2021-10-23   11:02:47
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Gant ÅSK Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kilpailujakso

# Laji Yhteistyökumppani Osallistujaluettelo Erälista
1 50m Vapaauinti Masters Naiset Final Disne Oy Osallistujaluettelo Erälista
2 50m Vapaauinti Masters Miehet Final Aquanetti Osallistujaluettelo Erälista
3 50m Vapaauinti Vammaisuimarit Naiset Final Turun Tietopalvelu Oy Osallistujaluettelo Erälista
4 50m Vapaauinti Vammaisuimarit Miehet Final Lähi-Tapiola Varsinais-Suomi Osallistujaluettelo Erälista
5 100m Sekauinti Naiset, T-12 Final Gant ProFashion Oy Osallistujaluettelo Erälista
6 100m Sekauinti Miehet, P-13 Final Muovitech Finland Oy Osallistujaluettelo Erälista
7 50m Rintauinti Naiset, T-10 Final Suomen Asunnon Osto Osallistujaluettelo Erälista
8 50m Rintauinti Miehet, P-11 Final Turun Vapaavarasto Oy Osallistujaluettelo Erälista
9 100m Perhosuinti Naiset, T-12 Final Turun Satama Oy Osallistujaluettelo Erälista
10 100m Perhosuinti Miehet, P-13 Final Citywork Osallistujaluettelo Erälista
11 50m Selkäuinti Naiset, T-10 Final Disne Oy Osallistujaluettelo Erälista
12 50m Selkäuinti Miehet, P-11 Final Avori Osallistujaluettelo Erälista
13 50m Rintauinti Vammaisuimarit Naiset Final Avori Osallistujaluettelo Erälista
14 50m Rintauinti Vammaisuimarit Miehet Final X-copy Osallistujaluettelo Erälista
15 100m Vapaauinti Naiset, T-12 Final Tasehuolto Oy Osallistujaluettelo Erälista
16 100m Vapaauinti Miehet, P13 Final Boomerang ProFashion Oy Osallistujaluettelo Erälista
17 50m Perhosuinti Naiset, T-10 Final Asianajotoimisto Aura Oy Osallistujaluettelo Erälista
18 50m Perhosuinti Miehet, P-11 Final Lähi-Tapiola Varsinais-Suomi Osallistujaluettelo Erälista
19 100m Rintauinti Naiset, T12 Final Polygon Finland Oy Osallistujaluettelo Erälista
20 100m Rintauinti Miehet, P-13 Final Insinööritoimisto Eero Kellberg Oy Osallistujaluettelo Erälista
21 50m Vapaauinti Naiset, T-10 Final Topi Riivari Oy Osallistujaluettelo Erälista
22 50m Vapaauinti Miehet, P-11 Final Ortomat Herpola Osallistujaluettelo Erälista
23 100m Selkäuinti Naiset, T-12 Final Gant ProFashion Oy Osallistujaluettelo Erälista
24 100m Selkäuinti Miehet, P-13 Final Muovitech Finland Oy Osallistujaluettelo Erälista
25 100m Sekauinti Masters Naiset Final Topi Riivari Oy Osallistujaluettelo Erälista
26 100m Sekauinti Masters Miehet Final Citywork Osallistujaluettelo Erälista
27 4x50m Sekauintiviesti Naiset, T-15 Final Turun Satama Oy Osallistujaluettelo Erälista
28 4x50m Sekauintiviesti Miehet, P-16 Final Turun Vapaavarasto Oy Osallistujaluettelo Erälista

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner