Totala Resultat

Nedan visas alla resultat från följande tävlingar :
DM Stockholm / Väsby Simsällskap Uppdaterad: 2020-10-17 19:21:47
DM TYR Täby Sim Uppdaterad: 2020-11-17 10:10:36
Micro DM 2020 SKK Uppdaterad: 2020-11-20 09:48:56
Micro DM 2020 Sundbyberg Uppdaterad: 2020-10-26 13:57:33

18, 100m Fjärilsim Herrar Final, Uppdaterad: 2020-11-20 09:48:56
0 - 0

# Förnamn Efternamn Förening Tävling Tid
1 Jacob Danielsson Stockholmspolisens IF SF DM Stockholm / Väsby Simsällskap 56.68
2 Carl Wennerholm Stockholms Kappsimningsklubb Micro DM 2020 SKK 57.17
3 Christopher Lindholm Väsby Simsällskap DM Stockholm / Väsby Simsällskap 57.62
4 William Malmborg Väsby Simsällskap DM Stockholm / Väsby Simsällskap 58.75
5 Simon Blom Simklubben Neptun DM Stockholm / Väsby Simsällskap 1:00.04
6 William Lernå Väsby Simsällskap DM Stockholm / Väsby Simsällskap 1:00.14
7 Oliver Rasool Stockholmspolisens IF SF DM Stockholm / Väsby Simsällskap 1:00.77
8 Isac Rune Täby Sim DM TYR Täby Sim 1:00.84
9 Caspian Humble Täby Sim DM TYR Täby Sim 1:02.38
10 Axel Lewander Stockholmspolisens IF SF DM Stockholm / Väsby Simsällskap 1:02.70
11 Theodor Sköld Väsby Simsällskap DM Stockholm / Väsby Simsällskap 1:02.89
12 Albin Eriksson Simklubben Neptun DM Stockholm / Väsby Simsällskap 1:02.92
13 David Alonso Täby Sim DM TYR Täby Sim 1:04.74
14 Victor Karell Täby Sim DM TYR Täby Sim 1:06.21
15 Maxim Jelagin Lidingö Simklubb Micro DM 2020 Sundbyberg 1:06.40
16 Niclas Ruimeng Li Turebergs Simklubb Micro DM 2020 Sundbyberg 1:06.44
17 Eric Risland Täby Sim DM TYR Täby Sim 1:06.54
18 Albin Argelius Turebergs Simklubb Micro DM 2020 Sundbyberg 1:06.94
19 Leo Güleryüz Täby Sim DM TYR Täby Sim 1:07.07
20 David Berggren Stockholms Kappsimningsklubb Micro DM 2020 SKK 1:07.23
21 William Lagerlöf Danderyd Simklubb Micro DM 2020 Sundbyberg 1:07.39
22 Anton Graner Stockholms Kappsimningsklubb Micro DM 2020 SKK 1:08.21
23 Anton Jöngren Spårvägen Simförening Micro DM 2020 SKK 1:09.20
24 Oscar Flores Stockholms Kappsimningsklubb Micro DM 2020 SKK 1:09.61
25 Malkolm Nömm Solna Sundbyberg SS 04 Micro DM 2020 Sundbyberg 1:10.04
26 Oliver Geaney Spårvägen Simförening Micro DM 2020 SKK 1:12.22
27 Casper Drozdz Stockholms Kappsimningsklubb Micro DM 2020 SKK 1:14.29
28 Albin Löfqvist Stockholms Kappsimningsklubb Micro DM 2020 SKK 1:19.46
29 Hugo Patrikson Stockholms Kappsimningsklubb Micro DM 2020 SKK 1:23.29
- Linus Areblad Väsby Simsällskap DM Stockholm / Väsby Simsällskap DNS

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner