 Joona Ronkainen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:01.85
- Matias Haapala Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Verneri Mäkinen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi DSQ
- Niilo Hulkkonen Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi DNS

8, P11,12,13,14,15,16 100m VU Finaali, Päivitetty: 2020-10-31 10:32:12
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Pravin Perasath Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:01.11
2 Nicolas Nyström Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:01.45
3 Kaapo Tuomainen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:03.38
4 Jeriko Helanen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:04.25
5 Nikita Maximov Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:04.93
6 Topi Rissanen Pieksän Kuutit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:05.02
7 Tommi Mosconi Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:06.57
8 Leo Tuomainen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:06.68
9 Eero Hedemäki Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:07.05
10 Georg Aspholm Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:07.08
11 Otso Johansson Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:07.27
12 Oskari Juntti Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:07.58
13 Niilo Kankainen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:07.81
14 Romeo Manner Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:07.85
15 Jesse Uutela Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:08.28
16 Matti Klümper Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:08.39
17 Daniel Przado Rauman Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:08.44
18 Emil Koskela Vieskan Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi 1:08.62
19 Oiva Saarinen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:08.98
20 Matias Suutala Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:09.57
21 Tuomas Heikkilä Uimaseura Aquila IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:09.60
22 Oskari Matilainen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:09.83
22 Niklas Honkanen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:09.83
24 Adam Isaev Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:10.10
25 Alex Stickler Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:10.93
26 Amos Korin Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:11.14
27 Esa Währn Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:11.39
28 Venuel Suvila-Anton Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:11.70
29 Eeli Huhtanen Uinti Imatra IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:12.21
30 Lauri Rantsi Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:12.26
30 Mikael Kynkäänniemi Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:12.26
32 Mathias Eerola Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:12.34
33 Otso Jalli Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:12.45
34 Onni Harja Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:12.84
35 Jeremias Tuhkanen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:12.97
36 Jan Virransuo Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:13.17
37 Arvid Karl Martin Kaas Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:13.18
38 Simon Hiltunen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:13.22
39 Thanh Kiet Lam Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:13.26
40 Aleksi Salo Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.32
41 Aatu Poikkimäki Vieskan Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi 1:13.49
42 Ahti Parviainen Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:13.56
43 Eemeli Nygård Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:13.65
44 Luka Hemminki Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:13.82
45 Wili Laiho Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:13.88
46 Tommi Kangas Vieskan Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi 1:13.94
47 Max Wiksten Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:13.96
48 Daniil Tirronen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.97
49 Elias Nord Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:14.08
49 Leo Kervinen HTU Stadi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:14.08
51 Niklas Ugolnikov Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:14.31
52 Nooa Valtonen Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:14.37
53 Eino Luhtanen Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:14.53
54 Konsta Horppu Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.55
55 Danil Sulkonen ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:14.78
56 Leo Niemi Helsingin Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:14.86
57 Matias Jääskeläinen Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:15.22
58 Erik Lillandt Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:15.43
59 IAN GONZALEZ CATON Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:15.55
60 Joel Alfthan Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.82
61 Väinö Linnermo Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:15.90
62 Olli Ruuskanen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:15.98
63 Aleks Jermuss Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:15.99
64 Julius Hilli Kempeleen Pyrintö IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:16.15
65 Arseni Tielinen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:16.28
66 Artem Shorokhov Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:17.01
67 Santtu Hiltunen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:17.04
68 Alex Wiksten Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:17.37
68 Onni Tuohino Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:17.37
70 Johannes Leisti Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:17.42
71 Kim Salonen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:17.49
72 Eino Lantto Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:17.50
73 Eero Olli Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.53
74 Nikita Zuravljov TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.73
75 Ahti Kotila Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:17.96
76 Frans Sagulin Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:18.00
77 Veeti Tuulensuu Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:18.25
78 Paavo Junkkila Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:18.37
79 Ilkka Itkonen Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:18.50
80 Tuli Hakkarainen Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:18.59
81 Tiitus Nygård Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:18.71
82 Atte Malinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:18.98
83 Jonne Rantakeisu Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:19.33
84 Aapo Pajunen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.34
85 Joel Wahlman Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:19.57
86 Oliver Rannanpää Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:19.59
87 Hugo Rossi Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.61
88 Samuli Liikamaa Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:19.79
89 Santeri Vanhala Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:19.84
90 Nico Jääskeläinen Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:19.87
91 Topias Myllykoski Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:20.03
92 Miro Järvinen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:20.22
93 Joona Salminen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:20.37
94 Samu Nurminen Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.54
95 Paavo Kilpeläinen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:20.74
96 Joona Väätämöinen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:20.99
97 Eero Tandefelt-Kauste Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:21.18
98 Jonne Ekman Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:21.42
99 Jere Pasanen Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:21.45
100 Oskar Huotari Järvenpään Uintiklubi ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:21.52
101 Reino Ericsson Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:21.65
102 Matias Väisänen Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:21.68
103 Miska Pajunen Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:22.09
104 Luka Walter Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:22.32
105 Leevi Lahtinen Vesihelmen Uimaseura IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:22.46
106 Juho Juurinen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:22.58
107 Lucas Tuominen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:22.71
108 Olli Korvakangas Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:22.79
109 Kasperi Kenttä Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:23.28
110 Veikka-Eemil Lehtonen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:23.34
111 Santeri Alanto Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:23.38
112 Ukko-Pekka Tuomainen Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:24.22
113 Eemil Sytchak Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:24.46
114 Urho Lumiainen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:24.49
115 Elias Eironen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.73
116 Joonatan Niemi Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.78
117 Albin Antas Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:25.20
118 Tuomas Pääaho Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:25.68
119 Taavi Tedresaar Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:25.89
120 Cole Wagner Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:25.97
121 Samuel Rantanen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:26.17
122 Okko-Pekka Häkkinen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:26.18
123 Andrei Teittinen Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:26.30
124 Onni-Aaron Lind Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:26.45
125 Matias Väänänen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:26.78
126 Topi Heinonen Uimaseura Kaarina IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:26.97
127 Oiva Katiska Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:27.01
128 Sasu Valtonen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:27.03
129 Alvar Rintamäki Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:27.76
130 Herman Sandbacka Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:28.05
131 Julius Cario Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:28.15
132 Daniel Mõsko Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:28.47
133 Otto Sulkula Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:29.18
134 Edvin Pulkkinen Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:29.85
135 Lauri Csere Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:29.86
136 Sami Kummu Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:29.94
137 Lukas Friman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:29.95
138 Jonas Saari Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:30.54
139 Otto Metsi Uinti Imatra IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:31.29
140 Elias Suominen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:31.32
141 Thomas Brutel Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:31.33
142 Anton Lopatin Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:31.47
143 German Voronin Haukiputaan Heitto uintijaosto IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:31.55
144 Santeri Kotijärvi Haukiputaan Heitto uintijaosto IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:32.05
145 Matias Ahonpää Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:32.52
146 Ohto Heikkinen Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:33.14
147 Patrick Salo Varkauden Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:34.01
148 Aapeli Karislahti Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:36.68
149 Ilkka Rantanen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:36.71
150 Antti Sauroja Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:36.72
151 Miro Huhtahaara Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:37.53
152 Matias Koivuranta Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:38.17
153 Max Kulmala Uimaseura Kaarina IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:40.89
154 firat burak böke Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:42.82
155 David Kopomem Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:44.41
156 Veeti Himberg Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:45.29
- Veeti Polojärvi Swimming Club Rovaniemi IKM 2020 Pohjois-Suomi DSQ
- Saku Virtanen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi DSQ
- Klaus Tuomala Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DNS
- Santeri Komulainen Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DNS

8, P11,12,13,14,15,16 100m VU Finaali, Päivitetty: 2020-10-31 10:32:12
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Mark Kellinsalmi ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 58.41
2 Valtteri Pellinen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 58.89
3 Aaron Qvisén Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 59.87
4 Lenni Syvänen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:00.41
5 Ilmari Nieminen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:00.45
6 Otso Heikkinen Helsingin Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:00.56
7 Joonas Pulkkinen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:00.93
8 Lev Vlasov TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:00.99
9 Tuukka Orre Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:01.14
10 Juho Rosenström Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:01.31
11 Rasmus Karjalainen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:01.49
12 Amos Mäkilä Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:01.61
13 Carl-Victor Nykvist Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:01.77
14 Samu Herronen Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:02.42
15 Lauri Valtanen Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:02.43
16 Väinö Hinkka Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:02.55
17 Leevi Sammalmaa Vieskan Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi 1:02.57
18 Julius Linde Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:02.93
19 Ville-Veikko Luomala Järvenpään Uintiklubi ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:03.37
20 Tatu Yli-houhala Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:03.49
20 Onni Scharin Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:03.49
22 Onni Rahkonen Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:03.62
23 Oliver Bradford Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:04.06
24 Roope Koskela Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:04.29
25 Oiva Koppelmäki Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:05.31
26 Roope Liimatainen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:05.51
27 Veikko Seppänen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:05.55
28 Jaakko Karppinen ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:05.66
29 Roope Käär Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:05.68
30 Sisu Siitonen Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:05.72
31 Topias Partinen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:05.97
32 Christian Edelman Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:06.42
33 Joel sulonen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:06.59
34 Daniel Kajava Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:06.62
35 Eljas Pekkola Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:06.69
36 Alexey Savelyev Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:06.77
37 Joonas Keränen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:06.85
38 Eemeli Salo Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:07.14
39 Oskari Tavast Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:07.31
40 Noel Ehrlund Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:07.34
41 Adam Westeråker Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:07.46
42 Oskar Söderlund Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:08.06
43 Alexandro Sivenius Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:08.08
44 Robert Pukki Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:08.14
45 Lauri Jumppanen Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:08.41
46 Thomas Jürgens Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:08.68
47 Niko Visuri Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:08.77
48 Alexander Lostedt Octopus Lohja IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:08.81
49 Eerik Välipakka ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:08.83
49 Akseli Kellman Mikkelin Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:08.83
51 Leo Mannonen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:08.84
52 Olli Martama Uimaseura Aquila IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:09.20
53 Matias Lehtinen Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:09.21
54 Eero Kähkönen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:09.44
55 Thomas Anton Westerlund Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:09.48
56 Ossi Tikka Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:09.57
57 Jasu Nieminen Loimaan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:09.58
58 Elias Ukkonen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:09.65
59 Jesse Suikkanen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:09.69
60 Eelis Hietala Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:10.16
61 Aaro Viitanen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:10.47
62 Iiro Tapaninen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:10.78
63 Raman Bajalan Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:10.83
64 Petter Kaskela Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.02
65 Netanel Hong Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:11.17
65 Lenni Nevalainen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:11.17
67 Lars Forchini Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:11.20
68 Patrik Ventus Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:11.91
69 Teemu Lehtinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:12.00
70 Roope Piironen Loimaan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:12.07
71 Artjom Malofejev Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:12.26
72 Lauri Junttari Kemin Työväen Uimarit IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:12.29
73 Eemil Hujala Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:12.33
74 Aapo Alaniska Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:12.41
75 Olli Henriksson Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:12.48
76 Veka Arosarka Lapuan Virkiä IKM 2020 Länsi-Suomi 1:12.49
77 Tero Soukka TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:12.75
78 Hannes Strömbäck Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:12.80
79 Jesper Isotalo Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:12.82
80 Joonas Keränen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:12.89
81 Elmeri Lajolinna Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:12.96
81 Aku Peltonen Uimaseura Kaarina IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:12.96
83 Kie Roukus Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:12.97
84 Kasper Ikonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:13.08
85 Joel Mutikainen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:13.10
86 Akseli Savolainen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:13.13
86 Patric Meriholvi Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:13.13
88 Emil Savolainen Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.32
89 Henri Heiskanen Kemin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:13.34
90 Leo Nieminen ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:13.37
91 Iivari Launonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:13.62
92 Mark Khvorostov Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:13.67
93 Topi Äikäs Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.81
94 Tuomo Strömmer Kempeleen Pyrintö IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:13.97
95 Alvar Kankare Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:14.24
96 Markus Levonoja Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.31
97 Mikael Suni Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:14.42
98 Petrus Bergman Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:14.72
99 Verneri Viljanen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:14.81
100 Viljami Myllärinen Uinti Imatra IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:15.00
101 Leevi Immonen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.14
102 Henri Koskela Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:15.35
103 Joel Väisänen Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:15.37
104 Nicky Rajala Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:15.47
105 Otso Partanen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:15.49
106 Max Hyvärinen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:15.50
107 Samu Uljas Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:15.53
107 Artem Teryaev Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:15.53
109 Ilari Gröhn Lapuan Virkiä IKM 2020 Länsi-Suomi 1:16.11
110 Aukusti Malinen Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:16.16
111 Henri Varsamäki Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:16.47
111 Pyry Majaharju Jämsänkosken Ilves IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:16.47
113 Niklas Tikkanen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.50
114 Ville Tolppala ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:16.63
115 Kaj Jonatan Jakobsson Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:16.72
116 Altti Sormunen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:16.77
117 Juhani Antti Tapio Ritakallio Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.20
118 Felix Enqvist Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:17.23
118 Elias Sahla Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:17.23
120 Antti Turunen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:17.55
121 Aapo Harjula Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.94
122 Juha Räbinä Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:18.28
123 Seeti Uusi-Panula Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:18.59
123 Luukas Ojanperä Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:18.59
125 Shengzhe Yin Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:19.29
126 Justus Saarimaa Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:19.66
127 Jesse Aittola Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:20.08
128 Miika Riihiaho Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:20.11
129 Pyry Nieminen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.39
130 Arttu Ruotsalainen Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:21.00
131 Vili Lahtinen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:21.11
132 Oliver Rautala Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:21.56
133 Juuso Silfver Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:21.67
134 Vili Niemelä Alavuden Urheilijat IKM 2020 Länsi-Suomi 1:21.96
135 Arttu Carne Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:22.46
136 Aleksanteri Hakala Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:22.51
137 Atte Kiviniemi Lapuan Virkiä IKM 2020 Länsi-Suomi 1:22.84
138 Artjom Andrejev Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:23.17
139 Kasper Valkeeniemi Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:23.25
140 Mikko Salmi Nummelan Kisaajat IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:23.52
141 Jesse Kakko Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:24.70
142 Eskil Ehnholm Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:24.80
143 Niklas Kallio TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.10
144 Mikael Kulay Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:26.13
145 Valtteri Lahtinen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:27.06
146 Adolf Kaisla Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:29.64
147 Julius Törrönen ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:32.85
148 Rasmus Talo Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:33.90
149 Johannes Jukola Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:37.60
150 Aaro Ala-Hemmilä Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:37.90
- Viljo Soini Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi DSQ
- Aleksanteri Peltonen Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Matias Pontalti Helsingin Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Rudi Stolt Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ

8, P11,12,13,14,15,16 100m VU Finaali, Päivitetty: 2020-10-31 10:32:12
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Boris Minkovski Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 54.78
2 Risto Kallström Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 54.98
3 Mikael Böckerman Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 55.15
4 Lauri Korpi Ilmajoen Kisailijat IKM 2020 Länsi-Suomi 57.07
5 Tomi Silander Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 57.20
6 Nico Kulju Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 57.41
7 Konsta Kukkonen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 57.69
8 Luka Valtonen Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 57.83
9 Matias Leiwo Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 57.93
10 Ilari Hatunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 58.74
11 Veeti Hämäläinen Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 58.76
12 Nikolas Ruotsalo Octopus Lohja IKM 2020 Etelä-Suomi 2 58.77
13 Christian Nummi Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 58.88
14 Santeri Holmberg Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 59.04
15 Joonatan Davie Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 59.18
16 Lauri-Pekka Pakomäki Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 59.20
17 Kaapo Laaja Keuruun Toverit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 59.37
18 Alex Yli-Salomäki Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:00.24
19 Väinö Pitkänen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:00.29
20 Iiro Räty Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:00.53
21 Torsti Saarela Vieskan Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi 1:00.62
22 Miko Saukkonen Kemin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:00.98
23 Andreas Kinnunen Race Club Sveitsi IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:01.41
24 Sebastian Sojolin TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:01.47
25 Aaro Törnström Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:01.51
26 Aleksi Metsäpelto Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:02.19
27 Mikael Rasinmäki Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:02.24
28 Miska Korkalainen Voikkaan Viesti IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:02.50
29 Tuomo Leinonen Haukiputaan Heitto uintijaosto IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:02.75
30 Aapo Nurminen Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:02.79
31 Onni Tarkiainen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:02.81
32 Denis Katunov Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:02.96
33 Jasu Haapaniemi Keravan Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:03.07
33 Aleksi Luopajärvi Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:03.07
35 Andras Galos Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:03.13
36 Matias Seppä Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:03.16
37 Aarne Laurila Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:03.37
38 Alex Mukkulainen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:03.39
39 Olli Järvenpää Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:03.72
40 Rasmus Ruotoistenmäki Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:03.80
41 Romeo Maranzani Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:03.81
42 Jesse Koskinen Kemin Työväen Uimarit IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:03.83
43 Benjamin Salo Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:03.86
44 Henrik Rokityanskiy Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:03.95
45 Daniel Guzhov Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:04.59
46 Niklas Pesonen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:04.66
46 Kalle Heinonen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:04.66
48 Leo Lana Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:04.77
49 Anton Helén Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:04.89
50 Pyry Laurikainen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:04.90
50 Emil Gaft Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:04.90
52 Sampo Rahikainen Keravan Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:04.96
53 Markus Tervaskanto Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:05.36
54 Ruben Honko Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:05.42
55 Okko Varpasuo Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:05.46
56 Luka Hirvonen Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:05.52
57 Frans Sandblom Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:06.41
58 Joona Jakoaho Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:06.67
59 Aarne Nuutinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:06.75
60 Matias Kotilainen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:07.40
61 Valtteri Kotijärvi Haukiputaan Heitto uintijaosto IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:07.41
62 Niklas Töyrylä Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:08.02
63 Vilho Teno Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:08.51
64 Nikita Shishinin ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:09.17
65 Miki Vierre TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:09.18
66 Linus Korin Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:09.29
67 Erik Loukine Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:09.81
67 Otso Alakiikonen Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:09.81
69 Julius Järveläinen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:10.14
70 Eetu Nieminen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:10.38
71 Onni Eronen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:10.46
72 Jermu Jääskö Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:10.60
73 Anton Eino Mikael Ahonen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:12.03
74 Eemil Mäki Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:13.24
75 Juuso Kuusala Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:13.70
76 Veikko Korpipää Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:13.81
77 Konsta Iskala Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.07
78 Patrick Tiihonen Järvenpään Uintiklubi ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:14.51
79 Joonatan Hietarinne Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:14.63
80 Aleksi Kielenniva Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:14.64
81 Ferdinand Backman TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.73
82 Severi Roihankorpi Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.01
83 Leo Lehtonen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.57
84 Joel Turtiainen Voikkaan Viesti IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:15.71
85 Eric Catalano Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:16.81
86 Rafael Mouna Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.95
87 Taavi Mattila Loimaan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:18.85
88 Casper Kettunen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:23.74
89 Iiro Gröhn Lapuan Virkiä IKM 2020 Länsi-Suomi 1:27.03
- Aaro Imppola Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 DSQ
- Aamos Järveläinen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Niklas Silfver Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Sami Schrader Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi DNS

8, P11,12,13,14,15,16 100m VU Finaali, Päivitetty: 2020-10-31 10:32:12
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Ajjuub Ezzat Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 53.67
2 Leo Währn Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 53.92
3 Sakari Korri Rauman Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 54.07
4 Tuomas Toppinen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 55.37
5 William Fagerstedt Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 55.69
6 Kasperi Heikkinen Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 56.06
7 Oliver Priimägi Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 56.50
8 Topias Tynjä Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 56.52
9 Lucas Lydman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 56.68
10 Riku Määttälä Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 57.00
11 Nico Peltonen Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 57.30
12 Arttu Venemies Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 57.39
12 Roni Heikkinen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 57.39
14 Samuel Sainio Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 57.45
15 Tuomas Lehtonen Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 57.57
16 Tuomas Hämäläinen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 57.77
17 Luka Laaksonen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 57.89
18 Ville Ikola Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 57.94
19 Santeri Salonen Heinolan Isku IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 57.99
20 Anton Kettunen Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 58.00
21 Eero Mäenpää Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 58.32
22 Ivan Chupakhin Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 58.45
23 Teo Mattelmäki Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 58.48
24 Miklas Pikkuhuhta Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 58.61
25 Aaron Pirinen Järvenpään Uintiklubi ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 58.62
26 Nooa Matela Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 58.63
27 Janne Kultala Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 58.72
28 Aarni Linderborg Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 58.79
29 Salomo Pihlaja Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 59.00
30 Joonas Arponen Rauman Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 59.14
31 Sisu Sorri Kampuksen Plaani IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 59.37
32 Joni Routamo Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 59.41
33 Max Dahl Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:00.18
34 Joa Metsola Ålands Simförening IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:00.32
35 Tomas Lipponen Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:00.45
36 Ivan Gavrilov Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:00.66
37 Frans Riekki Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:00.92
38 Niko Nokikuru Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:00.96
38 Kasperi Haverinen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:00.96
40 Johannes Kauppinen Haminan Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:01.06
41 Vladislav Shavyrin Uimaseura Aquila IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:01.11
42 Iiro Kyllönen Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:01.12
43 Toni Muurman Haminan Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:01.32
44 Nuutti Vienonen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:01.33
45 Roy Nukala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:01.42
46 Max Allén Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:01.43
47 Eeli Partanen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:01.45
48 ivan kovalchuk Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:01.69
49 Juho Kotamäki Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:02.14
50 Samuli Seger Octopus Lohja IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:02.58
51 Miko Virtanen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:02.60
52 Tuukka Richardson Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:02.90
53 Alex Lehtola Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:03.28
54 Yehor Krushynskyi Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:03.34
55 Elias Molodtsov Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:03.93
56 Tuomas Orre Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:04.23
57 Severi Muje TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:04.48
58 Kasper Kytö Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:04.53
59 Urho Käkelä Järvenpään Uintiklubi ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:05.83
60 Leevi Luoma Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:06.25
61 Benjamin Gullans Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:06.52
62 Otto Tuominen Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:07.15
63 Arttu Syrjä Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:07.85
64 Elias Laukka Kempeleen Pyrintö IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:08.56
65 Paavo Lyly-Yrjänäinen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:08.72
66 Timi Louhe Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:08.87
67 Totte Teittinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:08.91
68 Onni Toiviainen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:09.02
69 Juho Hoikkala Haminan Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:09.18
70 Elias Kauppila Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:09.35
71 Jesper Dolk Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:11.29
72 Nicoló Manzone Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:11.97
73 Pauli Rantatupa Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:13.73
74 Abhishek Singh Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:14.35
75 Casper Manzone Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:15.08
76 Luukas Kallio TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.50
- Bruuno Patrakka Helsingin Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ

8, P11,12,13,14,15,16 100m VU Finaali, Päivitetty: 2020-10-31 10:32:12
16 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Onni Äijälä Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 52.40
2 Alexander Malyshkov Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 52.50
3 Danil Seksenov Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 52.65
4 Juuso Leppänen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 52.78
5 Joonas Maaranen Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 53.10
6 Davin Lindholm Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 53.32
7 Santeri Pulkkinen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 53.33
8 Taavi Backman Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 53.99
9 Filip Jåfs Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 54.52
10 Markus Veckman Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 54.60
11 Touko Riipinen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 54.80
12 Jere Hannuksela Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 54.90
13 Aapo Kinnunen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 54.97
14 Arttu Haipus Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 55.21
15 Waldemar Palombi Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 55.53
16 Jeremia Varonen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 55.60
17 Nuutti Laitinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 55.73
18 Juuso Pulkkinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 55.94
19 Joona Pohjola Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 56.00
20 Niilo Kilpeläinen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 56.02
21 Eero Asikainen Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 56.24
22 Gellért Kozár Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 56.46
23 Max Nikkari Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 56.51
24 Jesse Hyppönen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 56.82
24 Ukko-Pekka Luomala Järvenpään Uintiklubi ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 56.82
26 Sebastian Rasimus Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 57.12
27 Rasmus Koskela Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 57.19
28 Aarne Eskelinen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 57.58
29 Jaakko Pihlava Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 57.59
30 Oskar Tuominen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 57.60
31 Pietari Puutio Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 57.70
32 Niilo Suhonen Kampuksen Plaani IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 58.03
33 Aapo Koskinen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 58.14
34 Jesper Isomaa Loimaan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 58.35
35 Jasper Nupponen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 58.46
36 Olli Havia Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 58.63
37 Lassi Walden Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 58.65
38 Antero Ruban Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 58.73
39 Vili Rantasuo Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 58.75
40 Rony Kulju Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 59.48
41 Martti Karesjoki Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 59.63
42 Akseli Kuparinen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:00.01
43 Daniel Kabonen Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:00.31
44 Jere Heikkilä Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:00.47
45 Justus Holtari Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:00.81
46 Samuel Rooke Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:01.49
47 vilho verronen Swimming Team Rauma IKM 2020 Länsi-Suomi 1:01.72
48 Rasmus Ikonen Mikkelin Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:01.98
49 Roope Tuomainen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:02.25
50 Jaska Schoenmakers Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:02.38
51 Kaius Kulmala Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:02.44
52 Jeremy Valkeavuori Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:02.49
53 Totti Juho Tapani Laukkala Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:03.09
54 Akseli Klutas Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:03.11
55 Olli-Pekka Kitinoja Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:03.39
56 Joonas Salo Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:03.62
57 Luka Pykälistö Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:03.66
58 Eemi Niininen Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:03.67
59 Axel Leppähaara Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:03.85
60 Tommi Myllynen Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:04.03
61 Joona Kurppa TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:04.62
62 Aleksi Rissanen Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:04.66
63 Daniel Pessi Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:04.80
64 Aleksandr Petukhov ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:04.84
65 Einari Palmu Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:05.24
66 Eerik Rantanen Uimaseura Kaarina IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:05.34
67 Vi Thai Ngô Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:05.45
68 Leo Hautaniemi Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:05.67
69 Joel Jokiaho Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:05.70
70 Joel Lipponen Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:06.09
71 Vili Nissinen Varkauden Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:06.37
72 Rasmus Saarimaa Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:07.20
73 Ilari Raninen Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:08.53
74 Alex Koskela Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:09.90
- Iliad Sioofy Khojine Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi DNS

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner