2021-12-08   23:34:17
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Lajeittain: Time Trial Ultimate

Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.

# Laji Yhteistyökumppani ErälistaTulokset
1 expand   50m Perhosuinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
2 expand   50m Perhosuinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
3 expand   50m Selkäuinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
4 expand   50m Selkäuinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
5 expand   50m Rintauinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
6 expand   50m Rintauinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
7 expand   50m Vapaauinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
8 expand   50m Vapaauinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
9 expand   100m Perhosuinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
10 expand   100m Perhosuinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
11 expand   100m Selkäuinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
12 expand   100m Selkäuinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
13 expand   100m Rintauinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
14 expand   100m Rintauinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
15 expand   100m Vapaauinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
16 expand   100m Vapaauinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
17 expand   200m Perhosuinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
18 expand   200m Perhosuinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
19 expand   200m Selkäuinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
20 expand   200m Selkäuinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
21 expand   200m Rintauinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
22 expand   200m Rintauinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
23 expand   200m Vapaauinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
24 expand   200m Vapaauinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
25 expand   200m Sekauinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
26 expand   200m Sekauinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
27 expand   100m Perhosuinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
28 expand   100m Perhosuinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
29 expand   100m Selkäuinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
30 expand   100m Selkäuinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
31 expand   100m Rintauinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
32 expand   100m Rintauinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
33 expand   100m Vapaauinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
34 expand   100m Vapaauinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
35 expand   400m Vapaauinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
36 expand   400m Vapaauinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
37 expand   400m Sekauinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
38 expand   400m Sekauinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
39 expand   200m Perhosuinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
40 expand   200m Perhosuinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
41 expand   200m Selkäuinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
42 expand   200m Selkäuinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
43 expand   200m Rintauinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
44 expand   200m Rintauinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
45 expand   200m Vapaauinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
46 expand   200m Vapaauinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
47 expand   200m Sekauinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
48 expand   200m Sekauinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
49 expand   50m Perhosuinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
50 expand   50m Perhosuinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
51 expand   50m Selkäuinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
52 expand   50m Selkäuinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
53 expand   50m Rintauinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
54 expand   50m Rintauinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
55 expand   50m Vapaauinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
56 expand   50m Vapaauinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
57 expand   100m Perhosuinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
58 expand   100m Perhosuinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
59 expand   100m Selkäuinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
60 expand   100m Selkäuinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
61 expand   100m Rintauinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
62 expand   100m Rintauinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
63 expand   100m Vapaauinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
64 expand   100m Vapaauinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
65 expand   400m Vapaauinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
66 expand   400m Vapaauinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
67 expand   400m Sekauinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
68 expand   400m Sekauinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
69 expand   200m Perhosuinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
70 expand   200m Perhosuinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
71 expand   200m Selkäuinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
72 expand   200m Selkäuinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
73 expand   200m Rintauinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
74 expand   200m Rintauinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
75 expand   200m Vapaauinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
76 expand   200m Vapaauinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
77 expand   200m Sekauinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
78 expand   200m Sekauinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
79 expand   50m Perhosuinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
80 expand   50m Perhosuinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
81 expand   50m Selkäuinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
82 expand   50m Selkäuinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
83 expand   50m Rintauinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
84 expand   50m Rintauinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
85 expand   50m Vapaauinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
86 expand   50m Vapaauinti Naiset Final  Osallistujaluettelo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner