2022-08-11   14:41:43
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Per gren: Bockstensdoppet

Nedan visas alla grenar listade per gren. Tryck på grenen för att se heatlistor och resultatlistor för denna gren.

# Gren Sponsor HeatlistaResultat
1 expand   800m Frisim Damer Öppen Klass Final  Startlista
2 expand   800m Frisim Herrar Öppen Klass Final  Startlista
3 expand   200m Medley Damer C Final  Startlista
4 expand   200m Medley Herrar C Final  Startlista
5 expand   200m Medley Damer B Final  Startlista
6 expand   200m Medley Herrar B Final  Startlista
7 expand   200m Medley Damer A Final  Startlista
8 expand   200m Medley Herrar A Final  Startlista
9 expand   50m Bröstsim Herrar C Final  Startlista
10 expand   50m Bröstsim Damer C Final  Startlista
11 expand   50m Bröstsim Herrar B Final  Startlista
12 expand   50m Bröstsim Damer B Final  Startlista
13 expand   50m Bröstsim Herrar A Final  Startlista
14 expand   50m Bröstsim Damer A Final  Startlista
15 expand   100m Ryggsim Herrar C Final  Startlista
16 expand   100m Ryggsim Damer C Final  Startlista
17 expand   100m Ryggsim Herrar B Final  Startlista
18 expand   100m Ryggsim Damer B Final  Startlista
19 expand   100m Ryggsim Herrar A Final  Startlista
20 expand   100m Ryggsim Damer A Final  Startlista
21 expand   4x50m Frisim Herrar Öppen Klass Final  Startlista
22 expand   4x50m Frisim Damer Öppen Klass Final  Startlista
23 expand   50m Fjärilsim Damer C Final  Startlista
24 expand   50m Fjärilsim Herrar C Final  Startlista
25 expand   50m Fjärilsim Damer B Final  Startlista
26 expand   50m Fjärilsim Herrar B Final  Startlista
27 expand   50m Fjärilsim Damer A Final  Startlista
28 expand   50m Fjärilsim Herrar A Final  Startlista
29 expand   200m Frisim Damer C Final  Startlista
30 expand   200m Frisim Herrar C Final  Startlista
31 expand   200m Frisim Damer B Final  Startlista
32 expand   200m Frisim Herrar B Final  Startlista
33 expand   200m Frisim Damer A Final  Startlista
34 expand   200m Frisim Herrar A Final  Startlista
35 expand   100m Bröstsim Damer C Final  Startlista
36 expand   100m Bröstsim Herrar C Final  Startlista
37 expand   100m Bröstsim Damer B Final  Startlista
38 expand   100m Bröstsim Herrar B Final  Startlista
39 expand   100m Bröstsim Damer A Final  Startlista
40 expand   100m Bröstsim Herrar A Final  Startlista
41 expand   50m Ryggsim Herrar C Final  Startlista
42 expand   50m Ryggsim Damer C Final  Startlista
43 expand   50m Ryggsim Herrar B Final  Startlista
44 expand   50m Ryggsim Damer B Final  Startlista
45 expand   50m Ryggsim Herrar A Final  Startlista
46 expand   50m Ryggsim Damer A Final  Startlista
47 expand   200m Fjärilsim Herrar C Final  Startlista
48 expand   200m Fjärilsim Damer C Final  Startlista
49 expand   200m Fjärilsim Herrar B Final  Startlista
50 expand   200m Fjärilsim Damer B Final  Startlista
51 expand   200m Fjärilsim Herrar A Final  Startlista
52 expand   200m Fjärilsim Damer A Final  Startlista
53 expand   100m Frisim Herrar C Final  Startlista
54 expand   100m Frisim Damer C Final  Startlista
55 expand   100m Frisim Herrar B Final  Startlista
56 expand   100m Frisim Damer B Final  Startlista
57 expand   100m Frisim Herrar A Final  Startlista
58 expand   100m Frisim Damer A Final  Startlista
59 expand   4x50m Medley Damer Öppen Klass Final  Startlista
60 expand   4x50m Medley Herrar Öppen Klass Final  Startlista
61 expand   50m Frisim Damer C Final  Startlista
62 expand   50m Frisim Herrar C Final  Startlista
63 expand   50m Frisim Damer B Final  Startlista
64 expand   50m Frisim Herrar B Final  Startlista
65 expand   50m Frisim Damer A Final  Startlista
66 expand   50m Frisim Herrar A Final  Startlista
67 expand   200m Ryggsim Damer C Final  Startlista
68 expand   200m Ryggsim Herrar C Final  Startlista
69 expand   200m Ryggsim Damer B Final  Startlista
70 expand   200m Ryggsim Herrar B Final  Startlista
71 expand   200m Ryggsim Damer A Final  Startlista
72 expand   200m Ryggsim Herrar A Final  Startlista
73 expand   400m Medley Damer Öppen Klass Final  Startlista
74 expand   400m Medley Herrar Öppen Klass Final  Startlista
75 expand   400m Frisim Herrar Öppen Klass Final  Startlista
76 expand   400m Frisim Damer Öppen Klass Final  Startlista
77 expand   200m Bröstsim Herrar C Final  Startlista
78 expand   200m Bröstsim Damer C Final  Startlista
79 expand   200m Bröstsim Herrar B Final  Startlista
80 expand   200m Bröstsim Damer B Final  Startlista
81 expand   200m Bröstsim Herrar A Final  Startlista
82 expand   200m Bröstsim Damer A Final  Startlista
83 expand   100m Fjärilsim Herrar C Final  Startlista
84 expand   100m Fjärilsim Damer C Final  Startlista
85 expand   100m Fjärilsim Herrar B Final  Startlista
86 expand   100m Fjärilsim Damer B Final  Startlista
87 expand   100m Fjärilsim Herrar A Final  Startlista
88 expand   100m Fjärilsim Damer A Final  Startlista

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner