Tulokset Ruskauinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Oulun Uimahalli |
Organizer: |
Oulun Uinti |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 200m Backstroke Men 13 and younger - Final |
|
|
Sponsor: |
Valmennuskeskus Voimala |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM |
2:14.41 |
|
|
|
SM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM |
2:18.30 |
|
|
|
NSM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
GP |
2:20.40 |
|
|
|
GP-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM 16 |
2:25.00 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM 15 |
2:30.83 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM 14 |
2:37.00 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Henri Heiskanen |
2007 |
Kemin Uimaseura |
|
212 |
2:56.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Olli Henriksson |
2007 |
Oulun Lohet |
|
205 |
2:59.07 |
+2.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:21.06 |
(-21.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Shengzhe Yin |
2007 |
Oulun Lohet |
|
159 |
3:14.60 |
+17.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:12.63 |
(+1.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 10:13:28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 200m Backstroke Men 14-16 years - Final |
|
|
Sponsor: |
Valmennuskeskus Voimala |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM |
2:14.41 |
|
|
|
SM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM |
2:18.30 |
|
|
|
NSM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
GP |
2:20.40 |
|
|
|
GP-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM 16 |
2:25.00 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM 15 |
2:30.83 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM 14 |
2:37.00 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Eetu Haipus |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
498 |
2:13.18 |
|
|
|
|
SM |
|
|
|
Entry time: 2:17.70 |
(-4.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Arttu Haipus |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
472 |
2:15.59 |
+2.41 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 2:17.75 |
(-2.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Erik Peuhkuri |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
400 |
2:23.32 |
+10.14 |
|
IKM 15 |
|
|
|
Entry time: 2:24.60 |
(-1.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Erblin Latifi |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
397 |
2:23.68 |
+10.50 |
|
IKM 16 |
|
|
|
Entry time: 2:23.30 |
(+0.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Julius Schroderus |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
385 |
2:25.08 |
+11.90 |
|
IKM 15 |
|
|
|
Entry time: 2:44.21 |
(-19.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Samuli Koskela |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
243 |
2:49.23 |
+36.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:57.33 |
(-8.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 10:13:28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-03 10:14:09 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|