2021-09-22   12:49:50
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Time trial Lohet & OU 10-11.4

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

# Laji Yhteistyökumppani Osallistujaluettelo Erälista
1 50m Perhosuinti Naiset Final Sähkö-polar Oy Osallistujaluettelo Erälista
2 50m Perhosuinti Miehet Final Osallistujaluettelo Erälista
3 200m Selkäuinti Naiset Final Autofix1.com Oulu Oy Osallistujaluettelo Erälista
4 200m Selkäuinti Miehet Final Osallistujaluettelo Erälista
6 100m Rintauinti Naiset Final Osallistujaluettelo Erälista
7 100m Rintauinti Miehet Final Nallikari Lomakylä Osallistujaluettelo Erälista
9 200m Sekauinti Naiset Final Osallistujaluettelo Erälista
10 200m Sekauinti Miehet Final Valmennuskeskus Voimala Osallistujaluettelo Erälista
11 50m Selkäuinti Naiset Final Osallistujaluettelo Erälista
12 50m Selkäuinti Miehet Final Osallistujaluettelo Erälista
13 400m Vapaauinti Naiset Final ET Rengaspalvelu Osallistujaluettelo Erälista
14 400m Vapaauinti Miehet Final Ailean Technologies Oy Osallistujaluettelo Erälista
15 200m Perhosuinti Naiset Final Osallistujaluettelo Erälista
16 200m Perhosuinti Miehet Final Osallistujaluettelo Erälista
17 100m Vapaauinti Naiset Final Osallistujaluettelo Erälista
18 100m Vapaauinti Miehet Final Parturi-Kampaamo Jing Osallistujaluettelo Erälista
0 Tauko    
19 50m Perhosuinti Naiset Final Osallistujaluettelo Erälista
20 50m Perhosuinti Miehet Final Osallistujaluettelo Erälista
21 200m Selkäuinti Naiset Final Tateplan Oy Osallistujaluettelo Erälista
22 200m Selkäuinti Miehet Final Osallistujaluettelo Erälista
23 100m Rintauinti Naiset Final Oulun Yliopisto Osallistujaluettelo Erälista
24 100m Rintauinti Miehet Final Cad Sä Oy Osallistujaluettelo Erälista
25 200m Sekauinti Naiset Final Streamteam Nordic Oy Osallistujaluettelo Erälista
26 200m Sekauinti Miehet Final Osallistujaluettelo Erälista
27 50m Selkäuinti Naiset Final Osallistujaluettelo Erälista
28 50m Selkäuinti Miehet Final Osallistujaluettelo Erälista
29 400m Vapaauinti Naiset Final Osallistujaluettelo Erälista
30 400m Vapaauinti Miehet Final Sebitti Oy Osallistujaluettelo Erälista
31 200m Perhosuinti Naiset Final Osallistujaluettelo Erälista
32 200m Perhosuinti Miehet Final Osallistujaluettelo Erälista
33 100m Vapaauinti Naiset Final Osallistujaluettelo Erälista
34 100m Vapaauinti Miehet Final Rakennus-koskela Oy Osallistujaluettelo Erälista

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner