2021-05-07   03:09:54
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kaukaveden Kevätuinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Finaalit

# Laji Vaihe Yhteistyökumppani Osallistujaluettelo Erälista
1 50m Vapaauinti Naiset Suorafinaali Kimmik Osallistujaluettelo  
2 50m Vapaauinti Miehet Suorafinaali Kainuun Auto ja Varaosa Osallistujaluettelo  
3 200m Vapaauinti Naiset Suorafinaali Pekka Heikkinen & Kump. Osallistujaluettelo  
4 200m Vapaauinti Miehet Suorafinaali Konttorikolmio Osallistujaluettelo  
5 50m vu Naiset Masters Suorafinaali Aution Puutyöhallit Osallistujaluettelo  
6 50m vu Miehet Masters Suorafinaali Kaluste-Matti Osallistujaluettelo  
7 100m Sekauinti Naiset Suorafinaali Veikon Kone Osallistujaluettelo  
8 100m Sekauinti Miehet Suorafinaali Scandic Osallistujaluettelo  
9 50m Selkäuinti Naiset Suorafinaali Pyöräfix Osallistujaluettelo  
10 50m Selkäuinti Miehet Suorafinaali Metsähallitus Osallistujaluettelo  
11 100m Perhosuinti Naiset Suorafinaali Kainuun 10auto Oy Osallistujaluettelo  
12 100m Perhosuinti Miehet Suorafinaali Säästöpankki Osallistujaluettelo  
13 100m Vapaauinti Naiset Suorafinaali Step-In Kenkäkauppa Osallistujaluettelo  
14 100m Vapaauinti Miehet Suorafinaali Digikuvapiste Osallistujaluettelo  
15 50m su Naiset Masters Suorafinaali Mainoslähde Osallistujaluettelo  
16 50m su Miehet Masters Suorafinaali Rakennus Jani Junttila    
17 200m Sekauinti Naiset Suorafinaali Kelloliike P.Kainulainen Osallistujaluettelo  
18 200m Sekauinti Miehet Suorafinaali Ullanunelma Osallistujaluettelo  
19 50m Perhosuinti Naiset Suorafinaali Ranch Ruokaravintola Osallistujaluettelo  
20 50m Perhosuinti Miehet Suorafinaali Kuljetusliike Tema-Trans Osallistujaluettelo  
21 100m Selkäuinti Naiset Suorafinaali Autotalo Hartikainen Osallistujaluettelo  
22 100m Selkäuinti Miehet Suorafinaali Kajaanin Tila-autot Osallistujaluettelo  
23 200m Rintauinti Naiset Suorafinaali K-Citymarket Kajaani Osallistujaluettelo  
24 200m Rintauinti Miehet Suorafinaali Kainuun Kultapuoti Osallistujaluettelo  
25 50m Rintauinti Naiset Suorafinaali Skaala Ikkunat ja Ovet Osallistujaluettelo  
26 50m Rintauinti Miehet Suorafinaali Härmän Nauha Osallistujaluettelo  
27 4X50m Vapaauinti Naiset Suorafinaali Pentik Kajaani Osallistujaluettelo  
28 4X50m Vapaauinti Miehet Suorafinaali Kainuun Lämpöenergia Osallistujaluettelo  

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner