Kokonaistilanne
Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2017-11-05 16:43:32
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2017-11-05 16:52:07
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2017-11-05 16:50:46
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2017-11-05 16:56:29
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2017-11-05 16:56:03
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2017-11-05 16:29:41
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2017-11-05 16:44:41
39, T13,14,15 200m PU, Päivitetty: 2017-11-05 16:56:29
13 - 13
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Lotta | Pälsi | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:24.04 |
2 | Annukka | Pihkamäki | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:32.68 |
3 | Petra | Ansaranta | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:33.61 |
4 | Oona | Sirkiä | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:37.29 |
5 | Siiri | Konkka | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:38.80 |
6 | Matilda | Laitinen | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:45.88 |
7 | Siiri | Mätäsjärvi | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:49.96 |
8 | Ida | Mäki-Hokkonen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 2:50.33 |
9 | Ida | Töyrylä | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:51.05 |
10 | Laura | Markuksela | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:52.47 |
11 | Ella | Hulkki | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:52.67 |
12 | Noora | Kylmämetsä | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:53.23 |
13 | Ella | Nihtilä | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:53.75 |
14 | Eevi | Peltonen | Uimaseura Aquila | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:59.46 |
15 | Erica | Tomperi | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 3:00.36 |
16 | Ciara | Wacklin | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:05.64 |
17 | Jessica | Mäkinen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 3:05.94 |
18 | Aamu | Knuuttila | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:06.34 |
19 | Iiris | Virtanen | Simmis Grani | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:07.31 |
20 | Aliina | Karvonen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:08.10 |
21 | Janita | Severinkangas | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:09.25 |
22 | Pirita | Hautala | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:10.48 |
23 | Emilia | Juutilainen | Rovaniemen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:16.90 |
24 | Noora | Aikio | Kemin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:20.01 |
25 | Julia | Nelimarkka | Keuruun Toverit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 3:20.62 |
26 | Viivi | Lehtonen | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:21.74 |
- | Mitra | Pietiäinen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | DSQ |
- | Ella | Luoma | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |
- | Saga | Jatkola | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | DNF |
39, T13,14,15 200m PU, Päivitetty: 2017-11-05 16:56:29
14 - 14
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Laura | Lahtinen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:15.57 |
2 | Róza | Nagy | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:25.48 |
3 | Madeleine | Hiltunen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:27.29 |
4 | Siiri | Reiniluoto | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:33.97 |
5 | Sini | Korin | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:37.57 |
6 | Kiira | Kangasniemi | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:39.81 |
7 | Eveliina | Koivula | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:39.90 |
8 | Emma | Johansson | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:40.90 |
9 | Jenny | Grangärd | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:41.42 |
10 | Maija | Nurmi | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:41.62 |
11 | Ronja | Myllykallio | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:45.09 |
12 | Malla | Juutinen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:45.26 |
13 | Lotta | Lehtoila | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:48.10 |
14 | Julia | Peltola | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:49.06 |
15 | Tessa | Kirjonen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:53.04 |
16 | Hilla | Kuuva | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 2:53.76 |
17 | Emma | Mangeloja | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 2:56.41 |
18 | Silja | Kinnunen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 2:57.32 |
19 | Mimosa | Rintala | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:58.81 |
20 | Heta | Veikkola | Lapuan Virkiä | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:00.36 |
21 | Petra | Kivi | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:01.18 |
22 | Hilla | Saastamoinen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:01.96 |
23 | Sanna | Valkonen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:05.11 |
24 | Sara | Myller | Tuusulan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:07.36 |
25 | Aino | Paju | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:07.91 |
26 | Sara-sofia | Lohi | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 3:16.28 |
- | Delia Helena | Aho | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | DSQ |
- | Hilda | Helo | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | DNF |
39, T13,14,15 200m PU, Päivitetty: 2017-11-05 16:56:29
15 - 15
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Anniina | Kallio | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:24.06 |
2 | Siri | Auvinen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:26.39 |
3 | Petra | Heikkinen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:30.09 |
4 | Elisa | Vakkuri | Kemin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:31.23 |
5 | Ina | Pollari | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:32.10 |
6 | Amanda | Paukkunen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 2:35.59 |
7 | Peppi | Palokangas | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 2:37.92 |
8 | Sofia | Nieminen | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:37.95 |
9 | Nea | Winqvist | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:39.26 |
10 | Pilvi | Pietikäinen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:41.07 |
11 | Julia | Koivisto | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:41.13 |
12 | Lydia | Rintanen | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:41.40 |
13 | Isa | Vehkaoja | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:43.15 |
14 | Emilia | Sjölund | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:44.16 |
15 | Charlotte | Ingberg | Octopus Lohja | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:44.49 |
16 | Olivia | Koski | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:49.87 |
17 | Juliana | Niinisalo | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:51.00 |
18 | Aada | Sulasalmi | Kemijärven Kaiku | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:52.12 |
19 | Oona | Parviainen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 2:52.99 |
20 | Sara | Ikonen | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:06.00 |
21 | Cami | Wacklin | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:06.48 |
22 | Jenny | Kareinen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:17.93 |
23 | Kerttu | Hirvonen | Voikkaan Viesti | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 3:19.56 |