Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailut 2021 ES 1 Päivitetty: 2021-10-30 11:53:24
IKM aluekilpailut 2021 ES 2 Päivitetty: 2021-10-30 11:36:14
IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2021-10-30 12:13:36
IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2021-10-30 10:48:55
IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi Päivitetty: 2021-10-30 11:25:43
IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi Päivitetty: 2021-10-30 12:11:19
IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi Päivitetty: 2021-10-30 11:30:47

12, P11,12,13-16 50m PU Finaali, Päivitetty: 2021-10-30 12:13:36
11 - 11

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Veeti Ukkola Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 35.41
2 Lucas Girod Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 35.43
3 Wilhelm Rasinmäki Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 36.73
4 Adam Bazhyna Uinti Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 37.25
5 Wili Sauhula Aurajoen Uinti Ry IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 37.50
6 Eetu Ääri Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 37.69
7 Vadim Nikolashin Uimaseura Helsinki IKM aluekilpailut 2021 ES 2 37.90
8 Elmo Kyytinen Järvenpään Uintiklubi ry IKM aluekilpailut 2021 ES 2 38.10
9 Emil Jungner Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 38.53
10 Nikita Dzura Uimaseura Helsinki IKM aluekilpailut 2021 ES 2 38.65
11 Daniel Vinogradoff Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut 2021 ES 1 39.25
12 Eero Lähteenmäki ORCA Helsinki IKM aluekilpailut 2021 ES 1 39.41
13 Patrik Kirves Salon Uimarit IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 39.72
14 Eino Tonteri Nokian Pyry IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 39.85
15 Lauri Seppälä Åbo Simklubb IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 40.24
16 Daniel Kuismin Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 40.32
17 Eemeli Havia Salon Uimarit IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 40.47
18 Eino Koskinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 41.11
19 Vertti Linnermo Tuusulan Uimaseura ry IKM aluekilpailut 2021 ES 2 41.20
20 Elias Boman Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 ES 2 41.36
21 Hugo Virtanen Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailut 2021 ES 2 42.63
22 Emil Peuhkuri Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi 42.90
23 Axel Mara Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailut 2021 ES 2 43.02
24 Luukas Jokinen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 43.92
25 Roope Tikkanen Simmis Wanda ry IKM aluekilpailut 2021 ES 2 44.08
26 Aapo Tervo Oulun Lohet IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi 44.09
27 Eero Holmberg Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut 2021 ES 1 44.15
28 Eelis Hakulinen Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 44.50
29 Kalle Kemppainen Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 44.65
30 Amos Eriksson Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut 2021 ES 1 44.66
31 Paavo Jokiranta Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 44.86
32 Nicolas Luoma Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 ES 2 44.90
33 Kevin Soiramo Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailut 2021 ES 2 45.03
34 Eino Marela Aurajoen Uinti Ry IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 45.70
35 Sebastian paukkunen Vanders IKM aluekilpailut 2021 ES 2 45.73
36 RIKU KUKKONEN Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 46.17
37 Eemil Saari Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 46.30
38 Oliver Jalo Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 46.51
38 Justus Uutela Uinti Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 46.51
40 Oliver Gadd Uinti Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 47.64
41 Kasper Lehto Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 48.39
42 Laban Kiuru Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailut 2021 ES 2 48.94
43 Hugo Ketola Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 49.02
44 Veikka Suvitie Raision Urheilijat IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 49.27
45 Miikka Laitinen Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 49.36
46 Reko Härkönen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi 49.50
47 Leo Savolainen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut 2021 ES 1 49.57
48 Toivo Karinen Simmis Wanda ry IKM aluekilpailut 2021 ES 2 49.58
49 Justus Tikkanen TaTu Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 49.88
50 Filip Kristian Raita Joensuun Uimaseura ry IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 50.01
51 Oskari Mökkönen Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 50.09
52 Elias From Uinti Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 50.12
53 Ahti Tirkkonen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailut 2021 ES 2 50.22
54 Valtteri Saukko TaTu Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 50.38
55 Noel Vainio Uinti Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 50.62
56 Eino Kytöjoki Aurajoen Uinti Ry IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 50.84
57 Eero Hiekkanen Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 50.87
58 Venni Alho Aurajoen Uinti Ry IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 51.18
59 Sisu Eino Antero Kuusisto Porin Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 51.21
60 Aatu Satola Rauman Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 51.57
61 Eelis Illikainen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi 51.78
62 Topi Nuutinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut 2021 ES 1 52.69
63 Renne Piironen Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 53.01
64 Leo Aarnio Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 53.73
65 Juho Heino Uinti Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 55.70
66 Lauri Itkonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 56.40
67 Kasper Karihtala Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut 2021 ES 1 58.82
68 Leo Suominen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut 2021 ES 1 59.12
69 Jalmari Mäkinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 1:03.06
70 Oskari Luopajärvi Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 1:03.94
71 Arttu Rantanen Raision Urheilijat IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 1:17.00
- Anton Kahelin Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi DSQ
- Marlo Tuhkanen Joensuun Uimaseura ry IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi DSQ
- Henrik Mikkonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi DSQ
- Jaro Pyrhönen Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 DSQ
- Tristan Julius Peric Rauman Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi DSQ
- Axel Paananen Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 DSQ

12, P11,12,13-16 50m PU Finaali, Päivitetty: 2021-10-30 12:13:36
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Severi Tammihovi Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 31.31
2 Topias Ruuska Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 32.39
3 Tuure Pikkuhuhta Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 33.64
4 Elis Luomala Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 33.91
5 Urho Ruuska Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 34.13
6 Thomas Salonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 34.54
7 Matti Nurminen Salon Uimarit IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 34.64
8 Atte Katajisto Uinti Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 35.68
9 Paul Pasonen Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 36.19
10 Niila Tukiala Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut 2021 ES 1 36.34
11 caro reponen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 36.46
12 Anton Qvisén Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 36.52
13 Aleksi Kukkola Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 36.59
14 Onni Österberg Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 36.60
15 Konstantinos Karagiannis Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 36.70
16 Max Tamminen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 36.80
17 Oleg Vladimirov Uimaseura Helsinki IKM aluekilpailut 2021 ES 2 37.43
18 Vilho Eerik Pellikka Joensuun Uimaseura ry IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 37.47
19 Niko Aaltonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 37.51
19 Sylvester Pihlaja Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 37.51
21 Iikka Heiko Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi 37.57
22 Frans Nieminen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 37.66
23 Joel Kontio Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 ES 2 37.84
23 Maxim Zuravljov TaTu Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 37.84
25 Reetu Jauhojärvi Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi 38.26
26 Veikka Palo Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi 38.40
27 Väinö Kero ORCA Helsinki IKM aluekilpailut 2021 ES 1 38.59
28 Elias Hänninen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 38.90
29 Aaron Rantsi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi 39.06
30 Aarni Rahkonen Simmis Grani IKM aluekilpailut 2021 ES 1 39.19
30 Leevi Rasila Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi 39.19
32 Eelis Nuutinen Lahden Kaleva IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 39.39
33 Eero Carne Raision Urheilijat IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 39.52
34 Juuso Käär Raision Urheilijat IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 39.60
35 Iikka Kepanen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi 39.77
36 Milo Anttila Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 ES 2 39.98
37 Daniel Pulli Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi 40.27
38 Justus Lipiäinen Vanders IKM aluekilpailut 2021 ES 2 40.39
38 Rasmus Myller Tuusulan Uimaseura ry IKM aluekilpailut 2021 ES 2 40.39
40 Rasmus Lintilä Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 40.45
41 Artemiy Andreev Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 40.66
42 Niilo Hulkkonen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi 40.94
43 Oskar Kaisto Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut 2021 ES 1 41.16
44 Toni Lehikoinen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut 2021 ES 1 41.54
45 Aapo Ellonen Tuusulan Uimaseura ry IKM aluekilpailut 2021 ES 2 41.74
46 Aukusti Partinen Joensuun Uimaseura ry IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 42.00
47 Valtteri Tavast Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 42.18
48 Veeti Elonen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 42.79
49 Lenni Parpola Simmis Wanda ry IKM aluekilpailut 2021 ES 2 42.84
50 Alex Isotalo Uinti Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 42.99
51 Joona Talvensaari Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 43.25
52 Konsta Hiltunen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 ES 2 43.77
53 Michail Angelos Karagiannis Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 43.78
54 Eliel Grönroos Uinti Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 43.99
55 Emil Mattila Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut 2021 ES 1 44.16
56 Julius Länsivuori Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 44.43
57 Topias Verneri Heikkinen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut 2021 ES 1 44.46
58 Veeti Väyrynen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi 44.87
59 Olavi Mäkinen Porin Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 44.92
60 Taito Aaltonen Åbo Simklubb IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 45.00
61 Veikka Kiukkonen Aurajoen Uinti Ry IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 45.05
62 Luka Heikkuri Uinti Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 45.30
63 Julius Lankila Simmis Wanda ry IKM aluekilpailut 2021 ES 2 45.45
64 Leon Andersson Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut 2021 ES 1 45.51
65 Fran Klaric Porin Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 45.73
66 Okko Aapola Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut 2021 ES 1 45.81
67 Eemeli Varonen TaTu Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 46.01
68 Joonas Karppinen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi 46.22
69 Lauri Korppinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 46.45
70 Niilo Lehtinen Åbo Simklubb IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 46.48
70 Ilmari Pohja Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 46.48
72 Viljami Rautiainen Porin Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 46.55
73 Eemeli Kuusisto Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailut 2021 ES 2 46.64
74 Oiva Mandelin HTU Stadi IKM aluekilpailut 2021 ES 1 46.66
75 Eelis Scharin Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 47.03
76 Oliver Niemi Simmis Wanda ry IKM aluekilpailut 2021 ES 2 47.24
77 Hugo Heikkilä Nokian Pyry IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 47.33
78 Moritz Kull Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 47.64
79 Eeli Mikkonen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 47.78
80 Ohto Ahvenisto Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut 2021 ES 1 47.89
81 Verneri Mäkinen Åbo Simklubb IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 48.09
82 Kaius Kankainen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut 2021 ES 1 48.18
83 Akseli Pöyhönen Uinti Imatra IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 48.25
84 Alex Ailio Åbo Simklubb IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 48.50
85 Emil Pihlaja Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailut 2021 ES 2 49.27
86 Jose Bly Porin Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 49.90
87 Joonas Walldén Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 50.95
88 Emiljan Voutilainen Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailut 2021 ES 2 51.46
89 Johannes Nikko Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 51.54
90 Aksel Eriksson Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut 2021 ES 1 52.57
91 Aatu Riskilä Rovaniemen Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi 53.93
92 Jimi Malkki Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 55.52
93 Aarne Lehtonen Åbo Simklubb IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 55.60
94 Eemeli Pennanen TaTu Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 56.50
- Rasmus Kautto TaTu Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi DSQ
- Noa Kojonen Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 DSQ
- Atte Tuulos Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut 2021 ES 1 DSQ
- Olavi Niiranen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailut 2021 ES 1 DSQ
- Ville Vähäkoski Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut 2021 ES 1 DSQ
- Niilo Kivelä Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut 2021 ES 1 DSQ
- Roope Pirhonen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut 2021 ES 1 DSQ
- Toivo Vuorenjuuri Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailut 2021 ES 1 DSQ

12, P11,12,13-16 50m PU Finaali, Päivitetty: 2021-10-30 12:13:36
13 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Boris Minkovski Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 25.82
2 Samuel Sainio Uinti Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 26.05
3 Sakari Korri TaTu Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 26.11
4 Lucas Lydman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 26.72
5 Antti Musikka Vanders IKM aluekilpailut 2021 ES 2 26.82
6 Eero Rautaporras TaTu Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 26.85
7 Tuomas Lehtonen Uinti Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 26.87
8 Nooa Matela Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 26.94
9 Lauri Korpi Ilmajoen Kisailijat IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 27.06
10 Nico Peltonen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 ES 2 27.23
11 Aaron Pirinen Järvenpään Uintiklubi ry IKM aluekilpailut 2021 ES 2 27.31
12 Max Emil Robert Helseth Dahl Simmis Grani IKM aluekilpailut 2021 ES 1 27.47
13 Joni Routamo Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 27.53
14 Pravin Perasath Simmis Wanda ry IKM aluekilpailut 2021 ES 2 27.61
15 Joel Korte Swimming Team Rauma IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 27.80
16 Juho Törmä Porin Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 27.91
17 Otso Heikkinen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut 2021 ES 1 27.95
18 Riku Määttälä Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 28.12
19 Tuomas Hämäläinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 28.22
20 Ivan Gavrilov Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 28.33
21 Kaapo Laaja Keuruun Toverit IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 28.51
22 Aaro Törnström Raision Urheilijat IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 28.57
23 Joonas Arponen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 28.64
24 Joa Metsola Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 28.69
25 Miska Korkalainen Voikkaan Viesti IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 28.72
26 Lauri-Pekka Pakomäki Aurajoen Uinti Ry IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 28.77
27 Väinö Hinkka Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 28.83
28 Luka Laaksonen Aurajoen Uinti Ry IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 28.89
29 Kendro Bobkov Uimaseura Aquila IKM aluekilpailut 2021 ES 2 28.90
30 Juho Kotamäki Simmis Wanda ry IKM aluekilpailut 2021 ES 2 29.02
30 Ville Ikola Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 29.02
32 Eero Mäenpää Åbo Simklubb IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 29.19
33 Vladislav Shavyrin Uimaseura Aquila IKM aluekilpailut 2021 ES 2 29.22
34 Konsta Kauppinen Joensuun Uimaseura ry IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 29.25
35 Elias Molodtsov Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 29.52
36 Santeri Salonen Heinolan Isku IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 29.54
37 Aarni Linderborg Åbo Simklubb IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 29.55
38 Alexey Savelyev Oulun Lohet IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi 29.70
39 Toni Muurman Haminan Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 ES 2 29.92
40 Aleksi Metsäpelto Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 29.95
41 Aleksi Mustonen Savonlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 29.96
42 Benjamin Salo Porin Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 30.14
43 Niklas Pesonen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 30.19
43 Valtteri Niemimuukko Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 ES 2 30.19
45 Frans Riekki Joensuun Uimaseura ry IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 30.34
46 Jesse Koskinen Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi 30.40
47 Mikael Uitto Uinti Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 30.42
48 Kasperi Haverinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 30.43
49 Mikael Rasinmäki Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 30.44
50 Valtteri Muranen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailut 2021 ES 2 30.46
50 Veeti Puustinen Uinti Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 30.46
52 Serhat Kalin ORCA Helsinki IKM aluekilpailut 2021 ES 1 30.54
53 Aleksanteri Nissinen Kampuksen Plaani IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 30.64
54 Kasper Kainonen Åbo Simklubb IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 30.81
55 Artem Khotenovskii Tuusulan Uimaseura ry IKM aluekilpailut 2021 ES 2 30.84
56 Antto Koppinen Joensuun Uimaseura ry IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 30.90
57 Eemeli Arnell Åbo Simklubb IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 30.91
58 Niklas Töyrylä Uinti Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 30.94
59 Veeti Valdolin Åbo Simklubb IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 31.01
60 Pyry Laurikainen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 31.08
60 Max Allén Åbo Simklubb IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 31.08
62 Alex Stickler Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 31.11
63 Julius Linde Åbo Simklubb IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 31.14
64 Joonas Keränen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi 31.23
65 Sampo Rahikainen Keravan Uimarit IKM aluekilpailut 2021 ES 2 31.29
66 Veikko Moilanen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut 2021 ES 1 31.31
66 Jaakko Karppinen ORCA Helsinki IKM aluekilpailut 2021 ES 1 31.31
68 Olli Järvenpää Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 31.38
69 Tommi Kangas Vieskan Uimarit IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 31.41
70 Veikka Savonen Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 31.42
71 Daniil Tirronen TaTu Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 31.64
72 Romeo Maranzani Aurajoen Uinti Ry IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 31.66
73 Lauri Valtanen Simmis Wanda ry IKM aluekilpailut 2021 ES 2 31.72
74 Kaspar Ragnar Markus Varik Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailut 2021 ES 1 31.82
75 Alexander Lostedt Octopus Lohja IKM aluekilpailut 2021 ES 2 31.85
76 Ilmari Partanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 31.87
77 Ivan Fadeechev Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 31.95
78 Tomas Laine Åbo Simklubb IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 31.96
79 Onni Eronen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 31.99
80 Leo Lana Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 32.15
81 Oiva Saarinen Aurajoen Uinti Ry IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 32.18
82 Yehor Krushynskyi Salon Uimarit IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 32.38
83 Miki Vierre TaTu Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 32.46
84 Topi Rissanen Pieksän Kuutit IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 32.54
85 Leo Niemi Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut 2021 ES 1 32.62
86 Anton Eino Mikael Ahonen Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 32.73
87 Nooa Kaunisto Kemin Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi 32.85
88 Konsta Horppu Nokian Pyry IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 32.87
89 Jasu Nieminen Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 32.88
90 Leevi Saarinen Uinti-Vakka IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 33.11
91 Alvar Kankare Aurajoen Uinti Ry IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 33.27
92 Thomas Jürgens Uinti Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 33.33
93 Mikael Myhkyrä Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 33.38
94 Henrik Leinonen Uinti Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 33.51
95 Pyry Majaharju Jämsänkosken Ilves IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 33.57
96 Henrik Rokityanskiy Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 33.58
97 Romeo Manner Aurajoen Uinti Ry IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 33.74
97 Eero Kähkönen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 33.74
99 Leevi Immonen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 33.84
100 Eetu Nieminen TaTu Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 33.95
101 Altti Sormunen Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 34.04
102 Timi Louhe Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 34.09
103 Niklas Tikkanen TaTu Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 34.20
104 Arseni Tielinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 34.35
105 Julius Järveläinen Uinti Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 34.36
106 Tero Soukka TaTu Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 34.47
107 Jussi Ilmari Laine Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 34.49
108 Aate Keränen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi 34.50
109 Jesper Dolk Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailut 2021 ES 2 34.54
110 Aleksi Luopajärvi Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 34.58
111 Petrus Bergman Oulun Lohet IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi 34.67
112 Nikita Zuravljov TaTu Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 34.68
113 Kivi Kontinen Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 34.79
113 Samu Nurminen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 34.79
115 Robert Pukki Aurajoen Uinti Ry IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 34.91
116 Matias Pontalti Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut 2021 ES 1 35.01
117 Luka Hirvonen Uinti Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 35.11
118 Gleb Burakov Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailut 2021 ES 2 35.19
119 Otso Alakiikonen Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailut 2021 ES 2 35.25
120 Eino Luhtanen Porin Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 35.26
121 Mikael Suni Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 35.42
122 Aamos Järveläinen Uinti Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 35.55
123 Wili Laiho Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 35.57
124 Elias Manskinen Heinolan Isku IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 35.60
125 Emil Österberg Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 35.65
126 Huugo Skyttä Jämsänkosken Ilves IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 35.74
127 Patrik Ventus Simmis Grani IKM aluekilpailut 2021 ES 1 35.87
128 Johannes Leisti Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 ES 2 35.99
129 Mihhail Janson Simmis Wanda ry IKM aluekilpailut 2021 ES 2 36.21
130 Eeli Huhtanen Uinti Imatra IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 36.46
131 Nico Jääskeläinen Simmis Wanda ry IKM aluekilpailut 2021 ES 2 36.71
131 Niklas Kallio TaTu Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 36.71
133 Väinö Linnermo Tuusulan Uimaseura ry IKM aluekilpailut 2021 ES 2 36.77
134 Aleksi Salo Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 36.81
135 Linus Korin Aurajoen Uinti Ry IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 37.01
136 Mikko Salmi Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailut 2021 ES 2 37.05
137 Oskar Huotari Järvenpään Uintiklubi ry IKM aluekilpailut 2021 ES 2 37.10
138 Valter Nylund Keravan Uimarit IKM aluekilpailut 2021 ES 2 37.30
139 Johannes Felin Lahden Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 37.33
140 Aapo Pajunen Uinti Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 37.36
141 Verneri Viljanen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 37.42
142 Luukas Kallio TaTu Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 37.50
143 Lukas Ruonakoski Haukiputaan Heitto uintijaosto IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi 37.65
144 Valtteri Lahtinen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 37.68
145 Erik Loukine Raision Urheilijat IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 37.73
146 Joonas Keränen Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 37.76
147 Topi Heinonen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 37.91
148 Eemil Sytchak Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 38.01
149 Eino Anttila TaTu Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 38.05
150 Matias Väisänen Tuusulan Uimaseura ry IKM aluekilpailut 2021 ES 2 38.15
151 Sasu Valtonen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 38.29
152 Topi Äikäs Uinti Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 38.31
153 Luukas Ojanperä Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailut 2021 ES 1 38.35
153 Onni Matti Elmeri Savolainen Nokian Pyry IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 38.35
155 Vili Lahtinen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 38.41
156 Ferdinand Backman TaTu Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 38.42
157 Aleksanteri Hakala Simmis Grani IKM aluekilpailut 2021 ES 1 38.45
158 Santtu Hiltunen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 38.61
159 Joona Salminen Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 38.84
160 Alex Hamilton TaTu Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 38.85
161 Olli Ruuskanen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 38.90
161 Emil Savolainen Nokian Pyry IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 38.90
163 Samuel Rantanen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 38.92
164 Elias Suominen TaTu Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 39.01
165 Mark Pokidko Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 39.15
166 Eero Silander Rauman Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 39.50
167 Julius Hilaja Pihlavan Työväen Urheilijat IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 39.77
168 Kasperi Kenttä Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 ES 2 40.15
169 Herman Sandbacka Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 41.27
169 Väinö Rosendahl Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 ES 2 41.27
171 Simo Yli-Äyhö Uinti Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 41.43
172 Sami Kummu Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi 41.74
173 Arttu Ruotsalainen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi 41.96
174 Antti Sauroja Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 42.77
175 Ali Mäkelä Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 43.07
176 Alvar Rintamäki Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 43.20
177 Stepan Steblevskiy Simmis Wanda ry IKM aluekilpailut 2021 ES 2 43.43
178 Hugo Rossi Uinti Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 43.44
179 Elias Eironen Uinti Tampere IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 43.45
180 Jonne Ekman Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 44.32
181 Severi Saario Uinti-Vakka IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi 44.33
182 Jere Wasenius Järvenpään Uintiklubi ry IKM aluekilpailut 2021 ES 2 45.62
183 Juho Juurinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 45.77
184 Johannes Jukola Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 46.18
185 Edvin Pulkkinen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 46.28
186 Lukas Friman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 46.37
187 Vili Niemelä Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 47.06
188 Erik Lillandt Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 47.66
189 Miro Huhtahaara Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 48.04
190 Ilkka Rantanen Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 49.93
191 Niklas Göransson Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi 50.19
192 Anton Lopatin Joensuun Uimaseura ry IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi 50.83
193 Werneri Toivanen Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 51.29
194 Oskari Salminen Porin Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi 52.99
- Joel Turtiainen Voikkaan Viesti IKM aluekilpailut 2021 Keski/Itä-Suomi DSQ
- Leevi Lahtinen Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi DSQ
- ivan kovalchuk Aurajoen Uinti Ry IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi DSQ
- Max Hyvärinen Aurajoen Uinti Ry IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi DSQ
- Elias Heino Rauman Uimaseura IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi DSQ
- Topias Myllykoski Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi DSQ
- Bruuno Aleksanteri Patrakka Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut 2021 ES 1 DSQ
- Luka Kyllönen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailut 2021 ES 1 DSQ
- Atte Malinen Cetus Espoo IKM aluekilpailut 2021 ES 1 DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner