Tulokset Syysuinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kankaanpään syysuinnit 7.11.2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kankaanpään uimahalli |
Organizer: |
Kankaanpään Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
marras 7, 2020 to marras 7, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 50m VU T10-N 10 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ella Lehtimäki |
2010 |
Kankaanpään Uimarit |
|
|
35.93 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 36.86 |
(-0.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mette Selivaara |
2010 |
Porin Uimaseura |
|
|
38.74 |
+2.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.99 |
(-1.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Miila Lintula |
2010 |
Pihlavan Työväen Urheilijat |
|
|
39.09 |
+3.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.89 |
(-0.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Helmi Rantala |
2010 |
Porin Uimaseura |
|
|
42.68 |
+6.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.95 |
(+2.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Eevia Marjamäki |
2010 |
Porin Uimaseura |
|
|
44.58 |
+8.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.18 |
(-7.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Miia Kallio |
2011 |
Porin Uimaseura |
|
|
44.82 |
+8.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.08 |
(+0.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sienna Lehtola |
2011 |
Rauman Uimaseura |
|
|
44.89 |
+8.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.30 |
(-1.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Eevi Harrivaara |
2011 |
Porin Uimaseura |
|
|
45.56 |
+9.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.05 |
(-0.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Emmi Amanda Nieminen |
2012 |
Rauman Uimaseura |
|
|
47.21 |
+11.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.14 |
(-3.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Taimi Likki |
2010 |
Rauman Uimaseura |
|
|
47.49 |
+11.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.86 |
(-4.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Elsa Nevalainen |
2012 |
Rauman Uimaseura |
|
|
48.56 |
+12.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.66 |
(-3.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Paula Hellmann |
2011 |
Rauman Uimaseura |
|
|
48.76 |
+12.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.92 |
(-4.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Iina Mäkitalo |
2011 |
Kankaanpään Uimarit |
|
|
49.85 |
+13.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Vilja Kivioja |
2011 |
Kankaanpään Uimarit |
|
|
51.95 |
+16.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Mari Kivelä |
2011 |
Kankaanpään Uimarit |
|
|
53.80 |
+17.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Moona Korvala |
2011 |
Kankaanpään Uimarit |
|
|
56.64 |
+20.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Aleksandra Mattila |
2010 |
Rauman Uimaseura |
|
|
58.08 |
+22.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.07 |
(-5.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Maisa Karilainen |
2011 |
Kankaanpään Uimarit |
|
|
58.11 |
+22.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 7.11.2020 11.41.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 50m VU T10-N 11 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emmi Heine |
2002 |
Rauman Uimaseura |
|
|
27.65 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 27.45 |
(+0.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alina Talja |
2004 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
|
28.32 |
+0.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.34 |
(-0.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emilia Rahola |
2006 |
Porin Uimaseura |
|
|
28.43 |
+0.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.32 |
(+0.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Erin Ekroos |
2002 |
Riihimäen Uimaseura |
|
|
30.20 |
+2.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.17 |
(+1.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sanna Pajula |
2003 |
Kankaanpään Uimarit |
|
|
30.41 |
+2.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.20 |
(-0.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Selma Laukkanen |
2008 |
Alavuden Urheilijat |
|
|
32.77 |
+5.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.81 |
(-1.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elviira Salminen |
2006 |
Porin Uimaseura |
|
|
32.96 |
+5.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.80 |
(-0.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Heidi Huppunen |
2008 |
Porin Uimaseura |
|
|
33.10 |
+5.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.39 |
(+0.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ella Harell |
2007 |
Porin Uimaseura |
|
|
34.77 |
+7.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.24 |
(-6.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Emmi Rauhanen |
2003 |
Porin Uimaseura |
|
|
34.83 |
+7.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.10 |
(-0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ella Hatanpää |
2008 |
Porin Uimaseura |
|
|
37.96 |
+10.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.70 |
(-4.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Stella Seppälä |
2007 |
Porin Uimaseura |
|
|
38.08 |
+10.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.46 |
(+0.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Eveliina Isomäki |
2009 |
Pihlavan Työväen Urheilijat |
|
|
38.97 |
+11.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.56 |
(-0.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Katariina Lahti |
2009 |
Alavuden Urheilijat |
|
|
39.36 |
+11.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.52 |
(-1.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Serefiina Lehtola |
2009 |
Rauman Uimaseura |
|
|
42.11 |
+14.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.33 |
(-6.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Fiona Anfisa Smolina |
2009 |
Kankaanpään Uimarit |
|
|
52.29 |
+24.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.67 |
(+0.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Hanna Törmä |
2007 |
Porin Uimaseura |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 7.11.2020 11.41.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-07 11.41.55 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Kankaanpään Uimarit |
|
|
|
|
|
|