Program for Bockstensdoppet
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Simstadion |
Arrangör: |
Varbergs Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 8 jul 2022 till den 10 jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
400m Frisim Herrar Öppen Klass |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Societén |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
176 |
|
Nils Malmberg |
2004 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
4:04.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
175 |
|
John Zetterqvist |
2004 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
4:15.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
179 |
|
Carl Omberg |
2005 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
4:26.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
765 |
|
Sondre Eie Reiersen |
2001 |
Skien SK |
NOR |
4:33.28 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
426 |
|
Albin Rilby |
2004 |
Simklubben S02 |
SWE |
4:33.44 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
637 |
|
Marcus Östblom |
2005 |
Föreningen Uddevalla Sim |
SWE |
4:36.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
461 |
|
Leon Larsson |
2005 |
Simklubben 1970 |
SWE |
4:36.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
640 |
|
Oliver Andersson |
2005 |
Föreningen Uddevalla Sim |
SWE |
4:39.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
433 |
|
Mio Hernandez |
2007 |
Simklubben S02 |
SWE |
4:48.29 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
768 |
|
Teodor Galtung Aasen |
2006 |
Skien SK |
NOR |
4:48.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
563 |
|
Filip Carlqvist |
2004 |
Föreningen Varbergs Sim |
SWE |
4:51.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
140 |
|
Albert Vestergren Lindroth |
2005 |
Göteborg Sim |
SWE |
4:52.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
99 |
|
Linus Bäcke |
2006 |
Falu Simsällskap |
SWE |
4:52.51 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
394 |
|
Alexander Hellqvist |
2005 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
SWE |
4:54.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
564 |
|
Hugo Svensson |
2008 |
Föreningen Varbergs Sim |
SWE |
4:56.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
714 |
|
Lage Wetlesen Eide |
2009 |
Lambertseter SK |
NOR |
5:03.17 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
766 |
|
Jakob Galtung Aasen |
2010 |
Skien SK |
NOR |
5:05.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
753 |
|
Silas Dam Lindberg |
2008 |
Havnar Svimjifelag |
FAR |
5:05.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
251 |
|
Axel Wigstrand |
2008 |
Kungälvs Simsällskap |
SWE |
5:07.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
396 |
|
Sixten Bohlin |
2003 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
SWE |
5:07.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
728 |
|
Edvard Solhøy |
2008 |
Lambertseter SK |
NOR |
5:08.61 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
235 |
|
Theo Arvidsson |
2008 |
Kalmar Simsällskap |
SWE |
5:09.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
399 |
|
Oliver Jedbratt |
2006 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
SWE |
5:10.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
178 |
|
David Demirian |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
5:13.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
150 |
|
Jakob Högstedt |
2009 |
Göteborg Sim |
SWE |
5:13.77 |
|
RES |
|
|
|
|
|
26 |
410 |
|
Adam Ellison |
2008 |
Simklubben S02 |
SWE |
5:14.14 |
|
RES |
|
|
|
|
|
27 |
191 |
|
Anton Bruhn |
2009 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
5:15.69 |
S |
RES |
|
|
|
|
|
28 |
187 |
|
Albin Forsberg |
2009 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
5:16.56 |
S |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-07 19:16:02 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Föreningen Varbergs Sim |
|
|
|
|