Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2017-11-04 16:50:06
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2017-11-04 16:41:34
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2017-11-04 16:46:00
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2017-11-04 16:26:31
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2017-11-04 16:55:18
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2017-11-04 16:30:13
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2017-11-04 16:37:25

18, T10,11,12-15 50m PU, Päivitetty: 2017-11-04 16:55:18
10 - 10

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Mirelle Hirsiniemi Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 33.64
2 Jenni Korkeamäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 36.44
3 Aliisa Soini Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 36.69
4 Noora Tennilä Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 37.28
5 Hanni Koski Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 37.87
5 Dominika Stalinskaja Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 37.87
7 Esra Ergüner Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 38.75
8 Linnea Koski Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 38.99
9 Emmi Salo Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 39.02
10 Anna Salo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 39.07
11 Kerttu Rantanen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 39.12
12 Kaisa Keränen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 39.22
13 Aino Ruotsalainen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 39.41
14 Tuuli Peltola Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 39.49
15 Siiri Haverinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 40.09
16 Anni Mäki-Hokkonen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 40.27
17 Enna Äyrämöinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 40.39
18 Erin Heinikangas Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 40.69
19 Joanna Högback Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 41.16
20 Emilyn Alexandra Savolainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 41.31
21 Sofia Oksa Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 41.56
22 Kiia Koivisto Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 41.58
23 Saara Lehto Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 41.70
24 Anita Mäkinen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 41.74
25 Hanna Törmä Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 41.93
26 Iina Ekholm Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 42.23
27 Iida Tawast Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 42.55
28 Ines Pälviranta Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 43.11
29 Aino Ruottinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 43.17
30 Ronja Halinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 43.34
31 Peppi Lehtinen Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 43.39
32 Ebba Simberg Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 44.11
33 Petra Soini Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 44.16
34 Eevi Hirvasoja Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 44.20
35 Anja Miao Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 44.21
36 Hilla-maaria Juhola Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 44.59
37 Nella Kortteinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 44.76
38 Veera Malmelin Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 45.04
39 Elli Isometsä Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 45.13
40 Viivi Loimusto Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 45.36
41 Amanda Ahinko Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 45.38
42 Sofia Palojärvi Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 45.56
43 Katri Kulovuori Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 45.79
44 Armi Aurora Tavi Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 46.05
45 Eevi Riekki Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 46.19
46 Eevi Hirsi HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 46.63
47 Ellen Lindell Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 47.07
48 Mari Kaski Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 47.36
49 Agnes Ruusumo Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 47.58
50 Veera Nurmikolu Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 47.92
51 Aino Suomalainen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 47.94
52 Kätlin Ploompuu Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 48.02
53 Krette Mullamaa Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 48.33
54 Aada-julia Laakso Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 48.75
55 Inka Hämäläinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 49.15
56 Tiia Liuski Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 49.43
57 Elsa Pelkonen Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 49.45
58 Lyyli Järvi Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 49.52
59 Rahma Ezzat Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 49.64
60 Maia Loponen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 49.89
61 Saima Peltonen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 49.97
62 Emma Autio Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 50.09
63 Sini Saari Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 50.54
64 Aurora Änäkkälä Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 51.50
65 Venla Hauvala Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 51.68
66 Iina Pasuri Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 52.08
67 Olivia Löytty Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 52.66
68 Milla Pirinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 53.08
69 Emmiina Eho Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 53.19
70 Oosa Tourunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 53.22
71 Heta Hirvonen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 54.10
72 Vilma Kilpala Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 54.38
73 Milka Marjakaarto Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 54.60
74 Sandra Savolainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 55.08
75 Ida Paaskoski Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 55.82
76 Joanna Kivelä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 55.90
77 Nova Larsson Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 56.08
78 Alexandra Munsterhjelm Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 56.75
79 Miitta Värri Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 56.84
80 Neri Lätti Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 57.65
81 Roosa Kaksonen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:00.50
82 Kiira Katalkin Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:04.32
83 Ida-maria Kärki Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:05.71
84 Aino Nokikuru Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:11.61
- Anni Frusti Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Hertta Nieminen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Isla Vuohtoniemi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Maija Leinonen Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Veera Mäkelä Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Saaga Tuominen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ

18, T10,11,12-15 50m PU, Päivitetty: 2017-11-04 16:55:18
11 - 11

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Louna Kasvio Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 32.72
2 Ellen Kaituri Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 32.97
3 Elsa Vira Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 33.39
4 Daniela Lietzén Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 34.78
5 Tinka Tamminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 35.62
6 Aino Välimaa Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 35.81
7 Aino Kuusisto Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 36.06
8 Malin Lindblom Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 36.26
9 Wilma Sundt Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 36.53
10 Elli Lenkkeri Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 37.58
11 Janina Granberg Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 37.59
12 Piia Lahtinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 37.66
13 Fia Stenman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 38.03
14 Iida Vartiainen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 38.49
15 Anni Kärkkäinen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 38.62
16 Mirella Sauhula Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 38.72
17 Anni Turunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 38.75
18 Sara Seppänen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 39.12
19 Tiia Mielonen Nivalan Saukot IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 39.13
20 Eerika Kivistö Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 39.25
21 Helmi Räsänen Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 39.36
22 Helmi Käkelä Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 39.50
23 Amanda Nilsson Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 40.36
24 Peppi Ojakippola Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 40.83
25 Anna Hynönen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 41.49
26 Julia Sihvo Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 41.54
27 Vilja Takalo Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 41.60
28 Milla Kiviranta Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 41.62
29 Milja Korhonen Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 41.63
30 Heli Kuisma Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 42.10
31 Theresia Lindholm Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 42.15
32 Ronja Vilska Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 42.33
33 Ellen Williamsson Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 42.61
34 Iiris Soilevaara Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 42.67
35 Siiri Lahtinen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 42.75
36 Oona Lipponen Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 42.84
37 Erin Ovaska Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 42.88
38 Oona Sarlin Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 43.20
39 Noora Glasin Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 43.44
40 Elsa Määttä Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 43.68
41 Elvira Lydén Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 43.70
42 Pinja Junttari Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 43.71
43 Olivia Kivelä Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 43.83
44 Cécilia Richard Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 43.93
45 Emilia Ruusu Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 44.10
46 Meri Elo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 44.13
47 Sofia Chadromtseva Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 44.27
48 Noora-maria Linna Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 44.31
49 Hilda Löf Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 44.48
50 Iiris Uusitalo Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 44.78
51 Sanni Tsokkinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 44.80
52 Mia Karolina Müürsepp Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 44.90
53 Sofia Lepistö Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 44.92
54 Jenna Juhola Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 45.01
55 Laura Koskela Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 45.48
56 Rilla Backman Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 45.59
57 Iris Lahtinen Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 45.87
58 Nelli Jumppanen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 46.17
58 Viivi Pesonen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 46.17
60 Ninja Brelo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 46.55
61 Elli Kenttälä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 46.86
62 Sara Siipola Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 46.93
63 Nelli Lehtonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 47.50
64 Iina Hulkki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 47.56
65 Veera Hautamäki Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 47.62
66 Noona Hyrkäs Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 47.64
67 Suvi Keskimäki Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 47.75
68 Inka Tolonen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 48.12
69 Kerttu Heikkilä Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 48.29
70 Alina Vanhatalo Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 48.90
71 Amanda Lång Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 49.80
72 Peppi Virokannas ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 50.17
73 Riikka Broman Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 50.55
74 Peppi Värikoski Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 50.73
75 Kerttu Laaksonen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 51.31
76 Piitu Perkola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 51.34
77 Rebecca Risso Ricci Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 51.64
78 Ruth Risso Ricci Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 51.92
78 Iisa Lavikainen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 51.92
80 Mathilda Wahlstedt Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 52.28
81 Jessica Takkunen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 53.57
82 Nora Eriksson Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 56.23
83 Lotta Lönnqvist Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:00.49
84 Elsa Vuorimaa Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:01.27
- Amanda Kortet Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Jenna Myllyntausta Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Inka Aunimo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Heidi Still Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Heta Kosunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Inkeri Kuuramaa Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Hannah Lamminmäki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ

18, T10,11,12-15 50m PU, Päivitetty: 2017-11-04 16:55:18
12 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Siri Auvinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 27.85
2 Anniina Kallio Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 28.49
3 Anna Vira Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 29.14
4 Jenni Moisio Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 29.24
5 Emmi Kaunisto Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 29.34
6 Kiia Kärkkäinen Heinolan Isku IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 29.49
6 Sini Silvennoinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 29.49
8 Ina Pollari Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 29.65
9 Olivia Weuro Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 29.73
10 Julia Koivisto Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 29.78
11 Nea Winqvist Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 30.01
12 Sonja Lehtinen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 30.07
13 Siiri Konkka Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 30.14
14 Vilhelmiina Wegelius Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 30.15
15 Sofia Nieminen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 30.32
16 Vera Vartiainen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 30.34
17 Olga Koskinen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 30.35
18 Julia Sairanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 30.38
19 Helmi Tossavainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 30.47
19 Laura Kellberg Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 30.47
21 Elisa Vakkuri Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 30.72
22 Olivia Koski Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 30.80
23 Jonna Vasara Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 30.94
24 Pauliina Lohilahti Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 30.96
25 Annukka Pihkamäki Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 31.06
25 Aada Sulasalmi Kemijärven Kaiku IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 31.06
27 Saga Jatkola Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 31.12
28 Oona Sirkiä Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 31.18
29 Siiri Jämsä Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 31.22
29 Viivi Merisalo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 31.22
31 Ellen-maria Neiramaa Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 31.25
31 Pinja Raassina Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 31.25
33 Anni Turkkila Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 31.29
34 Emmi Heine Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 31.33
35 Helmi Heinonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 31.40
36 Sini Korin Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 31.41
37 Eveliina Koivula Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 31.44
38 Adeliina Kaarlenkaski Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 31.51
39 Enni Lahtinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 31.53
40 Siiri Arjanmaa Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 31.60
41 Amanda Paukkunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 31.62
42 Oona Parviainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 31.67
43 Sole Piirainen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 31.75
44 Senni Mattila Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 31.77
45 Sonila Selimi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 31.85
46 Emma Issakainen Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 31.89
47 Elina Palojärvi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 32.01
48 Kaisa Himanen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 32.04
49 Emilia Sjölund Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 32.07
50 Siiri Koskinen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 32.11
51 Tiiu Korhonen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 32.13
52 Peppi Hölsö Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 32.14
53 Helmi Lehtonen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 32.18
54 Venla Pesu Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 32.27
55 Sara Virtanen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 32.41
56 Nita Tenho Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 32.47
56 Heta Veikkola Lapuan Virkiä IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 32.47
58 Emma Loponen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 32.50
59 Nella Korpela Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 32.56
60 Sini Tiussa Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 32.57
61 Noora Kylmämetsä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 32.63
61 Karla Tiainen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 32.63
63 Hilda Helo Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 32.73
64 Riina Niemi Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 32.90
65 Ella Uusitalo Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 32.96
66 Tuuli Pippuri Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 33.00
67 Katariina Kourula Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 33.01
68 Nikita Ravalt Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 33.02
69 Nea Nygård Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 33.04
70 Satu Immonen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 33.12
70 Pinja Paulomo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 33.12
72 Agneta Kallas Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 33.14
73 Viivi Sorri Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 33.21
74 Aino-olivia Arola Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 33.25
75 Cindy Palm Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 33.27
76 Peppi-stiina Ahti Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 33.30
77 Siiri Pellinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 33.35
78 Teea Jestoi Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 33.38
79 Veera Saarelainen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 33.51
80 Jessika Liimatta TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 33.62
81 Peppi Vesalainen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 33.63
82 Saana Vähämaa Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 33.64
83 Veera Lahtinen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 33.72
84 Iina Von Schrowe Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 33.75
85 Ella Nihtilä Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 33.78
86 Aada Taiponen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 33.84
87 Maiju Harju Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 33.86
88 Viola Penttilä Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 33.91
89 Emma Mangeloja Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 33.93
90 Iiris Jämsä Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 33.94
91 Emma Jokilammi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 33.99
92 Sanna Rajamäki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 34.06
93 Tara Korkiakoski Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 34.13
94 Sohvi Seppänen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 34.14
95 Julianna Kurkela Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 34.21
96 Maija Björkholm Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 34.24
97 Mariia Sherstiuk TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 34.29
98 Ella Haravuori Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 34.39
99 Kia Leinonen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 34.42
100 Emilia Kouvo Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 34.46
100 Sara Ylimäki Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 34.46
102 Cami Wacklin Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 34.50
103 Eevi Peltonen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 34.53
104 Maija Hinkkala Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 34.54
105 Vilma Puisto Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 34.55
105 Siiri Toiva Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 34.55
107 Carola Huntus Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 34.60
107 Nicole Yisrael Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 34.60
109 Aino Paju Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 34.62
110 Peppi Kolari Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 34.64
111 Julia Nelimarkka Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 34.66
112 Noora Kuparinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 34.68
113 Jemina Knuutila Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 34.69
114 Lotta Heinimäki Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 34.74
115 Liina Rajaniemi Rovaniemen Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 34.75
116 Sofia Nurkkala Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 34.80
117 Sanni Salmi Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 34.87
118 Inka Metiäinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 34.89
118 Liisa Lassila Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 34.89
120 Nea Parkatti Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 35.00
121 Tiia Kuisma Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 35.11
122 Siiri Hargreaves Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 35.14
123 Siiri Keisu Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 35.24
124 Beata Niskanen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 35.25
125 Amalia Siekkinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 35.27
126 Jenna Nousiainen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 35.28
127 Lilli Louhikoski Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 35.35
128 Saana Järvinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 35.39
129 Sara Ikonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 35.41
130 Emilia Juutilainen Rovaniemen Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 35.43
131 Venla Lindström Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 35.47
132 Greta Kandolin Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 35.54
132 Nelli Lehmijoki Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 35.54
132 Eevi-maria Bogdanova Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 35.54
135 Vilja Saarinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 35.58
136 Inger Isaksen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 35.64
137 Pinja Nieminen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 35.68
138 Viivi Vaajanen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 35.76
138 Erica Tomperi Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 35.76
140 Ruusu Nieminen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 35.79
141 Sanna Valkonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 35.85
142 Edit Kull Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 35.96
143 Roosa Pilsari Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 35.97
144 Tia Haikarinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 35.98
145 Odelia Oinas Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 36.02
146 Oona Kokko Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 36.07
147 Venla Hauska Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 36.08
148 Ada Hakkarainen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 36.15
148 Ella Luoma Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 36.15
150 Venla Pylvänäinen Lahden Kaleva IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 36.17
151 Kerttu Hirvonen Voikkaan Viesti IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 36.24
152 Tuuli Kammonen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 36.28
153 Enni Kinnunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 36.33
154 Sivi Juvakka Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 36.34
155 Sini Aarnivuo Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 36.36
156 Ada-maj Saarinen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 36.41
157 Juulia Sakomaa Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 36.47
158 Enni Halttunen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 36.57
159 Milla Siira Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 36.58
160 Tinka Rokka Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 36.62
161 Veera Kinnunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 36.66
162 Alma Hörkkö Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 36.69
163 Wunsen Jämsén Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 36.72
164 Minea Wiren Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 36.78
165 Kiia Junttari Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 36.80
166 Lumi Rossi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 36.84
167 Olivia Oinas Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 36.86
168 Martina Uusitalo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 36.88
169 Noora Suonsivu Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 36.92
170 Ida Rantala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 36.94
171 Henni Halme Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 36.95
172 Noora Kekola Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 36.98
173 Lotta Vedenjuoksu Rovaniemen Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 37.04
174 Ilona Hjelt Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 37.13
175 Ava Von Wendt Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 37.15
176 Inka Karjalainen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 37.22
177 Hanna-Maria Korpilähde Rovaniemen Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 37.34
178 Elisa Liven Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 37.37
179 Nea Kovalainen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 37.38
180 Emma Jormanainen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 37.45
181 Viivi Nurmela Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 37.52
182 Lotta Niskanen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 37.56
183 Hilma Husari Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 37.67
184 Tessa Tattari Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 37.68
185 Elena Surakka Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 37.72
186 Hilda Mäkelä Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 37.80
187 Iida Jännes Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 37.87
188 Rebecca Duns Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 37.91
189 Iida Peltola Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 37.94
190 Lotta Akkanen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 38.04
191 Merituuli Lehtonen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 38.24
192 Tatiana Sukhareva Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 38.38
193 Elle Axén Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 38.41
194 Iiris Virtanen Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 38.43
195 Fionna Barnes HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 38.45
196 Saara Raulos Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 38.50
197 Kaisa Huttunen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 38.51
198 Reetta Piira Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 38.62
198 Senni Eklund Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 38.62
200 Wilma Lassila TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 38.63
201 Julia Tiensuu Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 38.87
202 Annukka Jouppila Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 38.89
203 Maj Kajander Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 38.92
204 Lawen Veisi Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 38.98
205 Kiia Alenius TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 39.01
206 Noora Aikio Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 39.04
207 Janica Nieminen Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 39.06
208 Essi Virta Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 39.08
208 Nelli Laaksonen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 39.08
210 Ronja Mustalahti Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 39.15
211 Sofia Runnakko Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 39.17
212 Vilma Utriainen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 39.29
213 Ilona Kajava ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 39.47
214 Saana Keskinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 39.50
215 Laura Kinnunen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 39.51
216 Minka Jumppainen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 39.53
217 Siina Eklund Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 39.60
218 Sanna Rouhiainen Uinti-Vakka IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 39.68
219 Laura Kaksonen Voikkaan Viesti IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 39.70
220 Tuulia Harju Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 39.71
221 Alma Portin Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 39.75
222 Veera Välivainio Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 39.81
223 Aada Hirvasoja Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 39.83
224 Sanni Valtanen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 39.97
225 Sani Nätynki Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 39.99
226 Julia Järvelin Vaajakosken Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 40.00
227 Sara Ruotsalainen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 40.07
228 Laura Sofia Oksakari Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 40.11
229 Sara Sorri Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 40.13
230 Sanni Taskinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 40.18
231 Kiira Tulkki Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 40.19
232 Hanna Martola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 40.21
233 Celina Sandell Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 40.29
234 Iina Kukkonen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 40.40
235 Jasmine Vikström Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 40.42
235 Anniina Kanste Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 40.42
237 Ronja Maude Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 40.47
238 Veera Mäkelä Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 40.54
239 Iida Siltala Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 40.64
240 Laura Hautamäki Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 40.68
241 Kerttu Törmälä Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 40.69
242 Veera Hautamäki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 40.73
243 Jasmin Savonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 40.76
244 Veera Maijala Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 40.85
245 Saana Hyvönen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 40.87
246 Amanda Koistinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 41.02
247 Helmi Romppanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 41.09
248 Linda Ilonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 41.13
249 Kia Lindholm Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 41.14
250 Lotta Nevalainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 41.19
251 Vilma Kiviniemi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 41.37
252 Lotta Kaarre Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 41.39
253 Alina Kangas Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 41.45
254 Saga Tuisku Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 41.57
255 Sanni Räty Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 41.78
256 Elina Laaksonen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 41.83
257 Katariina Koivuranta Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 41.95
258 Salla Lehtimäki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 41.97
259 Vea Victoria Ramsten Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 41.98
260 Heidi Malinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 42.02
261 Linnea Alakörkkö Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 42.06
262 Venla Varvikko Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 42.08
263 Bettina Sandelin Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 42.22
264 Ronja Kalvas Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 42.49
265 Peppi Särkelä Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 42.52
266 Milka-Maria Rasinpää Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 42.58
267 Ronja Ruottinen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 42.67
268 Mandi Lindroos Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 42.75
269 Säde Ryynänen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 43.01
270 Elina Ruha Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 43.06
271 Milena Autti Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 43.13
271 Bianca Flöjt Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 43.13
273 Ellen Arvo Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 43.29
274 Emelie Måtar Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 43.32
275 Emma Autio Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 43.45
276 Ada Oila Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 43.67
277 Aada Suotula Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 43.79
278 Juuli Kinnunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 43.82
279 Teresa Miettunen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 43.94
280 Emma Veide Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 43.96
281 Reetta Haara Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 43.97
282 Tuuli Leinonen Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 44.12
283 Jutta Mört Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 44.13
284 Jenna Korpilahti Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 44.18
285 Wilma Wallenius Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 44.19
286 Siiri Matero Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 44.22
287 Milla Marttila Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 44.31
288 Amanda Nielsen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 44.49
288 Marikki Vuorisalo Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 44.49
290 Saga Koho Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 44.51
291 Denise Palonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 44.66
292 Saga Peltolehto Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 44.78
293 Ronja Makkonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 44.92
294 Aava Merikanto Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 44.99
295 Ella Bäckman Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 45.07
296 Kaisa Heikkilä Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 45.13
297 Laura Punkkinen Voikkaan Viesti IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 45.16
298 Venny Heimala Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 45.21
299 Saranbolor Usukhsaikhan TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 45.30
300 Emma Takalo Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 45.42
301 Jonna Känsäkangas Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 45.70
302 Sofia Kivelä Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 45.90
303 Krista Viitanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 46.21
304 Kia Andréasen Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 46.28
305 Aino Kurki Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 46.46
306 Fanny Granvik Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 46.55
307 Nella Hyvärinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 46.63
308 Ida Salmi Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 46.69
309 Milla Tahvanainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 46.87
310 Iida Lindholm Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 47.29
311 Venny Korjonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 47.44
312 Nea-noora Hannele Väli-Tainio Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 47.66
313 Henna Väyrynen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 47.77
314 Olivia Romo Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 47.87
315 Fineas Mäntykoski Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 48.04
316 Tindra Sjöström Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 48.61
317 Leenu Karolina Kinnunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 48.89
318 Ria Rahkonen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 49.22
319 Ronja Rantanen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 49.30
320 Amanda Lehtonen Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 49.65
321 Hilla Paavilainen Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 50.31
322 Ella Palovaara Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 50.51
323 Heli Havantola Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 50.58
324 Emma Sevenius Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 51.24
325 Pihla Mättö Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 51.81
326 Aino Kankaanpää Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 52.28
327 Veera Tall Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 53.00
328 Ronya Rajala Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 53.25
329 Kaisa Harjula Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 53.41
330 Inkeri Niemi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 54.61
331 Saara-kaisa Rahijärvi ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 54.63
332 Janika Hinkkanen Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 56.47
333 Waula Taimela Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:03.70
- Henni Havén Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Selja Lahti Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Viivi Kortelainen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Lilli Eskola Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Noora Laitala Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Vilma Tuokko Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Moona Korpikoski Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Sabina Rakhimova Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Maria Hautala Kurikan Ryhti IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Vilja Pusa Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner